ForumBukmacherskiePol.com
My Profti Land - graj online i zyskaj realne EURO 600a4010
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

My Profti Land - graj online i zyskaj realne EURO

Go down

My Profti Land - graj online i zyskaj realne EURO Empty My Profti Land - graj online i zyskaj realne EURO

Pisanie by grubas on Sob 21 Mar 2020 - 19:01

My Profit Land to gra strategiczna, w której jesteśmy personą prowadzącą swoją firmę, pracującą, ogólnie zarabiającą pieniądze w walucie swojego kraju (rejestrujemy się wybieramy miejsce, w którym zaczynamy swoją karierę). Później jest możliwość przejścia się na inne tereny, otrzymania obywatelstwa i rozpoczęcie zarobkowania na nowych terenach. Zarobioną walutę wymieniamy na GOLD. Jest to waluta wszystkich narodów, dzięki której kupujemy zagraniczne produkty, surowce, firmy, rekrutów itd. 

GOLD możemy wymieniać na EURO, te zaś mamy możliwość wypłaty. Min. 20 EURO. Metody wypłaty to [Only admins are allowed to see this link], Paypal, konto bankowe, QiWi, kryptowaluty: BTC, ETH, DASH oraz dochodzą nowe.

Zachęcam do zabawy, oferuję pomoc dla wszystkich zarejestrowanych z mojego linku. Po rejestracji z mojego refa, otrzymacie wiadomość ode mnie (generwoana automatycznie), na którą proszę odpisać i wtedy nawiążemy kontakt. Pomagam w początkach gry, tłumaczę wszystkie zawiłości i problemy związane z grą.

Serdecznie zapraszam do rejestracji oraz kontaktu ze mną. Gra naprawdę warta uwagi i ciekawa mocno.
 BAN za kolejne wstawianie linków referencyjnych bez zgody Administracji

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie 22 Mar 2020 - 21:33, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : BAN)

grubas

Ostrzeżenie : Spam, umieszczanie linków, reklama bez zgody.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Powrót do góry