ForumBukmacherskiePol.com
Wybór bukmachera ma znaczenie 600x4011
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wybór bukmachera ma znaczenie

Go down

Wybór bukmachera ma znaczenie Empty Wybór bukmachera ma znaczenie

Pisanie by skowron on Nie 22 Mar 2020 - 9:20

Po wczorajszym wstawieniu filmiku kilka osób napisało do mnie, dlaczego upieram się przy grze u zagranicznych bukmacherów.  I co mnie zadziwia tłumaczenie nie wystarcza dlatego postanowiłem podeprzeć to przykładami.
Dzisiaj postawiłem dwa kupony AKO z tymi samymi meczami

1) kupon zagrany w Betwinner ale takie same kursy mają 22bet, Astekbet, Uranbet, fan-sport, Rabona
2) kupon w PZBUK  i jak wyżej kursy nie rówżią sie znacząco w sts, Totolotek, etoto, forbet

Pomimo, ze konto w Betwinner jest w euro a PZBUK w pln to postawiłem taką samą kwotę na każdy zakład aby nie było wątpliwości,  że kurs itd.  w takim razie załóżmy że nie ma waluty tylko jednostki

1) kupon w Betwinner ==> kurs 20.272  x stawka 200 = 4054.45
2) kupon PZBUK ==> kurs  16.09 x stawka 200 =  2548.84

Rachunek jest prosty
4054.45 - 2548,84 =  1505.61

Jak to nie jest w stanie przemówić o wyobraźni to już nie mam pojęcia jak wytłumaczyć.

Wybór bukmachera ma znaczenie 22bw10      \Wybór bukmachera ma znaczenie 22pzbu10

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 623
FBPoints : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Wybór bukmachera ma znaczenie Empty Re: Wybór bukmachera ma znaczenie

Pisanie by gamer on Nie 22 Mar 2020 - 9:59

Tu się nie zgodzę z tobą @skowron gdyż są też ważniejsze aspekty wybór gry bez obaw o ściganie przez organa prawa a wyższa wygrana. Różnica przecież wynika z opodatkowania kuponu.

gamer

Liczba postów : 9
FBPoints : 18

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on Nie 22 Mar 2020 - 10:02

Nie tylko z opodatkowania
Może ne zwróciłeś uwagi na kursy
zagraniczny bukmacher  20.27
polski bukmacher 16.09
przy stawce 100 i opodatkowaniu to wciąż 418 pln różnicy.
Brunobet
Brunobet

Liczba postów : 574
FBPoints : 376

Powrót do góry Go down

Pisanie by gamer on Nie 22 Mar 2020 - 10:05

Nie rozumiesz mnie. Zdaje sobie sprawę z faktu wyższych kursów i opodatkowania jednak powodem, który większość powstrzymuje od gry np. w Betsson jest legalność. Osobiście gram u zagranicznych bukmacherów ale wśród moich znajomych jestem wyjątkiem.

gamer

Liczba postów : 9
FBPoints : 18

Powrót do góry Go down

Pisanie by Dowborr on Nie 22 Mar 2020 - 10:09

Obserwuje jakiś czas forum i zgadzam się z autorem tego działu. Może ktoś założyć dział i opisać wszystko
- gdzie grać
- jak wejść na strony bo często pojawia się bukmacher Betwinner ale ja mam niedostępną stronę
- i chyba najważniejsza co z kasą ?  Czy nikt się nie przyczepi?

Dowborr

Liczba postów : 1
FBPoints : 1

Powrót do góry Go down

Pisanie by skowron on Nie 22 Mar 2020 - 10:20

@Dowborr napisał:Obserwuje jakiś czas forum i zgadzam się z autorem tego działu. Może ktoś założyć dział i opisać wszystko
- gdzie grać
- jak wejść na strony bo często pojawia się bukmacher Betwinner ale ja mam niedostępną stronę

Jak poszukasz na forum to z pewnością znajdziesz odpowiedzi na pytania które zadałeś. Nie wiem czy jest sens zakładać kolejne takie same tematy.

Liczba postów : 623
FBPoints : 569

https://www.xbetwin.com https://web.facebook.com/groups/203702096913782/?fb_dtsg_ag=Adwb

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Nie 22 Mar 2020 - 12:34

@Dowborr napisał:Obserwuje jakiś czas forum i zgadzam się z autorem tego działu. Może ktoś założyć dział i opisać wszystko
- gdzie grać

Gdzie grać ?
To już indywidualny wybór bo każdy ma swoje preference

jak wejść na strony bo często pojawia się bukmacher Betwinner ale ja mam niedostępną stronę ?
Chociażby jak wspomniałeś Betwinner
Są bukmacherzy n których wejdziesz bez problemu bo sami się o to martwią  za Ciebie np.   22bet , Betsson, Rabona, Campobet, Beta-at-Home, Unibet

Jak jednak masz problem to musisz pobrać sobie VPN np. Windscribe , TurboVPN
po włączeniu Windscribe bez problemu wejdziesz na strony takie jak Fan-sport, Betwinner, Astekbet, Megapari, db-bet

i chyba najważniejsza co z kasą ?  Czy nikt się nie przyczepi?
Jest wiele opcji np. Ecopayz, Skrill, Jeton Wallet, Revolut czy Bitcoin wallet  
Praktycznie każda z nich jest bezpieczna nawet jak grasz u zagranicznych bukmacherów. Jak ktoś ma małe obroty to i przelewem bankowym nie musi si obawiać.
wilu1103
wilu1103

Liczba postów : 505
FBPoints : 161

Powrót do góry Go down

Powrót do góry