ForumBukmacherskiePol.com
Legia - Cracovia Lemon-10
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Legia - Cracovia

Go down

Legia - Cracovia Empty Legia - Cracovia

Pisanie by manred365 Pią 22 Kwi 2016 - 19:47

Legia - Cracovia
Typ: Obie drużyny strzelą: TAK
kurs: 1,91
Bukmacher: Bet365

Legia podejmuje na własnym stadionie Cracovię i niewątpliwie jest faworytem tego spotkania. W tym sezonie Legia 2-krotnie wygrywała, u siebie 3-1, na wyjeździe 2-1. Nie był to jednak spacerek. Cracovia preferuję ofensywną grę i myślę, że strzeli w tym spotkaniu bramkę tak jak to było w 2 ostatnich meczach tych drużyn. O bramkę dla Legii jestem spokojny, w końcu grają u siebie i nie mają innego wyjścia jak atakować. 3 punkty przewagi nad Piastem nie dają im jeszcze mistrzostwa. Mimo tego, że Legia jest faworytem, myslę, że ,,Pasy" zdobędą bramkę w tym meczu. Najbardziej liczę tu na Jendriska, który zdobywał honorowe bramki w 2 ostatnich spotkaniach, mam nadzieję, że podtrzyma dobrą passę z Legią i dziś znów strzeli. BTS to doś bezpieczne rozwiązanie w tym spotkaniu.

manred365

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 37
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Legia - Cracovia Empty Re: Legia - Cracovia

Pisanie by manred365 Nie 24 Kwi 2016 - 11:21

[Only admins are allowed to see this link] napisał:Legia - Cracovia
Typ: Obie drużyny strzelą: TAK
kurs: 1,91
Bukmacher: Bet365

Legia podejmuje na własnym stadionie Cracovię i niewątpliwie jest faworytem tego spotkania. W tym sezonie Legia 2-krotnie wygrywała, u siebie 3-1, na wyjeździe 2-1. Nie był to jednak spacerek. Cracovia preferuję ofensywną grę i myślę, że strzeli w tym spotkaniu bramkę tak jak to było w 2 ostatnich meczach tych drużyn. O bramkę dla Legii jestem spokojny, w końcu grają u siebie i nie mają innego wyjścia jak atakować. 3 punkty przewagi nad Piastem nie dają im jeszcze mistrzostwa. Mimo tego, że Legia jest faworytem, myslę, że ,,Pasy" zdobędą bramkę w tym meczu. Najbardziej liczę tu na Jendriska, który zdobywał honorowe bramki w 2 ostatnich spotkaniach, mam nadzieję, że podtrzyma dobrą passę z Legią i dziś znów strzeli. BTS to doś bezpieczne rozwiązanie w tym spotkaniu.

Niestety moje przypuszczenia się nie potwierdziły. Cracovia zagrała beznadziejnie. Jak to powiedział Pan Zbigniew, ,,Szkoda strzępić sobie ryja" Very Happy
Legia najprawdopodobniej nie wypuści już Mistrza.

manred365

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 37
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Powrót do góry