EfBet 100 euro bonus powitalny

Go down

EfBet 100 euro bonus powitalny

Pisanie by Admin on Sob Sty 30 2016, 13:55
Teraz jest właściwy czas, aby się zarejestrować i pobrać 100 EUR bonusu powitalnego.
Nie przegap tej jedynej w swoim rodzaju okazja! Zostań naszym klientem, otrzymaj premię.

Jak otrzymać bonus powitalny?
* Dokonaj depozyt na swoje konto.
* Otrzymasz bonus 50% aż do 100 EUR

Proszę o kontakt mailowy: support , czat na żywo lub zadzwoń do nas na +359 24 25 4888, jeżeli występuje opóźnienie w otrzymaniu premii.-------------------------------------------------- ----

Warunki i zasady

1. Ta oferta jest ważna tylko dla nowych klientów, którzy dokonali pierwszej wpłaty po 1 października 2015 r
Oferta dostępna dla osób rejestrujących się z naszego linku i będących obywatelami Polski oraz rejestrujących się na terytorium RP


Mieszkańcy następujących krajów nie kwalifikują się do tej oferty: Armenii, Bułgarii, Chin, Gruzji, Węgier, Kazachstanu, Łotwy, Litwy, Makao, Macedonia, Malezja, Mołdawia, Rumunia, Tajwan, Ukraina i Wietnam.


2. Oferta ta może być użyta tylko raz.

3. Klient zobowiązany jest do wpłaty na konto co najmniej 10 BGN € 5, 7 USD, 15 TRY. Wysokość premii wynosi 50% kwoty depozytu początkowego, a maksymalna premia jest ograniczona kod do bah AYJKR4JFJ7CDWOYGDRO7B42KIT do 100 UE lub innym równowartość w innej walucie.

4. Premia ta jest przyznawana jako darmowego zakładu i można uzyskać tylko do wysokości pierwszej wpłaty klienta po 1 października 2015 r.

5. Aby kwalifikować się do wycofania środków z konta, po otrzymaniu premii, klient musi spełniać wymogu premia dachowania.

6. Regulamin obrotów bonus:
6.1. Klient musi dokonać obrotu 3razy w imprezach sportowych na łączną kwotę równoważną do 3 razy depozytu klienta + 3 razy kwota bonusu. Tylko zakłady sportowe będą się liczyć przy obliczaniu obrotu bonusu. (Zakłady w sekcji Casino nie będzie brała udziału w obliczaniu obrotów).

Jeśli depozyty klientów 200 EUR i otrzymuje premię w wysokości 100 EUR, aby móc wypłacić pieniądze z jego / jej uwagę, on / ona jest wymagane, aby stawiać zakłady łączną kwotę 900 EUR lub więcej, które będą się liczyć w wymaganiach obrotowych premii , Po złożeniu 50 EUR i otrzymał premię w wysokości 25 EUR, aby uzyskać prawo do wycofania środków z jego / jej konta, klient musi grać zakłady łączną kwotę 225 EUR lub więcej.
,
6.2. Zakłady wniesione na wybór po kursie  mniejszym niż 1,50 nie zaliczają się do obrotu.

6.3 Wszystkie zakłady wniesione na wybór następujących rynków: "handicap azjatycki", wszelkiego rodzaju linii azjatyckich "Zakład bez remisu", "odd / even" dla wszystkich rodzajów sportów nie będą wliczane do obliczania obrotu.

6.4. Tylko niektóre zakłady jak przegrany lub zwycięzca będzie liczyć do wymagań obrotu. Wszystkie zakłady na konkretnego wyniku w kursie 1,00 nie będą wliczane do wymogu obrotu.7. Klient może mieć tylko jedną aktywną bonus.To włączyć kolejny bonus klient musi zakończyć obecny lub odrzucić go.

8. Premia musi być postawiona do 10 dni. W przeciwnym razie klient traci darmowy zakład. Wszystkie zakłady postawione z darmowego zakładu nie są uwzględniane przy obliczaniu obrotu bonusu.

9. Klient ma 30 dni od złożenia kwalifikacyjnej, aby spełnić warunki obrotowych bonusowe. Jeśli po tym okresie nie zostały spełnione warunki obroty premiowe, Efbet ma wyłączne prawo do decydowania, czy należy przedłużyć okres dla toczenia lub podjąć wszelkie zyski i / lub premię od salda rachunku klienta.

10. Jeśli klient postawił w pełnej wysokości lub części sumy darmowego zakładu, nie mają prawa do odstąpienia od umowy przed ukończeniem obrót bonusem (punkt 6.)


warunków bonusowych zostało naruszone lub występuje dowód serii zakładów, które z powodu bonusu, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej promocji, wyniki w gwarantowanych wygranych klienta, indywidualnie lub w grupie, Efbet zastrzega sobie prawo do cofnięcia premii,  i wygrane wygenerowane po otrzymaniu premii i / lub łącznych saldo rachunku klienta, a następnie zamknąć konto.

14. Każda oferta dla klienta jest ograniczona do jednej osoby, rodziny, adres, e-mail, numer telefonu, adres IP, konto bankowe i miejscu publicznym (miejsca pracy, itp). Efbet zastrzega sobie prawo do odmowy lub unieważnienia bonus lub wycofania bonus i wygranej nagromadzonej po otrzymaniu premii, jeżeli naruszenie tego warunku zostanie wykryty.

15. Efbet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej oferty w odniesieniu do określonego klienta lub grupy klientów.
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 1383
FBPoints : 183
Join date : 29/01/2016

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach