ForumBukmacherskiePol.com
Wyzwanie  dnia 15.12.2020 r. - Page 2 Fghgfh10
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wyzwanie dnia 15.12.2020 r.

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Wyzwanie  dnia 15.12.2020 r. - Page 2 Empty Wyzwanie dnia 15.12.2020 r.

Pisanie by Mugol Wto 15 Gru 2020 - 8:39

First topic message reminder :

Kliknij w >>> 20bet <<< i odbierz bonus 100 % do 400 pln
  Image hosted by servimg.com

Dziś do wygrania trzy doładowania 50 pln do 20bet
Zgłoś się  do wyzwania w komentarzu i wyślij ID lub email 20bet na PW 
przed rozpoczęciem pierwszego zdarzenia na kuponie

Aby otrzymać bonus należy 
- w dziale  Typy przedmeczowe  Grudzień 2020 https://www.forumbukmacherskiepol.com/t2058-grudzien-2020  podać swój kupon w formie zrzutu ekranu z 20bet lub  formie pisemnej 
- kupon musi zawierać minimum 3 typy a każdy kurs nie może być niższy niż 1.60
- każdy może dodać 3 różne kupony na których nie będzie powtarzało się ani jedno spotkanie. 
- typy tylko na 1X2 na piłkę nożną, siatkówkę , koszykówkę, hokej 
- kupon musi okazać się wygrany 
- mecz musi się rozpocząć  i zakończyć w dniu wyzwania 
- dodatkowo należy napisać jedną analizę meczową, zapowiedź lub opinie na temat bukmachera z minimum 500 znakami
- analiza musi zostać napisana przed rozpoczęciem pierwszego meczu na wstawionym kuponie.

Image hosted by servimg.com

22bet - bonus 125%
Sapphirebet bonus 100% do 580 pln kod promocji Polandbet
Mugol
Mugol
Moderator

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 234
FBPoints : 185

Powrót do góry Go down

Wyzwanie  dnia 15.12.2020 r. - Page 2 Empty Re: Wyzwanie dnia 15.12.2020 r.

Pisanie by Baoo1 Pią 18 Gru 2020 - 11:59

Dorzucę swoję 3 grosze Smile co prawda ostatnio miałem mniej czasu i nie wiem jak wyglądała sprawa konkursu od początku, czy faktycznie Mugol napisał wyraźnie, że będzie codziennie bonus w grudniu, lecz w adnotacji pod konkursem na głównej stronie widze napis, który na to wskazuje:

"Wyzwanie dnia
Codziennie nagradzamy osoby które wykonały wyzwanie forum."

Ja moge potwierdzić pewną kwestię co do niedotrzymania słów/obietnic przynajmniej w moim przypadku.

Otóż, w konkursie na Lige Narodów, wylapalem niejasnosc pewną i poinformowałem o tym Mugol'a, ogólnie szybsze sprostowanie informacji uchroniło przed wylaniem wiekszego szamba, Mugol docenił to i napisał, publicznie, że zostane za to dodatkowo nagrodzony.

@Mugol napisał:Inaczej

faktycznie @Hulk93 podawał typy zanim padła informacja, ze zaliczam również kupony z trzema zdarzeniami.

W tej sytuacji, będziemy na dniach mieli dodatkowe kody na zakłady w Sapphirebet i wówczas otrzymasz nagrodę w formie bonusu 40 pln.
Również @Baoo1 otrzymasz dodatkowo taki kod za wychwycenie błędu i skontaktowanie się przed dodaniem pierwszego typu.

Myślę, że to sprawiedliwe, jednak następnym razem zaostrzymy regulamin tak aby potem nie trzeba było słuchać żadnych uwag.
Użytkownik postawi typ i jak chociażby nie w tym miejscu postawi kropkę to typ nie będzie zaliczony.

Kodu nie otrzymałem do dziś żadnego, Hulk93 również miał otrzymać ale finalnie nie otrzymał z powodu takiego, że obrażał, w wyniku tego zamieszania widzę, że już na dobre opuścił forum. Ja nie obrażałem, przypomniałem się na PW otrzymałem taką wiadomość

"Ja zawszę dotrzymuje obietnic, tak na przyszłość.
Przestańcie się na tym forum zachowywać jak pasażerowie VIP w biznes klasie. 
Nikt tu nie przydzieli do obsługi każdego użytkownika oddzielnej osoby więc troszeczkę cierpliwości."

Mówię OK, poczekam. Czekam, czekam, czekam aż no po niepełnym miesiącu nic, to napisze, w końcu zapewnił, że jest słowny i ZAWSZE dotrzymuje obietnic... Gdy napisałem kilka dni temu dostałem taką o to odpowiedź

"Ludzie miesiąc po się upominacie
Ja na bieżąco raz w tygodniu czyszczę  skrzynkę i nie pamiętam już co komu pisałem
Codziennie kilka osób piszę o jakieś darmowe  zakłady itp.

Swoją drogą pewnie przez ten miesiąc nie napisałeś na forum nawet jednego postu"

Więc moje pytanie teraz jak to jest, czy jesteś słowny i zawsze dotrzymujesz obietnic ? Czy pamiętasz tylko do tygodnia bo usuwasz później skrzynke? A to ze przez miesiąc nie napisałem postu nic nie ma do sprawy, bo wyraźnie napisałeś, za co dostaje kod - wyłapanie niejasności i napisanie tego przed postem konkursowym. Dalsza aktywność nie ma nic wspólnego z tą sprawą więc kiepska linia obrony - w sumie jedyna w tej sytuacji. Ja nie pisałem o żaden darmowy zakład, obiecałeś coś, napisałeś, że jesteś słowny i ZAWSZE dotrzymujesz obietnic, i poprosiłeś o cierpliwość. Ja cierpliwie czekałem, gdy w końcu napisałem to nagle, źle bo się po miesiącu przypominam a Ty nie pamiętasz co komu pisałeś ( ale mi napisałeś w wiadomości żebym pamiętał, że Ty ZAWSZE dotrzymujesz obietnic i jesteś słowny :-) )

Jako admin powinieneś pilnować takich rzeczy, obiecujesz komuś to to spełnij, bo jak to z boku wygląda... Zapominasz bo co, nie przypominam się co 2 dni? Napisałeś, żebym cierpliwy był to byłem.

Baoo1

Liczba postów : 46
FBPoints : 32

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mugol Pią 18 Gru 2020 - 12:36

Do tego typu wyjaśnień chyba jest zupełnie inny temat.
Pisanie czegokolwiek i gdziekolwiek popadnie mija się z celem.

Co do wyzwania dnia, skoro to taki problem napisałem, że możemy zrobić  wyzwanie nawet do końca 2021 roku i podałem warunki.

Ok w takim razie zrobię oddzielny temat i podam wyzwanie dnia od 18 grudzień 2020  do 30 grudzień 2021 r.

@Hulk93  nie opuścił forum tylko został z niego usunięty a to spora różnica.
@Baoo1 mam pytanie? 
Czy nie otrzymałeś kiedykolwiek z forum nagrody, którą wygrałeś?  
W sytuacji  o której wspominasz była mowa, że oboje otrzymacie nagrodę pocieszenia jednak  @Hulk93  nie chciał się z tym pogodzić. W związku z tym napisałem, że w takim razie nikomu nie przyznam dodatkowej nagrody. Jak już coś cytujesz to nie wybieraj tylko tych postów, które są Tobie na rękę.

Naprawdę nie jestem też w stanie po miesiącu pamiętać czy ktoś dostał jakiś bonus czy nie.
Jest kilka osób w tym właśnie @sanczes6 co zawalają skrzynkę bezsensownymi pytaniami co godzinę. Gdybym tego nie czyścił to skrzynka zostałaby zapełniona.
W związku z tym ciężko mi sprawdzić czy coś miesiąc temu zostało wysłane czy nie. 

@Baoo1 Nie mam problemu z krytyką czy uwagami ale na przyszłość proszę je umieszczać w odpowiednich tematach.

22bet - bonus 125%
Sapphirebet bonus 100% do 580 pln kod promocji Polandbet
Mugol
Mugol
Moderator

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 234
FBPoints : 185

Powrót do góry Go down

Pisanie by Baoo1 Pią 18 Gru 2020 - 12:58

Tu się rozpoczęła "afera" więc się dołączyłem akurat w tym temacie, możesz to przenieść wszystko do innego odpowiedniego tematu, bo nie widze tutaj np tematu specjalnego do sporów apropo konkursu.

Wszystkie nagrody, które wygrałem w konkursach na tym forum - otrzymałem, nawet zdarzało mi się wygrać właśnie dodatkową nagrodę, podobny przypadek jak tutaj i poprzedni Admin dotrzymywał słową i ją otrzymywałem, tutaj obiecanej nagrody dodatkowej nie otrzymałem.

Nie napisałeś, że nikomu nie przyznasz nagrody za to, że Hulk Cię obraził. W ogóle czemu ja mam nie dostać za to jak drugi użytkownik się zachował, uważasz, że jest to fair? To nic nie zmienia w mojej sprawie, on miał dostać nagrodę pocieszenia, za to że podał 3 kupony ale nie zauważyłeś, ze w jednym mial dopisek żeby usunąc jego inny kupon który podał. Ja miałem dostać dodatkowy kod za wychwycenie błędu ogólnego. Dwie różne sprawy, nie napisałeś nigdzie, że obaj nie dostajemy kodów, jedynie napisałeś mi na PW, to co wysłałem wyżej abym cierpliwie czekał i żebym pamiętał, że ZAWSZE dotrzymujesz obietnic (...) Proszę pokaż mi post w którym piszesz, że obaj nie dostajemy. Ja widzę tylko post w którym piszesz, że ja dostaje dodatkowo nagrodę + w prywatnych wiadomość, ze mam cierpliwie czekać.

Wszystko co piszesz o anulowaniu nagrody jest skierowane indywidualnie do Hulka93.

@Mugol napisał:
@Hulk93 napisał:Można mnie dać na ostatnie miejsce , 15 nagradzanych jest przecież na pewno nikomu by to nie przeszkadzało ale kombinujcie ...

W takim razie skoro nie potrafisz docenić dobrej woli nie otrzymujesz żądnej nagrody.
Chciałem aby nie było "kwasów" pominąć cię w konkursie za wpisanie trzech kuponów i dać nagrodę pocieszenia. Co ciekawe kody są na wyższą kwotę.

Ale rozumiem, ze nie chcesz.
Pozdrawiam.

Nie poinformowałeś mnie, że ja cierpię za Hulka93, nie wiem w ogole czemu miałbym, nie miałem żadnego wpływu na to, że Cie obrażał. Teraz dopiero piszesz, że dostało mi się rykoszetem za sprawę osobistą w której nawet nie brałem udziału. No super.

Baoo1

Liczba postów : 46
FBPoints : 32

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry