Nadal - Delpotro
Nadal -5.5 gemow (w)
1.51
Fortuna
Linia , którą Nadal powinien spokojnie pokryć. O ile w pierwszym półfinale spodziewam sie zaciętego meczu to tutaj liczę na gładką wygraną Rafy. Nadal zdominuje ten mecz , Delpotro na clayu nie jest tak mocny jak na szybkich nawierzchniach. Backhand Argentyczyka nie jest najlepszy i z pewnością Hiszpan bedzie to wykorzystywał , delpo nie bedzie miał czym sie przeciwstawić. Pamietam ich ostatni mecz również z półfinału , ale US Open , Nadal przegrał 1 seta , po czym w 3 następnych setach oddał 5 gemow. Tutaj stawka podobna i Nadal nie bedzie miał litości

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.

Fortuna
Finał debla i gram gospodarzy. Widac , że sa dobrze przygotowani do turnieju. Pokazali sie z bardzo dobrej strony w turnieju singlowym. Hebert dotarł do 3 rundy i odpadł z Isnerem. Mahutowi udało sie urwać seta półfinaliście Delpotro. Sa ogarną parą , co ważne obaj maja dobry serwis. Marah/ Pavic sa w formie , ale uważam ze to nie starczy na Francuzow , którzy sa głodni sukcesu , a publiczność bedzie ich jeszcze nakręcała. H2h 2:0 Herbert/Mahut

ney11

Pisanie by ney11 on 10/6/2018, 12:59

Nadal - Thiem
No i mamy wielki finał RG 2018 a zmierza sie w nim aktualnie dwaj najlepsi tenisiści na clayu. Final zapowiada sie ciekawie , ostatnie mecze Nadała z Delpotro i Schwartzman , udowodniły , że jest do ogrania w Paryżu. Co prawda Delpotro ugrał tylko 7 gemow , ale to ze względu na to , że nie wytrzymał tego kondycyjnie. W 1 secie wyglądał lepiej od Rafy. Natomiast Thiem to chyba jedyny tenisista, którego stać na pokonanie Nadal na ziemi. Pokazał to juz w Madrycie , gdzie zagrał genialnie i wygrał 2:0. Uważam , że Thiem jest przygotowany na dlugi mecz z wykańczajacymi wymianami i stać go na zwycięstwo

Pisanie by ney11 on 10/6/2018, 14:49

Delpo w pierwszych gemach juz coś źle stanął i brał medicala. Oglądałem prawie wszystkie mecze Nadała i Thiema i twierdze, że Thiem seta conajmniej ugra. Nadal nie deklasuje już tak jak choćby w tamtym roku

Fortuna
Thiem to jest lipa jednak. Umiejętności ma , ale nigdy nie bedzie nr 1 . Taktycznie i mentalnie i dno. W Madrycie potrafił zagrać na najwyższym poziomie , a tutaj najważniejszy mecz w karierze i go nie ma. Mecz tak naprawdę był tylko w 1 secie. Nadal chyba do cztrerdzieteki bedzie wygrywał RG

ney11

Pisanie by MichW on 10/6/2018, 18:42

Nadal nadal pokazuje klasę. Smile Ledwie 1 set stracony w całym turnieju. Thiem ma możliwości ale chyba jeszcze brakuje mu regularności, gry na zbliżonym poziomie w tych najważniejszych meczach.

_________________
Podsumowanie analiz: NBA: 6  ++  7  ---  Pozostałe typy: 652  ++  555  ---  25 ZWROTÓW

MichW

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 5051
FBPoints : 300

Pisanie by ney11 on 10/6/2018, 19:04

Naszczescie teraz troche grania na trawie , bo mączka juz nudna i duzo kasy pochłonęła Smile Od jutra turnieje w Stuttgarcie i Hertogenbosch

Fortuna
Pojedynek dwóch reprezentantów gospodarzy. Kurs przesadzony , bo Mayer notuje ostatnio same porażki , ale tutaj zacznie swoją ulubiona część sezonu czyli na trawie. To tenisista , który najlepsze wyniki notuje na grassie 39/22. Rok temu w Stuttgarcie dochodził do ćwierćfinału. Nie wydaje mi się , żeby Maden mogl cos tu ugrać. Rozegrał tylko 5 spotkań na trawie , jego bilans to 2/3.

Yourbet
Linia wysoka , ale patrząc na warunki serwisowe obu Panów powinna zostać pokryta. Bedene ma 183 cm , ale ma szybka rękę i dzięki temu serwuje duzo asów. Copil 10 cm więcej , mocny serwis , do tego mocny FH i sprawia to , że ciezko jest go przełamać. Obaj potrafią grac na trawie , ciezko wytypować zwycięzcę.  Grali ze sobą 3 razy , co ciekawe zawsze na tym samym turnieju w Budapeszcie i zawsze były to wyrównane spotkania , mam nadzieje , że tak samo bedzie i tym razem

ney11

Pisanie by ney11 on 11/6/2018, 21:31

Troicki - Lopez
Lopez ZWROT
1.37
Fortuna
Kurs nie za wysoki , ale do AKO wystarczy , a watpie żeby Troicki tutaj sprawdził niespodziankę. Po pierwsze Troicki jest cieniem samego siebie ostatnio. Do tego ma problemy zdrowotne , nie pojechał na RG. Jego rywal Feliciano Lopez to weteran touru , ale caly czas gra dobrze. Jego ulubiona nawierzchnią jest wlasnie trawa , gdzie ma win ratio 66% , Troicki 52%. W zeszłym roku był tu w finale , wiec dodatkowo sporo punktów do obrony. Feliciano bierze ten mecz

Fortuna
Mecz w Hertogenbosch , chyba ulubiony turniej Mullera. Był tu 2 razy w finale , rok temu nawet wygrał. Na trawie gra swój najlepszy tenis , w zeszłym roku na Wimbledonie wygrał z Nadałem i był w ćwierćfinale. Win ratio 70/47. Ebden tez niezły gracz na trawę , w 1 rundzie wygrał z Smyczkiem. Win ratio 79/38. Muller broni punktów za zeszłoroczne zwycięstwo i bardziej mnie przekonuje na grassie , po 1.60 pobieram go

Yourbet
Młody Niemiec notuje ostatnio bardzo dobre wyniki , wygrał niemieckiego Challangera (wygrywał nawet z Veselym , Hanfmannem) , w Stuttgarcie sprawił niespodziankę eliminując Struffa. Co najważniejsze dla tego handicapu dobrze serwował
( 26 asów , 6 podwójnych) , obronił 2 z 3 BP. Pouille natomiast ostatnio pod forma , na RG przed własna publicznością w 3 R przegrał 0-3 z Khaczanovem. Na trawie nie jest łatwo o przełamanie , handi powinno byc spokojnie pokryte. Mozna spróbować jeszcze +3.0 po 2.52

ney11

Pisanie by ney11 on 12/6/2018, 23:38

Jak ktos lubi zaklady długoterminowe to polecam Federera zwycięstwo w Stuttgarcie @1.60 , za finał @1.40 juz na jakies podbicie. Jesli wygra zostanie nr 1 przynajmniej na tydzien. Najgroźniejszy wydaje sie Kyrgios , ale dawno nie grał , więc myślę , że nie bedzie problemu. Jutra zagra z Mischa Zverevem.

W fortunie mozna zagrać jeszcze zwycięstwo Kohlschreibera , który odpadł juz rano Very Happy nieźle zamulają

ney11

Pisanie by ney11 on 13/6/2018, 19:06

Simon - Lopez
Lopez (w)
1.55
Fortuna
Biorę Lopeza po tym kursie , bo on bierze ten mecz. Simon na trawie nie poszaleje z Lopezem. Rok temu grali tutaj ze sobą , Hiszpan wygrał 6-3 , 6-3. Ciezko powiedzieć cos sensownego o ich meczach 1 rundy , Simon grał z Viola (przegrał 3 gemy) , Lopez z Troickim , który skreczował po wygranym pierwszym secie przez Lopeza. Ogólnie Lopez to idealny gracz na trawę , dobrze serwuje , dużo akcji serve&volley, niezły backhandowy slice , no i dobra gra z powietrza. Simon nie ma zbyt wielu argumentów , zeby tu sie postawić , jego największa bronią jest obrona , która słabo sie sprawdza na grassie

Totolotek
Gram Tsitsipasa , bo jego gra powinna sie sprawdzic na grassie. Jako junior był w półfinale Wimbledonu , w tamtym roku po przejściu kwalifikacji na Wimbledonie odpadł w 1 rundzie. W 1 rundzie Hertogenbosch wygrał z Smithem 2:1. Natomiast jaziri pokazał sie z dobrej strony na turniejach rozgrywanych na clayu , ale na grassie nigdy mnie nie przekonywał , nawet kiedy był w gazie , bilans 18/20. W 1 rundzie wygrał z kwalifikantem Purcellem.

Yourbet
Mecz bez zdecydowanego faworyta. Obaj często graja 3 czy 5 setowki. Paire w 1 rundzie wygrał 2-1 z Fritzem , Berdych miał wolny los. Berdych i Paire graja siłowo , dobrze serwują , mecz na trawie , wiec  nie bedzie duzo przełamań. Berdych nie wygrał od 5 spotkań , na pewno bedzie chciał sie w koncu przełamać , ale Paire łatwo tego nie odda , w zeszłym roku grał tutaj w półfinale. Gram over gemowy

ney11

Pisanie by ney11 on 14/6/2018, 22:50

Tomic - Verdasco
Tomic (w)
1.78
Fortuna
Typ ryzykowny , bo Tomic to jeden z tych zawodników , których staram sie omijać z uwagi na gorącą głowę , ale patrząc na to jak gra ostatnio wydaje się , że chce wrócić do top 100. Na trawie zawsze byl mocny win ratio 66% , dla porównania Verdasco 60%. Tomic przeszedł kwalifikacje , a w turnieju głównym wygrał z Kingiem i Haasem. Verdasco to 34 letni tenisista , w 2 rundzie wygrał pewnie z Medvedevem. H2h 5-1 dla Tomica , ostatni mecz wlasnie na trawie ( Wimbledon 2016) Tomic wygrał 3:2

Yourbet
W 1 meczu król Roger stracił seta z M. Zverev. Tutaj spodziewam się szybkiego meczu. Federer zagra z Pella , który ma niewiele wspólnego z nawierzchnia trawiastą. Bilans 4/6 (40%) , Federer 170/25 (87%). Pella to gracz , który najlepsze wyniki osiąga na nawierzchni ziemnej i nie ma zbyt wielu argumentów , żeby ugrać coś więcej niż kilka gemów z Federerem. Lets go Roger ! Very Happy

Yourbet
Gram tutaj tie break pierwszego seta , bo obaj serwują na bardzo  wysokim poziomie . Kyrgios 20 asów z Martererem , 80% piłek wygranych po pierwszym serwisie , po drugim 53. Lopez 16 asów z Simonem i aż 73% trafionego pierwszego serwisu. Trawa to ta nawierzchnia na której ciężko jest przełamać serwis. Patrząc na to jak serwują i na szybka nawierzchnie w Stuttgarcie typ prawdopodobny i kurs warty ryzyka. Liczę , że pierwszy set obejdzie się bez przełamań

ney11

Pisanie by ney11 on 16/6/2018, 11:24

Federer - Kyrgios
Kyrgios (p) zabrakło troche szczęścia w tie break
3.15
Pisałem na początku turnieju , że Federer wygra ten turniej , ale oglądając jego mecze mam wątpliwości i próbuje Kyrgiosa. Kurs na pewno warty ryzyka. Federer wygląda jakby się oszczędzał , w Stuttgarcie turniej rangi 250 , za tydzień będzie grał ATP 500 w Halle , 2 tygodnie później Wimbledon , więc napięty kalendarz jak na 36 letniego tenisistę. W zeszłym roku przegrał tutaj od razu z Haasem. Kyrgios wraca do touru ale gra dobrze , po dwóch trzy setówkach ograł Marterera i Lopeza. Po takim kursie warto sprobowac. h2h 2-1 dla federera , zawsze były 3 sety

ney11

Pisanie by ney11 on 17/6/2018, 10:46

Federer - Raonic
Powyzej 23.5 gemow (p)
1.75
Fortuna
Zapowiada się ciekawy finał w Stuttgarcie. Federer , czyli od przyszłego tygodnia nr 1 ATP kontra Raonic powracający do wysokiej formy. Gram over , bo na trawie bedzie tutaj mega ciezko o przełamanie. Raonic do finału ani razu nie został przełamany , bronił tylko 3BP , w każdym meczu serwuje kilkanaście asów , przy statystyce wygrywania pierwszego podania blisko 90%. Jeden z lepszych serwisów w ATP. Federer wiadomo klasa na trawie , wczoraj był blisko przegrania z Kyrgiosem , ale w najważniejszym momencie meczu zagrał swoj najlepszy tenis i jest w finale. Wydaje mi się , że spokojnie pokryją 23.5 gema

ney11

Pisanie by ney11 on 18/6/2018, 11:47

Haase - Sousa
Haase (w)
1.47
Fortuna
W teorii typ wydaje sie pewny. Haase jest w lepszej formie , ma więcej atutów , lepiej gra na trawie. Wszystko przemawia za nim. Haase sezon na trawie rozpoczął w Hertogenbosch , wygrał z Karlovicem , przegrał z Tomicem. Sousa na trawie w tym roku jeszcze nie grał , ale on nie lubi grac na trawie , bilans 13/16 . W zeszłym roku w Halle był w ćwierćfinale i pokonał nawet Thiema , Sousa odpadł w 1R z Kohlschreiberem. Haase powinien sobie spokojnie poradzić

ney11

Pisanie by ney11 on 19/6/2018, 09:32

Goffin - Lopez
Lopez (w)
2.08
Fortuna
Po tym kursie warto spróbować Lopeza. Trawa to jego ulubiona nawierzchnia , to na niej osiąga najlepsze rezultaty. 3 tytuły , bilans 77/40. Rok temu wlasnie tutaj wygrywał. W zeszłym tygodniu odpadł w 1/4 Stuttgartu z Kyrgiosem. Goffin na trawie jeszcze nie grał w tym roku , jego bilans to 18-17. Jego gra nienajlepiej sie sprawdza na tej nawierzchni.