ForumBukmacherskiePol.com
SapphireBet bonus 100% - Page 2 Fghgfh10
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

SapphireBet bonus 100%

Napisz nowy temat   

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

SapphireBet bonus 100% - Page 2 Empty SapphireBet bonus 100%

Pisanie by Mugol Sro 11 Lis 2020 - 11:45

First topic message reminder :

>>> SapphireBet <<<

Image hosted by servimg.com

Bonus 100% do 100 euro przy rejestracji bez kodu 
Bonus 100% do 130 euro przy rejestracji z kodem promocji PolandBet

wpłaty i wypłaty za pomocą Ecopayz, kart kredytowych, Jetton
Bezproblemowy dostęp do strony SapphireBet
wypłaty na Ecopayz do 5 minut 
dostępna waluta pln na stronie mobilnej na www w ciągu dwóch dni zostanie dodana 

Bonus 100% za pierwszy depozyt do 100 EUR lub 130 euro !
Dołącz do SapphireBet i uzyskaj bonus 100% w wysokości do 100 EUR (lub równowartość w innej walucie) za pierwszy depozyt!

JAK OTRZYMAĆ BONUS?
1. Zarejestruj się w SapphireBet (w trakcie rejestracji należy wyrazić zgodę na otrzymanie BONUSU 100% ZA PIERWSZY DEPOZYT DO 100 EUR).
2. Należy wypełnić wszystkie pola w dziale Moje Konto.
3. Doładuj konto kwotą do 100 EUR (lub równowartość w innej walucie).
4. Bonus zostanie automatycznie doliczony na konto po dokonaniu wpłaty ( ale nie więcej niż 100 EUR))
REGULAMIN
Graczowi przysługuje tylko jeden bonus. Minimalna wysokość depozytu do aktywacji bonusu wynosi 1 EUR. .
Przed złożeniem depozytu należy wyrazić zgodę na otrzymanie bonusu za zakłady sportowe. Zgody można udzielić w ustawieniach konta lub bezpośrednio na stronie depozytu. Bonus zostanie automatycznie doliczony do stanu konta gracza po złożeniu pierwszego depozytu. Warunkiem otrzymania bonusu jest uzupełnienie wszystkich danych konta oraz aktywacja numeru telefonu.
Należy postawić 5-krotność kwoty bonusu w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać przynajmniej 3 wydarzenia. Przynajmniej 3 wydarzenia w każdym akumulatorze muszą być obstawione po kursie 1.40 lub wyższym. Wszystkie wydarzenia powinny się rozpocząć przed zakończeniem oferty.
Warunki obrotu bonusem (rollover) zostaną uznane za spełnione dopiero po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach określonej kwoty.
Dopóki nie zostaną spełnione warunki promocji, wypłata środków pieniężnych nie będzie możliwa (z wyjątkiem warunków wskazanych w Załączniku*).
Wypłata wszystkich środków z konta (lub przelanie ich do kasyna) jest możliwa dopiero po spełnieniu wszystkich warunków obrotu. W przeciwnym razie wszelkie bonusy lub wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
Niniejszej promocji nie można łączyć z innymi promocjami i ofertami specjalnymi.
SapphireBet zastrzega sobie prawo do zmiany, anulowania, wznowienia lub odmowy udziału w dowolnej promocji w dowolnym czasie i bez uprzedzenia.
SapphireBet zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub odmowy uczestnictwa użytkownikom w tej lub innej ofercie.
SapphireBet zastrzega sobie prawo do wglądu w zapisy transakcji klienta bez podania przyczyny. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego dochodzenia wyniknie, że użytkownik korzysta z niedozwolonych strategii, to SapphireBet zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w promocji, jak i do odebrania bonusu.
Na każdego użytkownika, rodzinę, adres, wspólny komputer i wspólny adres IP, a także na wspólne dane konta, takie jak adres e-mail, dane bankowe, dane karty kredytowej i numer konta systemu płatniczego przysługuje tylko jeden bonus. Nadużycie oferty bonusowej może skutkować zamknięciem konta.
W razie konieczności użytkownik jest zobowiązany przedstawić na prośbę dokument identyfikacyjny, celem potwierdzenia tożsamości (KYC). Nieprzedstawienie dokumentu identyfikacyjnego może skutkować utratą bonusu i ewentualnych wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania fotografii użytkownika wraz ze stosownym dokumentem (twarz użytkownika musi być wyraźnie widoczna w dostarczonej fotografii) lub telefonicznej weryfikacji tożsamości w dowolnym czasie.
Jeżeli serwis stanie się ofiarą oszustwa lub prania pieniędzy, to SapphireBet zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta i zamrożenia stanu konta podejrzanego użytkownika.
Po spełnieniu warunków bonusu, na konto użytkownika zostanie dopisana reszta środków bonusowych, której wysokość nie będzie większa od początkowej kwoty bonusu. Bonus uznaje się za stracony, jeżeli po zrealizowaniu warunków obrotu na koncie bonusowym pozostanie kwota mniejsza, niż wynosi minimalna stawka.
Wszystkie wymienione Warunki stanowią część ogólnych Warunków korzystania serwisu SapphireBet.

*Załącznik
Użytkownik może wypłacić dowolną kwotę (od 0 do całkowitej sumy złożonych depozytów) przed spełnieniem warunków oferty, jednak na koncie musi pozostać przynajmniej dwukrotność bonusu (podjęcie środków bonusowych i wygranych jest niedozwolone).
Podjęcie środków z konta nie będzie możliwe, jeśli stan konta jest mniejszy niż kwota bonusu i przynajmniej jeden zakład nie został jeszcze rozstrzygnięty.
Bonus należy wykorzystać w ciągu 30 dni od zakończenia rejestracji. Po zakończeniu tego okresu, bonus i wszystkie wygrane z jego wykorzystaniem zostaną anulowane.
Aby otrzymać bonus, musisz wyrazić zgodę zaznaczając opcję "Weź udział w ofertach bonusowych" w dziale Moje Konto.
Użytkownik ma prawo odrzucić bonus zanim zostaną spełnione warunki oferty, ale tylko, jeśli pozostałe środki na koncie są większe od bonusu. Użytkownik może wypłacić resztę ze wszystkich depozytów. W tym przypadku wszelkie wygrane oraz kwota bonusu zostaną anulowane.

Ostatnio zmieniony przez Mugol dnia Pon 7 Gru 2020 - 19:43, w całości zmieniany 2 razy
Mugol
Mugol
Moderator

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 234
FBPoints : 185

Powrót do góry Go down

SapphireBet bonus 100% - Page 2 Empty Re: SapphireBet bonus 100%

Pisanie by swierzk Pią 4 Gru 2020 - 12:24

Jestem tu nowy ale jak już wspomniałem witając się dzięki forum zgarnąłem wczoraj kilka jangów

Do niedawana myślałem że świat bukmacherki kończy i zaczyna się na STS i fortunie.
Z forum dowiedziałem się o istnieniu kilku bukmacherów o których istnieniu nie miałem pojęcia. Jednym z nich jest właśnie Sapphirebet i muszę pochwalić.

Wczoraj wpłaciłem kilka stówek  chociaż myślałem że odpuszczę gdyż weryfikacja Ecopayz trwała w nieskończoność.
Dlatego zdziwiony byłem, że jak zapytałem obsługę Sapphirebet gdzie mam wysłać dokumenty i jakie, to odpisali że nie ma takiej potrzeby.

Wypłata kilku tysięcy bez weryfikacji i w kilka minut oby wszyscy taki mieli bo jest tu masa bonusów do zgarnięcia. Poza polskimi bukmacherami i Sapphirebet nie mam nigdzie konta a wczoraj zbudowałem zaplecze finansowe do gry Smile

SapphireBet bonus 100% - Page 2 Swierz10

swierzk

Liczba postów : 5
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by CzarnyKruk Pon 7 Gru 2020 - 1:07

Sapphirebet jeden z bardzo często odwiedzanych buków przeze mnie, może dla tego że przypomina mi 1xbet,a może dlatego że lubię ubezpieczać swoje zakłady co oferuje ten buk, strona jest ładna i przejrzysta, nie trzeba się męczyć z szukaniem zakładów czy gdzie też mamy historię transakcji, jedyne co może irytować to czasowe problemy z wpłatą kartą, ale występują one rzadko. W mojej opinii buk jest naprawdę w porządku.
CzarnyKruk
CzarnyKruk

Liczba postów : 22
FBPoints : 14

Powrót do góry Go down

Pisanie by jarekt343 Pon 21 Gru 2020 - 21:00

Witam, założyłem konto, przy próbie depozytu wyskakuje błąd. Próbowałem VISA, Mastercard i Neosurf. Czy u Was też tak jest czy to tylko u mnie? Dzięki za odp Smile

jarekt343

Liczba postów : 11
FBPoints : 11

Powrót do góry Go down

Pisanie by hynka Wto 22 Gru 2020 - 9:38

@jarekt343 napisał:Witam, założyłem konto, przy próbie depozytu wyskakuje błąd. Próbowałem VISA, Mastercard i Neosurf. Czy u Was też tak jest czy to tylko u mnie? Dzięki za odp Smile

Gram u nich codziennie i bez problemu wpłacam kartą master a najczęściej Ecopayz. Bardzo sobie chwalę wypłaty w Sapphirabet bo nigdy nie czekłamen dłużej niż 10 minut.

hynka

Liczba postów : 44
FBPoints : 26

Powrót do góry Go down

Pisanie by jarekt343 Wto 22 Gru 2020 - 12:46

A mógłbyś sprawdzić czy działa mi normalnie wpłata Visa/ Mastercard ? Może mają chwilowe problemy aktualnie... ja nie mogłem ani jednej tej opcji. Ecopayz i Jeton jeszcze nie próbowałem.

jarekt343

Powrót do góry Go down

Pisanie by hynka Wto 22 Gru 2020 - 13:30

Teraz mam tylko kasę na Ecopayz 
właśnie wpłaciłem bez problemu 400 pln 
SapphireBet bonus 100% - Page 2 566610

hynka

Liczba postów : 44
FBPoints : 26

Powrót do góry Go down

Pisanie by jarekt343 Wto 22 Gru 2020 - 17:18

Okej, w porządku, ale w razie jakbyś mógł karta czy coś to próbuj i daj znać,byłbym mega wdzięczny. A narazie spróbuję ecopayz  jak piszesz, dzięki;))

jarekt343

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzej1406 Nie 14 Mar 2021 - 14:07

Nie polecam buka , zagrałem dwa zdarzenia na live ,były wygrane a po 1h rozliczyli po kursie 1 ,na czacie twierdza ze pieniadze zostały przez nich wypłacone ,czysta kpina

andrzej1406

Liczba postów : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by Borek Nie 14 Mar 2021 - 15:11

Poka zrzuty, podaj ID kuponów itd.
Ja gram w Sapphirebet od jakiś 4 miesięcy i nigdy nie było problemów.
Już wiele razy pisaliście że coś zrobicie z internetowym trolingiem. Kolejny raz ktoś z jednodniowym stażem na forum ma problem i nie przedstawia żadnych dowodów.

Borek

Liczba postów : 56
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzej1406 Nie 14 Mar 2021 - 15:15

Prosze bardzo , nie  wrzucaj wszystki do tego samego worka , to że dzis założylem konto nie znaczy ,że odrazu jestem trollem.
https://i.servimg.com/u/f28/20/31/94/30/11111110.png

andrzej1406

Powrót do góry Go down

Pisanie by Borek Nie 14 Mar 2021 - 15:26

@andrzej1406 napisał:Prosze bardzo , nie  wrzucaj wszystki do tego samego worka , to że dzis założylem konto nie znaczy ,że odrazu jestem trollem.
https://i.servimg.com/u/f28/20/31/94/30/11111110.png
Co więcej powiedzieli? Pamiętasz jaki był wynik jak to stawiałeś bo podejrzewam ze na live.

Jak rejestrowałeś sie z kodem promocji forum to napisz do Admina

Borek

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzej1406 Nie 14 Mar 2021 - 15:29

Napisali na czacie po jakis 20 minut ,ze oni wypłacili pieniadze ,odpisałem zeby to sprawdzili jeszcze raz.Wtedy napisali cos w stylu ze moje dane sa nie poprawne.To im odpisałem ,ze wszystkie dane w profilu sa poprawne ,ze nie chcieli weryfikcji konta,wieć jakim cudem stwierdzili ze dane sa nie poprawne.Po czym odpisali ,ze juz udzielli mi informcji i ze jak zapytam jescze raz to zablokuja mi czat.Napisałem do nich jeszcze email i teraz czekam.Tak zakłady postawione na live

andrzej1406

Powrót do góry Go down

Pisanie by Borek Nie 14 Mar 2021 - 16:14

Spróbuj w tygodniu po 1 bo wówczas niby siedzi jakiś Polak z Sapphirebet a tak to cały czas  arogancka obsługa z 1xbet.  1xbet ich tak naprawdę obsługuje jak kilku innych bukmacherów a oini jeżeli chodzi o support to porażka.  To były Twoje pierwsze kupony ?  Jak tak to dziwne bo z tego co widzę stawki czy wygrane nie były jakieś mega.

Borek

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry