ForumBukmacherskiePol.com
BetX.pl Media210
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

BetX.pl

Go down

BetX.pl Empty BetX.pl

Pisanie by Mugol Pią 29 Maj 2020 - 12:10

Zgodnie z naszymi zapowiedziami BetX Polska zaliczył dziś debiut na polskim rynku zakładów bukmacherskich. 

Debiut w dobrym momencie?


 
Wydawać by się mogło, że BetX wystartował w idealnym momencie, ponieważ jutro wznowi rozgrywki piłkarska Ekstraklasa, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród polskich graczy. Dla nowego bukmachera nie ma to jednak znaczenia, ponieważ nie oferuje zdarzeń na polskie ligi piłkarskie. Z całą pewnością wiąże się to z tym, że nie podpisał jeszcze umowy z PZPN oraz organizatorami rozgrywek.
 
Na stronie BetX możemy przeczytać, że oferta zakładów sportowych obejmuje propozycje przedmeczową na 150 000 wydarzeń miesięcznie. Z kolei w segmencie “Zakładów na Żywo” na 20 000 wydarzeń miesięcznie. Nie są to złe liczby, ale bez szybkiego podpisania umowy z PZPN trudno będzie BetX przyciągnąć klientów. Obecnie na polskim rynku zakładów bukmacherskich w sieci internet działa kilkunastu operatorów i każdy z nich ma w swojej ofercie zakłady na polskie ligi piłki nożnej, co najlepiej pokazuje, jak ważny dla polskich graczy jest ten rynek.
 

[Only admins are allowed to see this image]

Aplikacja i strona


 
Na pewno na plus BetX można zaliczyć fakt, że wystartował od razu ze stroną i aplikacją mobilną na systemy iOS oraz Android. Inna sprawa, że strona internetowa, która działa pod adresem ebetx.pl nie prezentuje się obecnie przynajmniej odpowiednio. Przede wszystkim system nie jest intuicyjny, a strona nie jest dobrze przetłumaczona. Jak na razie strona nie działa również płynnie, co znacznie utrudnia korzystanie z niej.
 

 
Podsumowując biorąc pod uwagę dużą konkurencją na polskim rynku zakładów bukmacherskich, strona BetX nie prezentuje się dobrze. Być może w przyszłości dział informatyczny nowego operatora usprawni działanie strony, a także jej wygląd, ale trzeba pamiętać, że w tej branży bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. A to akurat BetX pozostawia dość kiepskie.
 

Kto odpowiada za BetX?


 Spółka w KRS figuruje pod numerem – 0000623608. Bukmacher został zarejestrowany 16 czerwca 2016 r, a jego siedziba mieści się w Bielsko-Białej pod adresem Stefana Batorego 5. Firma wcześniej widniała na liście legalnych bukmacherów Ministerstwa Finansów jako Typiko.
 
Na stronie operatora możemy przeczytać, że odpowiada za niego przedsiębiorstwo EVONA ELECTRONIC Ltd, które na rynku funkcjonuje od 30 lat. Firma swoją siedzibę ma w stolicy Słowacji, Bratysławie, a biura w Bośni i Hercegowinie. Zajmuje się przede wszystkim dostarczaniem oprogramowania do gier hazardowych, a także platform dla firm z branży bukmacherskiej. I to właśnie EVONA ELECTRONIC Ltd w 2003 roku  wprowadziła na rynki w Europie i Afryce nową markę BetX – znak towarowy zakładów sportowych, wyścigów na żywo, gier wirtualnych i loterii liczbowych.
 

Czy w BetX będzie można obstawiać zakłady w punktach stacjonarnych?


 
Jak na razie jest to niemożliwe, ponieważ BetX nie posiada odpowiedniej licencji od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych w sieci retail. Bukmacher zapewnia jednak, że stara się o tego typu pozwolenie, co wówczas pozwoli mu otworzyć punkty stacjonarne na terenie Polski.
Mugol
Mugol
Moderator

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 260
FBPoints : 201

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
>
Image hosted by servimg.com