ForumBukmacherskiePol.com
Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Gifefb10

Lotto Ekstraklasa

Strona 5 z 67 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36 ... 67  Next

Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Empty Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by Gość on Pią 17 Lis 2017 - 12:11

Legia-Gornik
Typ x (p)
Kurs 3.60
Efortuna

Dla mnie czysty remis i sklanial bym sie nawet postawic dokladny wynik 1-1.
Legia co prawda zlapala wiatr w zagle ale  moze miec klopoty z pokonaniem beniaminka w ktorym  blyszczy hiszpan Angulo i w nim upatruje strzelca  gola dajacego  Gornikowi remis

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw 23 Lis 2017 - 11:45, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Rozliczenie)
Anonymous
Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by frank1989 on Nie 19 Lis 2017 - 0:25

Przyszedł czas na podsumowanie sobotnich spotkań 16 kolejki Ekstraklasy
Patrząc na kursy i przewidywania bukmachera Fortuna można powiedzieć, że wszystko przebiegło zgodnie z planem. Jednak moim zdaniem do dużej sensacji doszło w meczu Sandecja Nowy Sącz z Lech Poznań który zakończył sie remisem 0 : 0. Poznaniacy nie moga już odnieść zwycięstwa od 5 kolejek. Jednak patrząc na statystyki to gdyby posiadanie piłki decydowało o wyniku to mielibyśmy 1-3 gdyż, aż 75% czasu przy piłce utrzymuwał się Lech ale oddał tylko jeden celny strzał.
Pozotałe spotkania bez niespodzianek
Piast Gliwice Cracovia 1 : 0
Lechia Gdańsk Wisła Płock 3 : 0

W Gdańsku garstka kibiców 7 tysięcy na możliwości tego stadionu sprawia wrażenie opuszczonego miejsca widok jak w Czarnobylu. Najbardziej wierni i wytrwali kibice nie powinni jednak żałować przybycia na stadion ani wydanych pieniedzy. Lechia nareszcie zagrała na oczekiwanym poziomie i podopieczni Adama Owena śmiało mogli zrekomensować się swoim kibicom za porażkę 0-5 z koroną jednak zabrakło wykończenia i dokładności.
Nasuwa się pytanie czy Lechia rozpoczeła swój marsz w górę tabeli?
frank1989
frank1989

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 96
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Nie 19 Lis 2017 - 10:18

Jezeli chodzi o Lechie Gdansk to pomimo wpadki u siebie z Korona ich sila bylo wlasne boisko co potwierdzili wczoraj,natomiast na wyjazdach idzie im gorzej.
Zobaczymy moze w tym sezonie pod wodza nowego trenera bedzie lepiej.

Najwiekszy zawod to faktycznie Lech Poznan ktory co roku mierzy w puchary ale z taka skutecznoscia to lepiej niech zostanie na naszym podorku.

Pisalem wyzej juz o typie Legia-Gornik i podtrzymuje remis chociaz sercem jestem za beniaminkiem z Zabrza ktory od poczatku sezonu spisuje sie dobrze a mozna powiedziec jak na beniaminka ze bardzo dobrze
Anonymous
Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by frank1989 on Nie 19 Lis 2017 - 11:34

@love456 chyba Ci się sezony pomyliły albo nie zauwarzyłeś, że się kolejny rozpoczoł ups
Lechia dow czoraj w obecnych rozgrywkach u siebie zanotowała tylko 7 punktów natomiast ich wyjazdowa zdobycz bramkowa to 11. Co ciekawe to było dopiero drugie ich zwycięstwo nad morzem w tym sezonie.
frank1989
frank1989

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mistrzuniu on Pon 20 Lis 2017 - 8:27

I stało się taj jak mawiał klasyk
" Wszyscy grają w piłkę a na końcu i tak mistrzostwo zdobywa Legia" Lotto Ekstraklasa  - Page 5 Icon_smile
I zaraz będzie zachwyt nad geniuszem z Rumuni
Jozak z piekła do nieba

Mistrzuniu

Liczba postów : 2
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Pisanie by frank1989 on Pon 20 Lis 2017 - 8:45

O widzę kolejny znajomy z innego serwisu alien
Witam cię @Mistrzuniu
Niestety masz rację chociaż nie jest mi to na rękę Sad
Dzisiaj na boiska wybiegną ekipy z Lublina i Kielc. Moim zdaniem pomimo tego, że Korona w ostatnim czasie jest w gazie to w potyczce z Zagłębiem dozna porażki. Nie można postrzegać Korony przez pryzmat jedynego do tej pory wygranego wyjazdowego spotkania a właściwie demolki 0-5 w Gdańsku. Fakt ta wygrana z pewnością  dała dla Kielczan kopa jednak to wciąż tylko Korona. Zagłębie z pewnością będzie chciało się zrehabilitować za ostatnią  porażkę ligowa na własnym stadionie z ekipa Probierza czyli pasiasta częścią Krakowa. Nie zapominajmy też, że Zagłębie ma  coś do udowodnienia Koronie gdyż w ostatnim czasie  już grali ze sobą w Pucharze i to w Lublinie  gdzie górą była właśnie Korona wygrywając 0-1.
Mój typ
Ekstraklasa 2017/2018
Zaglebie - Korona Kielce
w1 (p)
kurs 2.30 FORTUNA
kurs 2,36 Astekbet

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw 23 Lis 2017 - 11:44, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Rozliczenie)
frank1989
frank1989

Powrót do góry Go down

Pisanie by opelnat on Wto 21 Lis 2017 - 9:09

@frank1989 czekałem na to twoje potknięcie Smile
Jestem scyzoryk i zabolało mnie to stwierdzenie, że Kilece to tylko Kielece
Niestety dwie twoje wtopy w jednym poście
Korona daje radę, nie lekcewarzymy klubu tylko dlatego, że pochodzi z danego regionu What a Face

opelnat

Liczba postów : 47
FBPoints : 1

Powrót do góry Go down

Pisanie by FanSportu on Pią 24 Lis 2017 - 21:10

Korona Kielce - Legia Warszawa
X2 i poniżej 4,5 Kurs: 1.56 Totolotek

Korona Kielce na własnym stadionie podejmować będzie Legię Warszawa.Skazywana na pożarcie przed sezonem Korona spisuje się bardzo dobrze.Nie chodzi tylko o ilość punktów zdobytych przez ten zespół choć zgromadzili ich dużo ,ale przede wszystkim o to ,że Gino Lettieti stworzył silną drużynę ,grającą efektownie i mającą swój styl.Do tej pory z 26 pkt. na koncie zajmują 5 pozycję w tabeli .Nie przegrali od 10 spotkań (8 meczy w lidze i 2 w PP) , a grając na własnym podwórku odnieśli 5 ligowych zwycięstw z rzędu .Wynik imponujący ,ale moim zdaniem w jutrzejszym meczu ta dobra passa zostanie przerwana.Do Kielc bowiem przyjeżdża aktualny MP ,który pod wodzą nowego trenera znów zaczyna wybijać się znacznie poza możliwości pozostałych klubów Ekstraklasy.Po bardzo słabym początku z pięcioma oczkami więcej od swojego sobotniego rywala jest na 1 pozycji w tabeli.Także ostatnie osiągnięcia -6 wygranych meczów z rzędu (5 w lidze ,1 w PP) zdają się potwierdzać moje słowa.Poza tym Legia to dużo bardziej doświadczona drużyna z dużo większymi ambicjami i mająca znacznie większe możliwości.Moim zdaniem gospodarze przy pełnej mobilizacji i z tego co wyczytałem komplecie publiczności mogą liczyć w tym spotkaniu na remis.Remis z lekkim wskazaniem na przyjezdnych i poniżej 4,5 gola wydaje mi się być optymalną opcją na to wydarzenie.

FanSportu

Liczba postów : 3
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 67 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36 ... 67  Next

Powrót do góry