ForumBukmacherskiePol.com
X-kom AGO Fsdfds11
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

X-kom AGO

Go down

19032020

Pisanie 

X-kom AGO Empty X-kom AGO
X-kom AGO O-nas_intro

O nas

x-kom AGO to profesjonalna, polska organizacja e-sportowa. Nasze aktualne drużyny rywalizują w trzech dyscyplinach: Counter Strike: Global Offensive, Fortnite oraz Starcraft 2.
Fundamentem założycielskim x-kom AGO pozostają nasze wartości:

  • pracowitość,
  • waleczność,
  • dyscyplina,
  • etyka,
  • rywalizacja
  • dalekowzroczność,
  • ciągły rozwój osobisty i drużynowy.


x-kom i AGO zaczynały w 2016 roku jako dwa niezależne kilkuosobowe zespoły. Obecnie w Warszawskim Gnieździe pracuje prawie 20 osób, a Organizacja cały czas powiększa się o nowe działy i nowych ekspertów.
Od 1 lipca 2019 roku Organizacja wchodzi w kolejny etap swojego rozwoju, jakim jest rozpoczęcie procesu wyselekcjonowania zawodników do drużyny CS:GO. W procesie zostaną zastosowane zdobyte doświadczenia i wnioski wyciągnięte z dwóch lat obserwacji. Wybór spośród zawodników będzie miał na celu dobranie piątki profesjonalistów, którzy w takim połączeniu będą stanowić o nowej sile Organizacji na polskiej scenie. Nie chodzi nam o wskazanie graczy, którzy mają tylko wysokie umiejetności w grze, lecz o optymalny wybór, będący swoistą mieszanką kompetencji gry, osobowości oraz wysokiej determinacji do osiągania celów.

X-kom AGO O-nas_01

Historia

Wszystko zaczęło w 2016 roku, kiedy powstało AGO Gaming, lecz na pewno przełomowym momentem w życiu Organizacji było pozyskanie dywizji CS:GO w 2017 roku, która przebojem wdarła się na arenę e-sportową. Zespół zaczął od rywalizacji na krajowym podwórku, aby w ciągu półtora roku zdobyć tytuł ESL Mistrza Polski oraz wygrać Polską Ligę Esportową, a następnie odnosząc sukcesy na turniejach międzynarodowych, pnąc się w rankingu HLTV. W najlepszym dla siebie okresie znajdował się na 16. miejscu na świecie, a przez cały czas utrzymywał się w top50.
Również w 2016 roku powstaje drużyna Venatores, która rok później zostaje przemianowana na x-kom team. Zespół również zaczyna odnosić sukcesy na rodzimym rynku. Zwycięża w kilku turniejach, m.in. GameON 2017 czy Good Games League 2018.
Rok później AGO Esports znalazło się wśród najlepiej zarabiających organizacji na świecie, ze zgromadzonymi 635 546 dolarami wygranymi w 55 rozegranych turniejach. Podopieczni polskiej organizacji regularnie uczestniczą w największych turniejach esportowych na świecie: Fortnite World Cup, DreamHack, StarLadder, World Electronic Sports Games, Intel Extreme Masters, World Championship Series, Skirmish Series, ESL Pro League, ESEA MDL i wielu innych.
X-kom AGO O-nas_03
1 lipca 2019 roku to kamień milowy w życiu Organizacji. x-kom oraz AGO Esports stają się strategicznymi partnerami, budując tym samym nową jakość w polskim i światowym e-sporcie. Wyłania się organizacja, która swoją wiedzą, kompetencjami, doświadczeniem oraz zapleczem finansowo-technologicznym zamierza powalczyć o jak najlepsze wyniki na arenie międzynarodowej.

Kim jesteśmy

Ludzie pracujący na sukces x-kom AGO to mieszanka osób z doświadczeniem zawodowym wyniesionym z pracy w największych projektach sportowych, esportowych, mediowych i biznesowych w Polsce.
Cała Organizacja nastawiona jest na rozwój zawodowy wszystkich swoich pracowników. Wspólne cele, wspólna droga i wspieranie się nawzajem w pokonywaniu trudności to filozofia naszej Organizacji.

„Stawiamy na grę o najwyższe cele. Potwierdzeniem słuszności drogi, którą obraliśmy jest strategiczne partnerstwo z firmą x-kom, które pozwoli nam wejść na jeszcze wyższy poziom, zarówno w aspekcie rywalizacji sportowej, jak i marketingowym”

Jakub Szumielewicz, CEO.


To, w połączeniu z sukcesami zawodników na międzynarodowej arenie i dużym zainteresowaniem ze strony kibiców, pozwoliło otworzyć x-kom AGO na nowe marki. Dzięki temu Organizacja aktualnie współpracuje z takimi podmiotami, jak oczywiście x-kom, ale również STS, Łomża, Puma, Orbit, Corsair, LG, G2A.

„Głównym fundamentem sukcesu drużyny jest jej odpowiednie przygotowanie do rozgrywek, zarówno w obszarze samej gry, jak i w obszarze stanu psychofizycznego. Wierzę, że potrzebujemy spojrzeć na wyzwania z jakimi mierzą się zawodnicy esportowi, znacznie szerzej niż tylko przez pryzmat rezultatu rozgrywek. Wynik jest składową realizacji kryteriów, którymi kieruję się przy tworzeniu systemu prowadzenia zawodnika w x-kom AGO. Jeśli zespół ich nie posiada, to wynik jest jedynie przypadkiem. x-kom AGO nie stawia na fart, tylko na powtarzalność, którą określają wymogi oraz zagrożenia stawiane przez e-sport”

dyrektor sportowy x-kom AGO Sebastian Krzepota.


x-kom wnosi do Organizacji praktycznie nieograniczone wsparcie technologiczne oraz kontakty z potencjalnymi sponsorami z obszaru endemicznego. x-kom to nie tylko jedna z największych w Polsce sieci sklepów ze sprzętem komputerowym i elektroniką użytkową. To także producent desktopów z serii G4M3R, na których pracują zawodnicy x-kom AGO.

Osiągnięcia

Turnieje LAN


1. miejsceGames Clash Masters 2019 – MEET POINT
2. miejsceLOTTO Puchar Zdobywców Pucharów 2019
2. miejsceWorld Electronic Sports Games 2018
1. miejscePolska Liga Esportowa – Jesień 2018
3-4. miejsceToyota Master CS:GO Bangkok 2018
2. miejsceESL Pro European Championship 2018
3-4. miejsceESL Polish Championship Summer 2018
3-4. miejsceGames Clash Masters 2018
3-4. miejsceDreamHack Open Montreal 2018
2. miejscePolska Liga Esportowa S3
1. miejsceGood Game League 2018
1. miejsceESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2018
3-4. miejsceQI Invitational
3. miejsceStarLadder & ImbaTV Invitational
1. miejsceSuperpuchar ESL Mistrzostw Polski
1. miejscePay2Live Cryptomasters
1. miejsceESEA Season 26: Global Challenge
3. miejscePolska Liga Esportowa S2
2. miejsceChina Top 2017 – Shenzen
2. miejsceNordish Gaming Convention Masters 2017
2. miejsceESL Polish Championship Summer 2017
2. miejscePolska Liga Esportowa S1

Turnieje Online3-4. miejsceLOOT.BET Hotshot Series Season 1
3-4. miejsceHunt Wave League
2. miejsceGG.BET Summer Europe&CIS
1. miejsceOGA Counter PIT
1. miejsceFusion.bet Masters
1. miejsceMother Russia 2
1. miejsceNations Elite Esports Cup
1. miejsceLegend Series: Europe #4
1. miejsceSkinhub Championship – Season 2
1. miejsceNvidia CS:GO Challenge 2017

Fortnite aktualnie zajmuje 32.
miejsce na świecie według rankingu Fortnite Esports


*Awans na Fortnite World Cup New York 2019 – JarkoS
15. miejsceESL Katowice Royale International Edition Zeek
8. miejsceESL Katowice Royale Polish Edition Zeek
11. miejsceESL Katowice Royale Polish Edition Skosas
12. miejsceESL Katowice Royale Polish Edition Buhuu
14. miejsceESL Katowice Royale Polish Edition Daav
19. miejsceFall Skirmish Series EU – Week 4 Daav
7. miejsceFall Skirmish Series EU – Week 2 Povity
6. miejsceSummer Skirmish Series EU – Week 5 Skosas, Povity

Starcraft 2 aktualnie zajmuje 19. miejsce na świecie według rankingu Aligulac
5-8. miejscepodczas World Championship Series Spring 2019
6. miejsceWorld Championship Series Winter 2019 Europe
1. miejsceAlpha Pro Series Match 46
3-4. miejsceAfreeca World 28
1. miejscePsiX Pro Series Match 42
avatar
gamer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 9
FBPoints : 18

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
>
Image hosted by servimg.com