Strona 27 z 40 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next

Go down

Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by boywer on 22/9/2018, 20:08

Niesamowity mecz w Gdańsku,Lechia do przerwy prowadziła 3:0 po hattricu Artura Sobiecha by na koniec zremisować 3:3,to cała nasza ekstraklasa Smile
A mogło być nawet 3:4 bo Zagłębie w ostatniej akcji mialo jeszcze szansę.

Pisanie by ATR on 22/9/2018, 20:27

Przede wszystkim Lewandowski sabotował grę wystawiając 2 juniorów w 1 składzie. Jednego z nich zmienił w przerwie a drugi nie miał już wiele okazji do błędów w 2 połowie bo Lechia praktycznie nie istniała większość czasu a i tak zarobił żółtą kartkę.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.

Pisanie by MichW on 22/9/2018, 22:09

Znowu zaczyna się gra czołówki pod Legię. Jak na razie wszyscy w górze tabeli tracą punkty a w Legnicy mamy już wynik 1:3.

_________________
Podsumowanie analiz: NBA: 6  ++  7  ---  Pozostałe typy: 646  ++  544  ---  25 ZWROTÓW

MichW

Liczba postów : 5013
FBPoints : 266

Pisanie by boywer on 23/9/2018, 05:14

Taka jest nasza liga , Legia grając bardzo słabo na początku sezonu jest juz na 3 miejscu i ma tylko punkt straty do Lechii.
avatar
boywer

Pisanie by ATR on 23/9/2018, 13:08

@boywer napisał:Sabotował ? Wolałbym wystawić polskiego juniora niz zagranicznego średniaka nawet jezeli ten pierwszy zawali mecz.Według mnie szacunek ze sie nie boi stawiac na młodych.
Zgadzam się ale jakieś absolutne minimum powinien prezentować żeby grać. Dla niektórych samo wyjście na murawę jest czynem graniczącym z bohaterstwem a w meczu statystują lub robią błąd za błędem i to nie debiucie - co możnaby usprawiedliwić - ale w którymś z kolei meczu.
Ale wstawianie do składu takich kabareciarzy jak Kanibołocki to sabotaż podwójny.
Co do Lechii tak jak pisałem wyniki lepsze niż gra. Do tego wystawianie Augustyna to jest kpina. Pamiętam w poprzednim sezonie szczególnie w Gdańsku jeśli on był w składzie można było w ciemno iść w over bo było niemal pewne że "zrobi" jakąś bramkę dla rywala. Teraz prawdopodobnie niegroźne dośrodkowanie jakich wiele a on rękę wystawił...

ATR

Pisanie by boywer on 23/9/2018, 14:38

Czyli mozna powiedzieć że Augustyn wraca do formy z zeszłego sezonu Smile jednak gdyby Stokowiec chciał go zastapić to jedynie Vitoria który gra bardzo podobnie do Augustyna więc nie wiem czy to zmiana na plus,ewentualnie Chrzanowski który takze ma jeszcze wiele do poprawy.
avatar
boywer

Pisanie by andrzejszwedzki on 23/9/2018, 16:20

Slask Wroclaw po calej seri niepowodzen moze w koncu odreaguje,prowadzi z Piastem Gliwice 1:0

andrzejszwedzki

Liczba postów : 1321
FBPoints : 1196

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by MichW on 23/9/2018, 17:44

Oglądałem ostatnie 20 minut meczu Śląsk - Piast i gra gospodarzy mogła się podobać. Gdyby nie zmarnowane 1-2 sytuacje to z 4:1 mogło się skończyć jeszcze wyższym wynikiem. Słyszałem że Piast mógł jeszcze doprowadzić z 2:1 na 2:2 ale Valencia zmarnował swoje sytuacje.

MichW

Pisanie by MichW on 23/9/2018, 18:27

Wygląda na to że zanosi się na odbudowanie kolejnej ekipy z dołu tabeli. Górnik Zabrze już od 3 minuty prowadzi z Jagiellonią 1:0.

MichW

Pisanie by ATR on 24/9/2018, 11:39

Jest jeszcze druga grupa "piłkarzy" typu gwiazdor. Dobry przykład Mikita - kilka razy piłkę kopnął, kilka razy się od niego odbiła i już ego unosi się kilkadziesiąt metrów nad ziemią. Nie chciał iść na wypożyczenie do Ruchu a później to już równia pochyła - Dolcan, Chojniczanka, Siarka, Radomiak ... Nie dość że słaby to mentalnie kompletnie zero. Dużo bardziej wolałbym kogokolwiek - nawet jeszcze słabszego - który jednak pracuje nad sobą, jest szansa na postępy i samą ambicją nadrabia umiejętności.

Analiza:
Zakonczeniem dzieiatej kolejki w Polsiej ekstraklasie jest mec pomiedzy Korona Kielce,ktora jest gospodarzemi druzyna beniaminka,Zaglebiem Sosnowiec.Moim faworytem do zwyciestwa jest tutaj druzyna gospodarzy,ktora dotad wygrala trzy spotkania,trzy zremisowala i poniosla dwie porazki.Dla porownania beniaminek wygral jedno spotkanie,trzy zremisowal i cztery przegral,tym samym zajmuje dalekie przedostatnie miejsce w tabeli ligowej.Moim zdaniem Korona Kielce jest typowym zespolem wlasnego terenu,tutaj przedewszystkim punktuje i tutaj jest ciezko uzyskac korzystny wynik kazdej druzynie.Zespoly te graly juz ze soba wiele razy i Korona u siebie zdecydowanie gorowala,mowie o meczach ligowych,bo w ostatnim towarzyskim zremisowala.Sadze,ze dzisiaj powinna wygrac.Oczywiscie sa to tylko moje teoretyczne przypuszczenia bo w sporcie bywa roznie,jak bedzie naprawde wieczorem sie przekonamy.

Pisanie by MichW on 24/9/2018, 12:38

@Michalski1988 napisał:Pytanie kiedy odpali Lech Poznań. Legia ruszyła, Lechia w czołówce. Myślę, że w tym sezonie również ruszy jakiś czarny koń w walce o mistrzostwo. Nasza liga jest nieprzewidywana, choć na końcu zawsze wygrywa Legia Smile

Lech nie ma obrony i to jest ich duży problem. W mojej ocenie mogą powalczyć o podium ale bez wzmocnień w defensywie to może być maksymalnie trzecie miejsce.

MichW

Pisanie by Michalski1988 on 24/9/2018, 12:46

@andrzejszwedzki napisał:Korona Kielce-Zaglebie Sosnowiec
typ:1
kurs:1,92
1xbet

Moim zdaniem warto zagrać tu na bramki +2,5.
Też więcej szans daje koronie, choć mecze Zagłębia S. obfitują w bramki.

Pisanie by ATR on 24/9/2018, 12:51

Lech  obrona jak obrona ale ofensywy tym bardziej - w środku pola od lat co najwyżej przeciętny Trałka. Kupili 2 Portugalczyków za 2,5 miliona euro łącznie. Jeden jeszcze niedawno grał amatorsko a drugi miał dobre statystki w średniaku lig portugalskiej co odpowiada czołówce naszej ligi i do tego ma prawie 30 lat... W ataku średniak nawet jak na naszą ligę Gytkjaer

ATR

Pisanie by Michalski1988 on 24/9/2018, 12:53

Do przerwy zimowej jeszcze kilka kolejek, jeśli ktoś nie poukłada tego zespołu, wiosna będzie nieciekawa.

Pisanie by MichW on 24/9/2018, 12:57

Ci Portugalczycy są jeszcze niezłymi transferami choć nigdy nie popieram ściągania zawodników którzy może 1-2 lata pograją na swoim wysokim poziomie. Obaj mieli niezłe wejście ale potem znowu grają słabo jak na kasę którą na nich wydano. Tak to już jest w naszej lidze że zawodnik musi się aklimatyzować z pół roku gdzie na zachodzie jest gotowy do gry.

MichW

Pisanie by boywer on 24/9/2018, 14:16

Ci Portugalczycy to miały być transfery na "teraz" a takie tez są potrzebne,inna sprawa czy trafione,jak narazie to raczej niewiele pokazali.
avatar
boywer

Pisanie by MichW on 24/9/2018, 20:44

Na koniec kolejki Korona ogrywa Zagłębie Sosnowiec 3:1. Zgodnie z oczekiwaniami było overowo. Ekipa z Sosnowca straciła już 19 goli. Bardziej dziurawej defensywy chyba nie było już od lat.

MichW

Pisanie by boywer on 24/9/2018, 21:01

Szczególnie mozna było zarobić stawiając na over w przerwie meczu,0:0 i jeszcze bardzo mało sytuacji.

Marathonbet

Lech po znakomitym początku teraz gra przeciwnie - 1 punkt w 5 meczach. Obecnie gra w Łodzi i tam też nie jest w stanie strzelić bramki. W tym meczu jednak mimo ich słabości nie wyobrażam sobie aby grali zachowawczo. Miedź gra bardzo ciekawie szczególnie do przodu. Defensywa a szczególnie bramkarz pozostawia wiele do życzenia.

Ostatnio zmieniony przez ATR dnia 30/9/2018, 23:04, w całości zmieniany 1 raz

ATR

Pisanie by Michalski1988 on 25/9/2018, 16:57

No to się Lech popisał... 0-0 z ŁKSem. Jakby mało mieli kłopotów, to jeszcze w środku tygodnia muszą się męczyć w pucharze. Jak nie awansują, Djurdjević out.

Pisanie by MichW on 25/9/2018, 17:54

Jednak Amaral uratował ich na koniec dogrywki. Myślę że zmiana trenera nic by nie zmieniła, a zrobiłaby tylko negatywne zamieszanie. Tutaj potrzeba realnych wzmocnień żeby ich odbudować.