ForumBukmacherskiePol.com
100% do 250 euro exbiog Lemon-10
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

100% do 250 euro exbiog

Go down

100% do 250 euro exbiog Empty 100% do 250 euro exbiog

Pisanie by batunia8 Pon 7 Mar 2016 - 15:06
[Only admins are allowed to see this link]

[Only admins are allowed to see this link]

100% Bonus powitalny do 250€

Mamy zaszczyt zaprosić do skorzystania z wyjątkowej promocji dla nowych klientów – bonus powitalny do pierwszego depozytu. Czeka na Ciebie najkorzystniejsza oferta w branży! Zostań dziś naszym klientem i rozpocznij korzystanie z ekskluzywnych ofert eXbinoG dostępnych TYLKO dla naszych regularnych graczy!

Jak skorzystać z oferty?

Otwórz darmowe konto na eXbinoG, zasil konto gracza depozytem od 10€ do 250€ (lub równowartością w innej walucie), a przy pierwszej wpłacie otrzymasz 100% bonusu powitalnego.
W celu ubiegania się o Bonus powitalny, napisz do nas e-mail na adres [Only admins are allowed to see this link] z tytułem „Welcome Bonus + Twój login bądź ID użytkownika”. Bonus powitalny zostanie dodany do salda Twojego konta w ciągu 24 godzin!

100% Bonus powitalny – regulamin bonusu

1. Ogólne warunki

1.1 Aby móc skorzystać z Bonusu powitalnego do 250€ należy otworzyć DARMOWE konto gracza w eXbinoG.com i wpłacić pierwszy depozyt.

1.2 Nowy klient ma 7 dni od daty rejestracji na zgłoszenie się po bonus powitalny. Bonus zostanie przelany i/lub przeliczony na walutę konta gracza według dzisiejszych kursów (przykład: 100€ – 130$ – 420 zł – 2800 Kc – 85£)

1.3 Graj w sposób odpowiedzialny, mądry i bez pośpiechu. Klient ma aż 180 dni na spełnienie wszystkich wymagań zakładów czy wypłat wygranych. Wszelkie niewykorzystane/pozostające środki bonusowe i związane z nimi wygrane zostaną usunięte z konta gracza na końcu podanego okresu.

1.4 eXbinoG.com stosuje politykę zerowej tolerancji w stosunku do jakichkolwiek prób wyłudzania bonusów oraz innych działań powszechnie uznawanych za nieuczciwe. “100% Bonus powitalny” jest promocją ograniczoną do jednego konta gracza na osobę, adres, rodzinę, gospodarstwo, adres email, kartę płatniczą/debetową/kredytową, adres IP lub współdzielony komputer (szkoła/uczelnia/biblioteka/miejsce pracy). eXbinoG.com zastrzega sobie prawo do wycofania dostępności promocji „100% Bonus powitalny” dla dowolnego użytkownika. W celu ochrony kont klientów eXbinoG.com i uniemożliwienia prowadzenia nieuczciwej działalności wszyscy nowi użytkownicy muszą przejść przez proces weryfikacji tożsamości.

1.5 Bonus powitalny jest promocją przeznaczoną wyłącznie dla nowych graczy, którzy chcą stać się stałymi i regularnymi klientami eXbinoG. Każdy klient, który zostanie zidentyfikowany przez Dział Nadużyć Finansowych jako bonus hunter/abuser (łowca bonusów) i/lub profesjonalny gracz zakładów bukmacherskich, lub naruszył w jakikolwiek sposób niniejsze warunki i zasady, zostanie zbanowany i pozbawiony prawa do uzyskania premii 100%, wszystkie zakłady będą nieważne, konto gracza zostanie zamknięte, a depozyt zostanie zwrócony po potrąceniu kosztów wykrycia oszustwa w wysokości 75€.

1.6 Promocja „100% Bonus powitalny” kończy się 31 grudnia 2015 roku 23:59. eXbinoG.com zastrzega sobie prawo do zmiany warunków i/lub zakończenia promocji „100% Bonus powitalny” w dowolnym czasie, z dowolnego powodu i bez uprzedzenia.

1.7 Warunki promocji „100% Bonus powitalny” to warunki dodatkowe, obowiązujące w połączeniu z ogólnym Regulaminem eXbinoG.com

2. Warunki obrotu bonusem

2.1 Bonus powitalny może być wykorzystany w nieograniczonej liczbie zakładów, bez względu na kurs/cenę, na każdej imprezie sportowej dostępnej w ofercie eXbinoG.com. Jedynym wyjątkiem są zakłady Handicap total (powyżej/poniżej) oraz zakłady baseball.

2.2 Zakłady wielokrotne są liczone jako jeden zakład. W przypadku wymogów dotyczących kursów średnia kursów na kuponie musi wynosić minimum 1,8. Kasyno i inne produkty eXbinoG.com są wyłączone z promocji „100% Bonus powitalny”
2.3 Maksymalna możliwa wygrana wygenerowana i wypłacona z promocji „100% Bonus powitalny” to 10 000€ (lub równowartość w innej walucie).

2.4 WAŻNE: W przypadku złożenia prośby o wypłatę przed spełnieniem wymagań regulaminowych dotyczących „100% Bonus powitalny”, cały bonus i wygrane mogą zostać/zostaną skonfiskowane (przepadną).

3. Wypłata wygranych uzyskanych z bonusu

Wypłać z konta gracza środki bonusowe i wygrane zdobyte za pomocą premii uzyskanej w promocji „100% Bonus powitalny”!

3.1 Wypłata środków bonusowych i związanych z nimi wygranych z konta gracza może być zlecona wyłącznie przez częstych i regularnych klientów eXbinoG.

3.2 Za częstych i regularnych klientów uważa się wszystkich graczy, których aktywność u bukmachera eXbinoG utrzymuje się przez co najmniej 2 miesiące, z co najmniej 100 zakładami postawionymi na różnych imprezach sportowych miesięcznie.

3.3 Bez względu na to, że klient może dokonać dowolnej liczby zakładów, zarówno bonus do pierwszej wpłaty jak i pierwszy depozyt musi zostać postawiony co najmniej 10 razy, w ciągu co najmniej 6 miesięcy, w zakładach o minimalnym kursie 1.8 lub wyższym, zanim wypłata wygranych płynących z bonusu będzie przyjęta do realizacji.

[Only admins are allowed to see this link]


[Only admins are allowed to see this link]

Zakłady na żywo

Postaw na wydarzenie sportowe, gdy jest w toku. Oferujemy ponad 10.000 zakładów na żywo, obejmujących ponad 50 różnych dyscyplin sportowych, gdzie można dokonać jednego lub kilku zakładów kombinacyjnych.[Only admins are allowed to see this link]

[b]10 € bonusu za darmo

Po otworzeniu konta gracza, wszystko co musisz zrobić to wysłać dokumenty weryfikacyjne (np. skan paszportu) na adres mailowy [Only admins are allowed to see this link] wpisując w temacie: „10 Euro Free Bonus” i podając w treści wiadomości numer ID użytkownika eXbinoG.com lub login. eXbinoG zasili Twoje konto darmowym bonusem 10 €![
/b]

batunia8

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 14
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
>
Image hosted by servimg.com