MECZ: Polska - Korea Płd
TYP: Polska (w)
KURS: 1,8
BUKMACHER: fortuna

Idzie duża masówka na to spotkanie czemu nie ma co się dziwić. Na pewno determinacja w naszym obozie będzie bardzo duża żeby ten mecz wygrać. Nawet Adam Nawałka na ostatnich konferencjach podkreślił że ostatnie rezultaty "bolą". Koreańczycy na pewno podejdą do tego meczu z ambicją jednak ostatnio skuteczność mają bardzo słabą i większość strzałów ląduje poza światło bramki jak w meczu z Irlandią Północną. Argumenty są po naszej stronie i myślę że możemy wygrać te spotkanie nawet kilkoma bramkami.

Pisanie by Valencia on 27/3/2018, 21:38

Grosik i Szczęsny zdecydowanie na  (w)  po pierwszej połowie. Kitajce choć nie z Japonii jak widać też potrafią grać. Wynik 2-0 przy granie piątką w obronie to wysoki wynik a nie rzadko widzimy 11 Koreańczyków na swojej połowie.
avatar
Valencia

Liczba postów : 141
FBPoints : 136
Join date : 19/02/2018

Pisanie by MichW on 27/3/2018, 23:57

Niestety widać że bez Kuby i Roberta ciężko naszym utrzymać koncentrację do końca i znowu mieliśmy powtórkę meczu z Czarnogórą. Również ciężko wróżyć sukcesu ustawieniu 3-5-2 które na ten moment kompletnie się nie sprawdza i dzięki czemu Koreańczycy mieli kilka sytuacji sam na sam.

Na plus na pewno postawa Pazdana (kilka świetnych podań), Grosika, Roberta oraz fajne strzały Arka i Piotrka (bramka).

MichW

Pisanie by Iglo on 28/3/2018, 14:43

Druga połowa pokazała, że kiepsko u nas ze zmiennikami. Jednak mamy naprawdę duży potencjał a to były tylko mecze towarzyskie. Z Nigerią nie zaliczono nam bramki która mogła wszystko ustawić. Z drugiej strony nigeria nie stworzyła sobie zbyt wielu sytuacji bramkowych co innego Korea która wielokrotnie zagroziła bramce Polaków.