ForumBukmacherskiePol.com
ESL One - Road to Rio Fsdfds11
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ESL One - Road to Rio

Go down

25042020

Pisanie 

ESL One - Road to Rio Empty ESL One - Road to Rio
Czy zespołowi Polaka uda się zgarnąć punkty w kwalifikacjach do Majora?
ESL One: Road To Rio - NA
Enwy - Yeah

w1
kurs

ESL One - Road to Rio 69c5fb11 1,30


ESL One - Road to Rio 15877310
ESL One - Road to Rio zaskakuje już od samego początku. W pierwszych meczach przegrało m.in. Fnatic, które było faworytem. Jednak przed nami bardzo emocjonujący weekend z udziałem Szwedów i Astralis. Obydwa zespoły zagrają ze sobą w sobotę. Wtedy też zagra Envy z Michałem “MICHEM” Müllerem w składzie. Zespół Polaka zmierzy się z Yeah. Z kolei w piątek Dignitas zagra w Ninjas in Pyjamas. Jest o tyle wyjątkowe starcie, że w barwach DIG grają aż cztery byłe legendy NiP.

Trudna droga Envy w kwalifikacjach do Majora

W ESL One - Road to Rio zespoły walczą o punkty potrzebne im do awansu do Majora, najważniejszego turnieju w roku. Zmagania zostały podzielone na regiony, a w amerykańskiej odsłonie rywalizuje Envy, w którym gra Michał “MICHU” Müller. Zespół Polaka nie jest bez szans, jednak w grupie ma bardziej utytułowanych rywali, jak FURIA Esports, Team Liquid czy MIBR. Dla MICHA i jego kolegów z zespołu awans na Majora byłby dużym osiągnięciem, jednak, żeby tak się stało, trzeba być lepszym niż pozostałe formacje w zbiorze, a także zaprezentować się dobrze w kolejnej odsłonie Road to Rio.
Sobotnie starcie z Yeah będzie bardzo ważne dla Envy, gdyż Müller i spółka są faworytem, a Brazylijczykom daleko do dobrej formacji. Po nieudanych kwalifikacjach do DreamHacka zespół MICHA będzie chciał udowodnić, że to był tylko wypadek przy pracy i może walczyć na równi z innymi o awans do Majora. Kurs na zwycięstwo drużyny Polaka wynosi 1.25, z kolei w przypadku Brazylijczyków jest to 3.55.

Legendarni gracze staną naprzeciw swojej byłej organizacji!

W weekend dojdzie też do innego, hitowego starcia. Dignitas spróbuje swoich sił z Ninjas in Pyjamas. Derby Szwecji, w których po jednej stronie staną byłe legendy NiP, mające jeszcze sporo do udowodnienia. Tacy gracze jak Christopher “GeT_RiGhT” Alesund czy Patrik “f0rest” Lidnberg wciąż potrafią dobrze strzelać i będą chciały to udowodnić, a stawka tego spotkania daleko wykracza poza punkty w tabeli. Będzie to pierwszy mecz byłych graczy Ninji z ich poprzednią organizacją. Nowi zawodnicy Ninjas in Pyjamas są faworytem w tym starciu, a motywacja u jednej i drugiej formacji będzie dwukrotnie większa niż zazwyczaj. Jednak czy starym wyjadaczom uda się pokonać młodych zawodników? Kurs na zwycięstwo Digni to aż 3.35, z kolei w przypadku NiP jest to 1.28.

Rywalizacja o miano najlepszej formacji na świecie!

Organizatorzy ESL One - Road to Rio chcąc zapewnić jeszcze więcej emocji, na sobotę zaplanowali spotkanie z udziałem Astralis i Fnatic, czyli dwóch ekip, które biją się o miano najlepszej na świecie. Duńczycy początka roku nie mogą zaliczyć do udanych. Średnie występy na Intel Extreme Masters Katowice i w ESL Pro League zrzuciły ich z tronu. Z kolei Szwedzi okazali się najlepsi w EPL-u, a w trakcie IEM Katowice dotarli do półfinału. Wydaje się, że FNC ma lekką przewagę przed tym spotkaniem, tym bardziej że kilkanaście dni temu pokonało Astralis 2:1. W historii starć między tymi ekipami doszło do 129 meczów, z czego 67 padło łupem ekipy Nicolaia “device’a” Reedtza. Kurs na zwycięstwo Duńczyków w  ESL One - Road to Rio 69c5fb11  to 1.65, a na FNC 2.10. Czy mistrzom ESL Pro League uda się zmniejszyć stratę do najlepszej drużyny ubiegłego roku?
avatar
stawiamyrazem

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 339
FBPoints : 273

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
>
Image hosted by servimg.com