ForumBukmacherskiePol.com
Skrill Rapid  Fsdfds11
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Skrill Rapid

Go down

Skrill Rapid  Empty Skrill Rapid

Pisanie by Mugol Nie 15 Mar 2020 - 10:57

Skrill Rapid  Skrill10Skrill to obecnie jedna z najmodniejszych metod płatniczych na świecie. W ogólnym skrócie mamy tu do czynienia z portfelem internetowym, który dostępny jest dla każdego zainteresowanego użytkownika. Marka należy do Paysafe Holdings UK Limited. Cała spółka Skrill Limited (FRN: 900001) jest upoważniona przez urząd Financial Conduct Authority zgodnie z Ustawą o pieniądzach elektronicznych z 2011 r. jest autoryzowana do emisji pieniędzy elektronicznych oraz instrumentów płatniczych. To samo w sobie jest gwarantem bezpieczeństwa dla każdej zainteresowanej osoby.

Rejestracja w Skrill Rapid

W tym krótkim artykule sprawdzamy dla was ich usługę podstawową, czyli Skrill Rapid. Na samym wstępie warto wiedzieć, że proces rejestracyjny przebiega tu naprawdę błyskawicznie. To tylko jeden formularz, który wypełnicie w ciągu jednej minuty. Oczywiście konieczne jest tu poinformowanie operatora o swoich danych oraz potwierdzenie ich przez wybrany dowód osobisty. Z tego poziomu będziecie mogli dodatkowo podpiąć swoje konto bankowe lub dla przykładu dokonać przekazu do danego bukmachera czy kasyna, wszystko za pomocą kilku kliknięć. Jeśli z kolei chcecie wpłacać lub wypłacać na inne konta, wystarczy… adres mailowy wskazanego użytkownika. To jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie. Już w ich wprowadzeniu zobaczycie, że nastawiają się na kilka istotnych czynników, opisując przy tym lwią część swoich usług: „Bankowość internetowa to popularny sposób płacenia wśród klientów. Rapid Transfer umożliwia Twoim klientom płacenie w błyskawiczny i wygodny sposób bezpośrednio z ich rachunku bankowego bez opuszczania strony internetowej. Dotrzyj do klientów, którzy wolą bankowość internetową online od kart kredytowych lub alternatywnych metod płatności.”

Opis metody Skrill Rapid

Jak natomiast w prostych słowach scharakteryzować taką metodę płatniczą? Otóż Rapid Transfer to błyskawiczny sposób, który aktualnie obsługuje ponad 100 banków i dociera do ponad 110 milionów klientów europejskich. Klienci płacą tam w ciągu kilku sekund, a płatności są autoryzowane przez klientów przy pomocy danych do logowania do bankowości internetowej. Metoda ta oferuje partnerom handlowym najbardziej opłacalny, wysoko wydajny i bezpieczny sposób płatności i klienci mogą w łatwy, błyskawiczny i bezpieczny sposób płacić za produkty. Wymienimy przy tym sześć podstawowych atutów z jakimi spotkacie się przy tym produkcie. Będą to Błyskawiczna metoda płatności ciesząca się ogromną popularnością wśród klientów, Klienci płacą bezpośrednio ze swojego rachunku bankowego i nie jest wymagana rejestracja, Akceptacja płatności przy niskim koszcie i ryzyku, Nie jest wymagany standard PCI DSS lub koszty zabezpieczeń 3D, Pełna ochrona obciążenia zwrotnego oraz Błyskawiczne powiadomienie o pomyślnej płatności umożliwia natychmiastową wysyłkę produktów.
Implementacja tego systemu znacznie ułatwi życie tobie oraz potencjalnym klientom. Wszystko to wynika chociażby ze stwierdzenia o doświadczeniu: „Krótko mówiąc, znana, szybka i bezpieczna metoda. Wystarczy, że Twoi klienci zalogują się tak jak zwykle w celu autoryzacji płatności bezpośrednio ze swojego rachunku bankowego. Mogą korzystać ze wszystkich internetowych opcji płatniczych oferowanych przez ich bank. Po zapłaceniu interfejs Rapid Transfer połączy ich z bankiem.” Dochodzi także temat integracji: „Rapid Transfer można równie łatwo zintegrować jak bezpośrednią integrację poprzez portfel cyfrowy Skrill, przetwarzanie płatności Rapid Transfer lub wtyczki systemu zakupów.”
Z poziomu strony opisywanego Skrilla bez trudu znajdziecie dostęp do rozwiazań dotyczących płatności, portfela cyfrowego, obsługiwanych rozwiązań przy kasie oraz intergracji ze Skrillem.   To zaufanie się zdecydowanie sprawdza i spłaca, co potwierdzają dane podane przez nas we wcześniejszych częściach tej recenzji. Metoda Skrill służyła wcześniej graczom do operowania z konta zagranicznego, co teraz jest jeszcze rozwijane. Na tej podstawie otrzymujecie produkt niemalże doskonały, którego szanse na zawód są po prostu znikome.

Bezpieczeństwo metody Skrill Rapid

Potwierdzenie bezpieczeństwa znajdziecie chociażby w tym komentarzu: „Chcemy, aby naszym klietom łatwo się z nami współpracowało. Dlatego nasze rozwiązania dostosowane są do ich potrzeb. Nasza firma od 10 lat jest pionierem w dziedzinie technologii związanych z płatnościami elektronicznymi. Oferujemy pełną zgodność ze standardami PCI oraz wysokie standardy w dziedzinie przeciwdziałania oszustwom i zarządzania ryzykiem. Jedna umowa umożliwia akceptowanie części lub wszystkich dostępnych kart, rachunków bankowych, portfeli i lokalnych opcji płatności, a aktywacja usługi wymaga przeprowadzenia tylko jednej integracji.” – to oficjalne stanowisko firmy, które wyciąg rękę do zainteresowanych. Trzeba też mieć na uwadze absolutnie minimalne opłaty, co również z punktu widzenia przedsiębiorcy wydaje się ważne czy często nawet najważniejsze. Wykorzystajcie zatem funkcję płatności z tokenem, zaawansowane raporty i statystyki oraz obsługę klienta w wielu językach. Dla przykładu jedna umowa ze Skrill obejmuje obsługę ponad 20 lokalnych metod płatności oraz ponad 80 banków. Wszystko to podsumowane jest naszym zdaniem perfekcyjnie: „Konkurencyjne opłaty manipulacyjne oraz szeroko zakrojone środki zapobiegające oszustwom” Czego chcieć tu więcej? Szybkość, bezpieczeństwo, troska o dobro klienta. To początek przygody którym powinniście się zainteresować, zanim konkurencja całkowicie was uprzedzi. To jedna z podstaw działania, dlatego też polecamy i zapraszamy do działań.
Mugol
Mugol
Moderator

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 258
FBPoints : 201

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
>
Image hosted by servimg.com