ForumBukmacherskiePol.com

Lotto Ekstraklasa

Strona 44 z 67 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 55 ... 67  Next

Go down

Re: Lotto Ekstraklasa

Pisanie by boywer on 22/9/2018, 20:08

Niesamowity mecz w Gdańsku,Lechia do przerwy prowadziła 3:0 po hattricu Artura Sobiecha by na koniec zremisować 3:3,to cała nasza ekstraklasa Smile
A mogło być nawet 3:4 bo Zagłębie w ostatniej akcji mialo jeszcze szansę.
boywer
boywer

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 457
FBPoints : 22

Powrót do góry Go down

Pisanie by ATR on 22/9/2018, 20:27

Przede wszystkim Lewandowski sabotował grę wystawiając 2 juniorów w 1 składzie. Jednego z nich zmienił w przerwie a drugi nie miał już wiele okazji do błędów w 2 połowie bo Lechia praktycznie nie istniała większość czasu a i tak zarobił żółtą kartkę.

ATR

Ostrzeżenie : nieprzestrzeganie zasad na forum.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 818
FBPoints : 402

Powrót do góry Go down

Pisanie by boywer on 22/9/2018, 21:47

Sabotował ? Wolałbym wystawić polskiego juniora niz zagranicznego średniaka nawet jezeli ten pierwszy zawali mecz.Według mnie szacunek ze sie nie boi stawiac na młodych.
boywer
boywer

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 22/9/2018, 22:09

Znowu zaczyna się gra czołówki pod Legię. Jak na razie wszyscy w górze tabeli tracą punkty a w Legnicy mamy już wynik 1:3.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Liczba postów : 5283
FBPoints : 194

Powrót do góry Go down

Pisanie by boywer on 23/9/2018, 05:14

Taka jest nasza liga , Legia grając bardzo słabo na początku sezonu jest juz na 3 miejscu i ma tylko punkt straty do Lechii.
boywer
boywer

Powrót do góry Go down

Pisanie by ATR on 23/9/2018, 13:08

@boywer napisał:Sabotował ? Wolałbym wystawić polskiego juniora niz zagranicznego średniaka nawet jezeli ten pierwszy zawali mecz.Według mnie szacunek ze sie nie boi stawiac na młodych.
Zgadzam się ale jakieś absolutne minimum powinien prezentować żeby grać. Dla niektórych samo wyjście na murawę jest czynem graniczącym z bohaterstwem a w meczu statystują lub robią błąd za błędem i to nie debiucie - co możnaby usprawiedliwić - ale w którymś z kolei meczu. 
Ale wstawianie do składu takich kabareciarzy jak Kanibołocki to sabotaż podwójny.
Co do Lechii tak jak pisałem wyniki lepsze niż gra. Do tego wystawianie Augustyna to jest kpina. Pamiętam w poprzednim sezonie szczególnie w Gdańsku jeśli on był w składzie można było w ciemno iść w over bo było niemal pewne że "zrobi" jakąś bramkę dla rywala. Teraz prawdopodobnie niegroźne dośrodkowanie jakich wiele a on rękę wystawił...

ATR

Powrót do góry Go down

Pisanie by boywer on 23/9/2018, 14:38

Czyli mozna powiedzieć że Augustyn wraca do formy z zeszłego sezonu Smile jednak gdyby Stokowiec chciał go zastapić to jedynie Vitoria który gra bardzo podobnie do Augustyna więc nie wiem czy to zmiana na plus,ewentualnie Chrzanowski który takze ma jeszcze wiele do poprawy.
boywer
boywer

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 23/9/2018, 16:20

Slask Wroclaw po calej seri niepowodzen moze w koncu odreaguje,prowadzi z Piastem Gliwice 1:0

andrzejszwedzki

Liczba postów : 1662
FBPoints : 1529

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by MichW on 23/9/2018, 17:44

Oglądałem ostatnie 20 minut meczu Śląsk - Piast i gra gospodarzy mogła się podobać. Gdyby nie zmarnowane 1-2 sytuacje to z 4:1 mogło się skończyć jeszcze wyższym wynikiem. Słyszałem że Piast mógł jeszcze doprowadzić z 2:1 na 2:2 ale Valencia zmarnował swoje sytuacje.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 23/9/2018, 18:27

Wygląda na to że zanosi się na odbudowanie kolejnej ekipy z dołu tabeli. Górnik Zabrze już od 3 minuty prowadzi z Jagiellonią 1:0.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by ATR on 24/9/2018, 11:39

Jest jeszcze druga grupa "piłkarzy" typu gwiazdor. Dobry przykład Mikita - kilka razy piłkę kopnął, kilka razy się od niego odbiła i już ego unosi się kilkadziesiąt metrów nad ziemią. Nie chciał iść na wypożyczenie do Ruchu a później to już równia pochyła - Dolcan, Chojniczanka, Siarka, Radomiak ... Nie dość że słaby to mentalnie kompletnie zero. Dużo bardziej wolałbym kogokolwiek - nawet jeszcze słabszego - który jednak pracuje nad sobą, jest szansa na postępy i samą ambicją nadrabia umiejętności.

ATR

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 24/9/2018, 12:13

Pytanie kiedy odpali Lech Poznań. Legia ruszyła, Lechia w czołówce. Myślę, że w tym sezonie również ruszy jakiś czarny koń w walce o mistrzostwo. Nasza liga jest nieprzewidywana, choć na końcu zawsze wygrywa Legia Smile

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Liczba postów : 1144
FBPoints : 318

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 24/9/2018, 12:26

Korona Kielce-Zaglebie Sosnowiec
typ:1
kurs:1,92
1xbet
Analiza:
Zakonczeniem dzieiatej kolejki w Polsiej ekstraklasie jest mec pomiedzy Korona Kielce,ktora jest gospodarzemi druzyna beniaminka,Zaglebiem Sosnowiec.Moim faworytem do zwyciestwa jest tutaj druzyna gospodarzy,ktora dotad wygrala trzy spotkania,trzy zremisowala i poniosla dwie porazki.Dla porownania beniaminek wygral jedno spotkanie,trzy zremisowal i cztery przegral,tym samym zajmuje dalekie przedostatnie miejsce w tabeli ligowej.Moim zdaniem Korona Kielce jest typowym zespolem wlasnego terenu,tutaj przedewszystkim punktuje i tutaj jest ciezko uzyskac korzystny wynik kazdej druzynie.Zespoly te graly juz ze soba wiele razy i Korona u siebie zdecydowanie gorowala,mowie o meczach ligowych,bo w ostatnim towarzyskim zremisowala.Sadze,ze dzisiaj powinna wygrac.Oczywiscie sa to tylko moje teoretyczne przypuszczenia bo w sporcie bywa roznie,jak bedzie naprawde wieczorem sie przekonamy.

andrzejszwedzki

Liczba postów : 1662
FBPoints : 1529

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 24/9/2018, 12:38

@Michalski1988 napisał:Pytanie kiedy odpali Lech Poznań. Legia ruszyła, Lechia w czołówce. Myślę, że w tym sezonie również ruszy jakiś czarny koń w walce o mistrzostwo. Nasza liga jest nieprzewidywana, choć na końcu zawsze wygrywa Legia Smile

Lech nie ma obrony i to jest ich duży problem. W mojej ocenie mogą powalczyć o podium ale bez wzmocnień w defensywie to może być maksymalnie trzecie miejsce.

MichW

Powrót do góry Go down

Strona 44 z 67 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 55 ... 67  Next

Powrót do góry