ForumBukmacherskiePol.com
1bet2bet 250 euro na start Lemon-10
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

1bet2bet 250 euro na start

Go down

1bet2bet 250 euro na start Empty 1bet2bet 250 euro na start

Pisanie by Admin Sob 30 Sty 2016 - 13:54

[Only admins are allowed to see this image]
Otwórz konto w 1BET2BET, aby zdobyć €250 bonusu powitalnego.

Jak to działa? Najpierw zarejestruj DARMOWE konto, a następnie wpłać przynajmniej €15.50% twojego depozytu, do €250. Na przykład, jeżeli wpłacisz €100, dodamy za DARMO €50. Jeżeli wpłacisz €500 lub więcej, my dodamy €250.

Warunki i Regulamin

Dostaniesz 50% bonus powitalny na Twój pierwszy depozyt aż do €250. Naprzykład wpłacając €500 dostaniesz dodatkowo €250 bonus. Nowym graczon przysługuje tylko jeden bonus powitalny.
Z oferty mogą skorzystać tylko obywatele Polski.
Bonus będzie dodany do Twojego konta po jednokrotnym postawieniu kwoty pierwszego depozytu.
Jeśli warunki obrotu nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od momentu przyznania bonusu, bonus zostanie odpisany od Twojego konta.
Aby móc wypłacić wygraną, neleży obrócicz depozyt i bonus 8 razy. Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony bonus lub wygrane zostaną anulowane.
Aby spełnić wymaganiaobrotu bonusem (Rollover), wszystkie zakłady muszą być wykonane z szansą przynajmniej 1.60, zakłady postawionena wszystkierodzaje Asian Handicapsoraz Powyżej/Poniżej (Over/Under) nie będą wliczane do wymagań obrotu bonusem. Maksymalna kwota wliczana do wymagań obrotu bonusem na każdym zakładzie stanowi 50%przyznanej kwoty bonusowej.
Maksymalna kwota, jaka jest zaliczana do wymaganego obrotu, to 50% kwoty bonusu dla każdego zakładu. Na przykład, jeżeli otrzymałeś bonus w wysokości 1000 PLN i postawiłeś zakład za 1000 PLN, to tylko 500 PLN zostanie zaliczone do wymaganego obrotu. Wielokrotne zakłady postawione na to samo zdarzenie i rozstrzygnięcie, mogą być uznane za naruszenie zasad promocji.
1BET2BET zastrzega sobie prawo do zmiany, odwołania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji według własnegouznania.
Wszystkie 1BET2BET premie i promocje są skierowane do graczy rekreacyjnych i 1BET2BET może według własnego uznaniaograniczyć prawo klientów do udziału w całości lub części jakiejkolwiek promocji.
Warunki te są częścią Ogólnych Warunków 1BET2BET.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2038
FBPoints : 793

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
>
Image hosted by servimg.com