ForumBukmacherskiePol.com

Uwagi, skargi, zażalenia

Strona 18 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Go down

Re: Uwagi, skargi, zażalenia

Pisanie by MichW on 1/11/2018, 18:12

Pewnie źle się podlinkowało. Jak Admin będzie to zapewne zostanie to poprawione. Wink

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5283
FBPoints : 194

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 1/11/2018, 21:17

Możliwe. Jednak sytuacja trwa dopiero od dnia dzisiejszego, wczoraj wieczorem było jeszcze ok. @Admin - jeśli coś się zmieniło, lub nie chcecie promować tego bukmachera, to daj znać, będę podawał kursy z innych stron.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 1207
FBPoints : 415

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 1/11/2018, 21:41

Skowron bodajże dzisiaj chwalił tego buka za bonus powitalny więc możliwe że dopiero rano pin-up został podlinkowany i stąd wczoraj było ok a dzisiaj wystąpił takowy problem. Trzeba poczekać na odpowiedź Admina w tej sprawie. Wink

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Liczba postów : 5283
FBPoints : 194

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 3/11/2018, 14:18

Może być błąd jak ktoś wstawiał w system aktualizacje linków. Czekam na @webmastera bo ma jakieś swoje sprawy rodzinne. Jak tylko się pojawi  to zmieni to. DO tego momentu możesz pisać unibe.. bo jak zmieni to wówczas będzie się taka nazwa wyświetlała.

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1770
FBPoints : 493

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 3/11/2018, 15:54

OK. Dzięki za info. Jak będziesz miał info od kolegi że jest już ok to daj znać. Do tego momentu będę sobie radził ja do tej pory.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 1207
FBPoints : 415

Powrót do góry Go down

Pisanie by Diablo on 18/12/2018, 19:53

Mam pytanie dlaczego np. napisałem typ w temacie "Diabelsko dobre typy" a został pokazany autor @skowron
Kiedyś miałem podloną sytuacje  i chyba pokazało autora postu nie mnie a @MichW

Ostrzeżenie : Diablo + 1000 FBPoint za przyciągnięcie ponad 50 nowych użytkowników.
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 209
FBPoints : 1090

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 18/12/2018, 20:07

Proszę ignorować takie sytuacje. 
Punkty są poprawnie zliczane bo błąd po kilku minutach automatycznie się naprawia.  
Ten problem pojawia sie od momentu kiedy pracujemy nad nową wersją forum.

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1770
FBPoints : 493

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by ATR on 25/2/2019, 11:18

W temacie https://www.forumbukmacherskiepol.com/t1612p195-pojedynek-typerow Admin napisał:
"Jak pokazuje sytuacja z @PH1964 nie szukamy na siłę powodów do niewypłacenia nagród. Wspomniany użytkownik otrzymał nagrodę pomimo zaufania na poziomi 50% no chyba, że to też jest moje konto"
Ja mam zaufanie 75% i od tygodni nie mogę wymienić punktów (szczególnie biorąc pod uwagę ostatni akapit!!!). Mimo że napisałem ponad 8 razy!!! tyle postów co użytkownik @PH1964. Żeby była jasność ja nic nie mam do użytkownika @PH1964 ale wypadałoby oczekiwać równego traktowania....

Mało tego zostałem oszukany przez betsupremacy.ag i 888win.bet rejestrując się z linków forum (na bardzo dużą kwotę łącznie!!!).
W takiej sytuacji spodziewałbym się PRZYNAJMNIEJ zwrotu prowizji za mnie z tych miejsc (podejrzewam że jakieś prowizje są bo inaczej promowanie ich nie miałoby sensu ....). To i tak byłyby kwoty minimalne w porównaniu do moich strat....

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Liczba postów : 820
FBPoints : 404

Powrót do góry Go down

Pisanie by kobra on 25/2/2019, 11:42

Może jakbyś czytał wszystko a nie po łebkach to byś doczytał slowa adminostracji że co co zaczeli konkurs z zaufaniem na poziomie 100% to otrzymają nagrode.

Pewnie u bukmacherow tez czytasz tylko to co jest ci na reke. Mysle nikt nie ma obowiazku zwrotu niczego. Co ciekawe gram regularnie w 888win i noe mam problemu a jest to jeden z nilicznych bukmacherow gdzie jestem na duzym plusie. 
Hehe z tym zwrotem prowozji to raczej tak nie dziala. A czy jak wygrasz u jakiegos bikmachera to dzielisz sie z forum?
Kiedys gralem przez kilka lat w otobet i bylo ok potem zrobil sie scam i nieoge miec pretensji do forum ktorego sie rejestrowalem.
Z tym betsupermency to mieli zakusy na Polakow ale w pewnym momencie zrezygnowali  racze z bukmacherem trzeba walczyc o to.
kobra
kobra

Liczba postów : 251
FBPoints : 77

Powrót do góry Go down

Pisanie by ATR on 25/2/2019, 11:50

Co do 888win Admin 28 grudnia w Prywatnej Wiadomości napisał:
"W tym przypadku mam pełny podgląd na twoje konto i wiem, ze masz racje i mówisz prawdę"

A z betsupremacy Admin nie dostał żadnej odpowiedzi w mojej sprawie... Przypadek??

kobra: Jak kupisz w sklepie np. czekoladki na wagę a w papierku będzie gówno to pretensje będziesz miał przede wszystkim do kogo?? Do sklepu - przecież nie będziesz po świecie latał za producentem....

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Liczba postów : 820
FBPoints : 404

Powrót do góry Go down

Pisanie by kobra on 25/2/2019, 17:33

Ale porównanie Smile
Możesz mieć tylko pretensje do siebie moim zdaniem a to porównanie jest zupełnie nie na miejscu. Jak napisałem ja nie mam z nimi problemów a gram regularnie więc dziwi mnie to. Moim zdaniem zazwyczaj problemy mają osoby które kombinują b gram od lat i nigdy nikt mi nie zbanował konta.  

Jak wspomniałem ten betsupermency z tego co wiem chciał wejść na polski rynek ale z tego co wiem z powodu licznych nadużyć i wyłudzeń bonusów bez depozytów które regularnie oferują wycofali się z Polski oraz zerwali umowy z wszystkimi serwisami (wiadomość z innego forum)  A to tłumaczy dlaczego mogą mieć wylane na polskie serwisy i im nie odpowiadają.  Co do tego bukmachera to możesz sobie poczytać na zagranicznych forach, ze ma naprawdę dobre opinie.  Przypadek, że bukmacher z dobrą opinią wśród zagranicznych graczy rezygnuje z terenu na którym połowa graczy to łowcy bonusów a pozostałe 30z 50 % to nieżyjący dziadkowie, babcie itd. na którym zarejestrowała konta pierwsza połowa graczy. 

Co do 888win być może masz racje jednak ja dalej u nich gram i jest ok.
Dziwne, że tylko ty masz problemy z bukmacherami (bez obrazy) tylko mnie to zastanawia.

Ostatni ktoś zgłaszał problem z bet-fan ale przyznał się, że trochę winny w tym jego. Po kilku dniach i interwencji Admina czy moda z tego co czytałem konto zweryfikowali a kasa została wypłacona z tym, że użytkownik dostał ostrzeżenie, ze ponownie może być wymagana weryfikacji bo konto trafiło na listę  całej sieci.  Możliwe, że masz już u innego buka tej sieci gdzie miałeś bana.
kobra
kobra

Liczba postów : 251
FBPoints : 77

Powrót do góry Go down

Strona 18 z 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Powrót do góry