Nadal-Shapovalov
Typ: Powyżej 16,5
Kurs: 1.55  (w) 6:4 6:1
Astekbet

Naczytałem się dzisiaj róznych opinii i wiekszość typujących uwaza ze Rafa rozjedzie młodego.Ja mam nieco inne zdanie,uwazam ze motywacji napewno mu nie zabraknie a forehand Kanadyjczyka jesli będzie dobrze funkcjonował to przyniesie mu sporo punktów nawet przeciwko takiemu zawodnikowi jak Hiszpan.Myslę że niska linia 16,5 moze zostać dziś pokryta a kto wie moze nawet będzie stać Denisa na coś więcej.

Astekbet

Wczoraj grałem przeciwko Chorwatowi i się na tym przejechałem,grał solidnie i regularnie do tego bardzo dobrze funkcjonuje pierwszy serwis.Hiszpan ewidentnie ma problemy z pewnością siebie,wczoraj  z Bedene prowadził w drugim secie juz 5:0 a mimo to przegrał 6:7.
Z Ciliciem podobne rzeczy nie przejdą i jezeli Chorwat zagra na podobnym poziomie jak wczoraj to powninien sobie poradzić w dzisiejszym meczu.

Astekbet

Sascha jest tutaj faworytem i chyba trzeba się z tym zgodzić patrząc na jego obecną formę natomiast uważam że szybko to spotkanie się nie skończy.Wczoraj Cilic niemal perfekcyjnie trzymał swój serwis,oddał zaledwie kilka punktów przy swoim podaniu w całym meczu.Wydaje mi się że bardzo mozliwe ze zobaczymy jakiś tiebreak a być może nawet 3 setowy pojedynek.

Astekbet

Po takim kursie jestem w stanie zaryzykować na dokładny wynik 2:0 dla Nadala.Moim zdaniem aby ugrać coś z królem kortów ziemnych trzeba rozegrać bardzo dobrze taktycznie mecz z czym Alex ma często problemy,do tego nie ma on az tak poteżnego kończącego uderzenia które przyniosłby mu sporo punktów.Uważam że jezeli Niemiec coś tutaj ugra to jedynie za sprawą słabszego dnia Rafy,mimo to gram na 2:0 dla Hiszpana.

Astekbet

Stan od czasu dluzszej przerwy z tamtego sezonu,cały czas nie moze dojść do siebie,brak mu przede wszystkim pewności siebie co odbija się odrazu na korcie.Amerykanin nie jest zbyt dobrym ziemniakiem ale powinien powalczyć z tak dysponowanym Szwajcarem.Dla odwazniejszych polecam czysty win Donaldsona po kursie ok.2,50.

Astekbet

Kwalifikacje do Szlema w Paryżu,liczę to na gorącą głowę Klizana który potrafi stracić seta chyba z kazdym tenisistą na świecie.Wczoraj takżę potrafił oddać seta z Nagalowi co juz było sporą niespodzianką.

Astekbet

Czech Pavlasek bardzo dobrze czuje się na nawierzchni ziemnej,jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem co bardzo mu pomaga.Wczoraj zagrał bardzo dobry mecz i wygrał w dwóch setach z groznym Hugo Delienem króry ostatnio notował bardzo dobre wyniki za oceanem.Uwazam ze Czech powinien spobie spokojnie poradzić z Dennisem Novakiem z Austrii.