ForumBukmacherskiePol.com
Advancebet 1xbet Lemon-10
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Advancebet 1xbet

Go down

Advancebet 1xbet Empty Advancebet 1xbet

Pisanie by bonusowo Sob 13 Sie 2016 - 18:41

[Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link] • 1xBet prezentuje nowy rodzaj bonusu - Advancebet - dostępny dla użytkowników posiadających zakłady w toku.
 • Bukmacher 1xBet zastrzega sobie prawo do zaoferowania lub przerwania promocji w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
 • Zakład Advancebet jest oferowany na podstawie wyceny potencjalnych zysków z nierozstrzygniętych zakładów.
 • Dokładną kwotę zakładu Advancebet można zobaczyć na Kuponie Zakładowym. Kliknij przycisk „Zobacz" naprzeciwko „Dostępny Advancebet", aby dowiedzieć się, ile wynosi dostępna kwota Advancebet.
 • Zakłady Advancebet można stawiać na wydarzenia na żywo lub na wydarzenia rozpoczynające się w przeciągu następnych 48 godzin.
 • Przy kalkulacji kwoty dostępnej jako zakład Advancebet, pod uwagę brane są jedynie zakłady na wydarzenia rozpoczynające się w przeciągu 48 godzin.
 • Wszystkie zakłady postawione przed zakładem Advancebet i rozstrzygnięte w przeciągu 48 godzin po postawieniu zakładu Advancebet zostaną wykorzystane do pokrycia kwoty postawionych zakładów Advancebet.
 • Dozwolone jest stawianie dalszych zakładów Advancebet, nawet jeśli bieżące zakłady Advancebet pozostają nierozstrzygnięte.
 • Jeżeli zysk po rozstrzygnięciu zakładów postawionych przed zakładem Advancebet nie pokrywa kwoty wykorzystanej w zakładzie Advancebet, to wówczas zakład Advancebet zostanie unieważniony.
 • Depozyty złożone po postawieniu zakładu Advancebet nie mogą być wykorzystane do pokrycia zakładu Advancebet.

Przykład

Na koncie jest $260. Postawiono następujące zakłady:
$100 po kursie 1.5 - potencjalny zysk wynosi $150.
$150 po kursie 2 - potecjalny zysk wynosi $300.
Kwota pozostała na koncie wynosi teraz $10.
1xBet oferuje w takim wypadku zakład Advancebet wynoszący $100. Łącznie można więc obstawiać zakłady o wartości do $110.
Potem postawiono zakład o stawce $30 ($10 z pozostałej kwoty na koncie i $20 z zakładu Advancebet) po kursie 1.5. Potencjalny zysk wynosi $45.
Następnie postawiono zakład o stawce $50 (kwota z zakładu Advancebet) po kursie 2. Potencjalny zysk wynosi $100.

Rozważmy teraz potencjalne scenariusze


 • Zakłady postawione z wykorzystaniem kwoty zakładu Advancebet wygrały. Spodziewane zyski wynoszą $45 oraz $100.
  Zakłady postawione z wykorzystaniem własnych środków przegrały. W takim wypadku zakłady postawione z wykorzystaniem kwoty zakładu Advancebet zostaną unieważnione. Twoje własne środki w wysokości $10 zostaną zwrócone na Twoje konto.
 • Zakłady postawione z wykorzystaniem kwoty zakładu Advancebet przegrały.
  Zakłady postawione z wykorzystaniem własnych środków wygrały. Zyski wynoszą (150+300)=$450. Kwoty $50 i $20 pochodzą z kwoty zakładu Advancebet (plus $10 środków własnych). Suma zakładów Advancebet zostanie odjęta od zysku (150+300)-50-20 =$380. W efekcie na Twoje konto trafi kwota w wysokości $380.
 • Zakłady postawione z wykorzystaniem kwoty zakładu Advancebet przegrały. Zakłady postawione z wykorzystaniem własnych środków też przegrały. W takim wypadku zakłady postawione z wykorzystaniem kwoty zakładu Advancebet zostaną unieważnione. $10 ze środków własnych nie zostanie w tym wypadku zwrócone.

bonusowo

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 136
FBPoints : 9

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
>
Image hosted by servimg.com