ForumBukmacherskiePol.com
Turnieje ATP - Page 3 Media311

Turnieje ATP

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Strona 3 z 18 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Go down

Turnieje ATP - Page 3 Empty Turnieje ATP

Pisanie by Moderatorek on Pią 30 Wrz 2016 - 15:34

First topic message reminder :

Umieszczamy typy i analizy turniejów rangi ATP

Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
FBPoints : -1

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Turnieje ATP - Page 3 Empty Re: Turnieje ATP

Pisanie by ROGAL5 on Czw 20 Paź 2016 - 12:40

ATP - SINGIEL: Moskwa (Rosja), twarda (w hali) - 1/8-finału

Lajovic - Kohlschreiber

Typ: 2

Kurs: 1,7

W tym spotkaniu widzę spore value na Niemca który co prawda z formą stoi przeciętnie a zaryzykuję stwierdzenie tragicznie ale sądzę,że Serba który najlepiej czuje się na kortach ziemnych powinien pyknąć. Na pewno ogromną rolę w grze Kohlschreibera będzie odgrywać serwis. Jeśli tylko ten element będzie mu sprzyjał to nie powinien mieć problemów z przeciwnikiem bo nie ukrywajmy,że Niemiec jest o klase a przynajmniej pół klasy lepszy. Sprawdzając ten mecz sądziłem że kursy na Phillipa będą oscylowały w granicach 1,3-1,4 a tutaj wystawione 1,7 więc widzę w tym mega value. Powodzenia!

ROGAL5

Liczba postów : 104

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Czw 20 Paź 2016 - 12:44

Simon-Struff
Typ: Powyżej 21,5
Kurs: 1.83

Swój typ opieram głównie na tym że Jan-Lennard Struff jest w bardzo wysokiej formie i z pewnością nie będzie to łatwy mecz dla Gillesa Simona.Poza tym ich ostatnie pojedynki kończyły się długimi i zaciętymi meczami,odpowiednio na trawie 3 sety i w pucharze Davisa 5 setów.Mam przeczucie że ten mecz będzie wyglądał podobnie i linia 21,5 powinna zostać spokojnie pokryta.Polecam
sss17
sss17

Liczba postów : 597
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Pisanie by ROGAL5 on Czw 20 Paź 2016 - 16:51

Kohlschreiber siadł to na sesję wieczorną polecam kolejne spotkanie z tego turnieju. A mianowicie:

ATP - SINGIEL: Moskwa (Rosja), twarda (w hali) - 1/8-finału

Dzumhur - Carreno Busta

Typ: Carreno Busta

Kurs : 1,42

To jest aktualnie najlepszy rok w karierze Hiszpana który ogrywał z dziecinną łatwością takich tenisistów jak Bautista, Gasquet, Tomic czy Querrey. Wyjde trochę w przyszłość i zdecydowanie widzę go w następnym roku w najlepszej piętnastce ATP. Dzumhur nie będzie miał dużo do powiedzenia w dzisiejszym spotkaniu.

Dla odważniejszych 2:0 dla Carreno Busta

ROGAL5

Powrót do góry Go down

Pisanie by Piciu1404 on Czw 20 Paź 2016 - 21:45

ATP - SINGIEL: Antwerp (Belgia), twarda (w hali)
Struff J-L. - Gasquet R.
Typ 2
Kurs 1,30

Spotkanie pomiędzy Struffem a Francuzem Gasquetem miałoby pewnie dwu setowy przebieg gdyby nie dobra dyspozycja Niemca. Z tego właśnie powodu zdecydowałem się oddać typ na zwycięstwo Gasqueta zamiast na zwycięstwo 2-0. Niemiec z 17 ostatnich spotkań wygrał aż 15. Mimo wszystko jednak Gasquet jest zawodnikiem z nieco wyższej półki niż Struff i powinien spotkanie wygrać. Nie musi być to jednak zwycięstwo, które przyjdzie Francuzowi łatwo. Swój tym oddaję jednak na rankingowego faworyta tego meczu.
Piciu1404
Piciu1404

Liczba postów : 128

Powrót do góry Go down

Pisanie by vlepek on Pią 21 Paź 2016 - 12:02

ATP - SINGIEL: Antwerp (Belgia), twarda (w hali)
Seppi A. - Edmund K.
Kurs: 1,50

Dzisiaj o 18:50 odbędzie się ćwierćfinałowe spotkanie między Włochem zajmującym 100 miejsce w rankingu ATP a zawodnikiem z Wielkiej Brytanii zajmującym 43 pozycję w rankingu ATP. H2H nie mamy więc nie ma na co patrzeć. Za to wystarczy spojrzeć na formę obu zawodników jak i ich grę na twardej nawierzchni. Seppi i hard to nie to. W tym roku słaba forma i bilans spotkań 20W:23L z czego na twardej nawierzchni 10:14. Po drugiej stronie mamy Kyle który na twardej czuję się jak ryba w wodzie. Świetny sezon z bilansem 43:21 gdzie na twardej 29:14. Zdobyte 2 tytuły w sezonie 2016 w tym jeden na hardzie w Dallas z pulą 100,000$. Nie widzę innego wyniku jak zwycięstwo Edmunda.

Pomogłem?? Podziękuj. Kliknij "+" w prawym górnym rogu posta. Ciebie to nic nie kosztuje a mnie motywuje do dalszego działania.
vlepek
vlepek

Liczba postów : 77
FBPoints : 1

Powrót do góry Go down

Pisanie by ROGAL5 on Pią 21 Paź 2016 - 12:51

ATP - SINGIEL: Moskwa (Rosja), twarda (w hali) - Ćwierćfinał

Bellucci - Kohlschreiber

Kurs : 1,57

W dalszym ciągu uważam,że kursy na Philippa są lekko zawyżone i tym meczu właśnie tak to wygląda. Oglądałem wczorajszy mecz Niemca i prezentował się naprawdę solidnie.Z jego serwisem jest wszystko w porządku także nie powinien mieć dzisiaj problemów z Brazylijczykiem. Po Philipie widać,że zależy mu na tym turnieju i myślę że ma zadatki aby zawody w Moskwie padły jego łupem.

ROGAL5

Powrót do góry Go down

Pisanie by Piciu1404 on Pią 21 Paź 2016 - 13:38

Bellucci T. - Kohlschreiber P.
Typ 2
Kurs 1,57

Po trzech kolejnych porażkach po kontuzji Kohlschreiber pokokonał wczoraj 2-1 Dusana Lajovica. Niemiec powoli wraca do lepszej gry i z pewnością doskonałą szanse by to udowodnić będzie miał z Brazylijczykiem. W normalnej formie kurs na Niemca oscylował by pewnie w granicach 1,2. Kurs 1,57 jest zatem bardzo atrakcyjny tym bardziej że mimo słabszej ostatnio dyspozycji na kortach twardych to Niemiec pozostaje faworytem. Swój typ oddaję na Kohlschreibera.
Piciu1404
Piciu1404

Liczba postów : 128

Powrót do góry Go down

Pisanie by vlepek on Pią 21 Paź 2016 - 20:18

@vlepek napisał:ATP - SINGIEL: Antwerp (Belgia), twarda (w hali)
Seppi A. - Edmund K.
Kurs: 1,50

Dzisiaj o 18:50 odbędzie się ćwierćfinałowe spotkanie między Włochem zajmującym 100 miejsce w rankingu ATP a zawodnikiem z Wielkiej Brytanii zajmującym 43 pozycję w rankingu ATP. H2H nie mamy więc nie ma na co patrzeć. Za to wystarczy spojrzeć na formę obu zawodników jak i ich grę na twardej nawierzchni. Seppi i hard to nie to. W tym roku słaba forma i bilans spotkań 20W:23L z czego na twardej nawierzchni 10:14. Po drugiej stronie mamy Kyle który na twardej czuję się jak ryba w wodzie. Świetny sezon z bilansem 43:21 gdzie na twardej 29:14. Zdobyte 2 tytuły w sezonie 2016 w tym jeden na hardzie w Dallas z pulą 100,000$. Nie widzę innego wyniku jak zwycięstwo Edmunda.

cheers WIN cheers
0:2 (3:6; 4:6)
vlepek
vlepek

Powrót do góry Go down

Pisanie by vlepek on Pią 21 Paź 2016 - 21:14

ATP - SINGIEL: Moskwa (Rosja), twarda (w hali) - Półfinał
Kohlschreiber P. - Fognini F.
Typ: 1
Kurs: 1,90

Jutro o godz 11:00 odbędzie sie półfinałowe spotkanie między 32 rakietą ATP Kohlschreiberem a 50 rakietą Fognini. Tak jak było pisane wyżej bukmacherzy wciąż nie doceniają Niemca po kontuzji. Przegral 2 mecze ale teraz powoli powraca do formy a my nieuwagę buka musimy wykorzystywać i zarabiać. Fognini to chimeryk i furiat. Potrafi przegrać wygrany mecz. Często stawiam przeciwko niemu gdy gra w roli faworyta. Fabio to coś w stylu naszego nerwowego Janowicza. Kolba rok temu doszedł tutaj do półfinału, w tym roku już tu jest ale teraz pojawia się szansa na finał a także na wygraną tego turnieju. Zwłaszcza, że Niemiec ma tylko jeden tytuł na twardej nawierzchni i to z 2008 roku w Auckland. Forma Kolby na twardej w tym roku to 14:9 czyli średnia ale forma Włocha z tego roku na hardzie jest jeszcze gorsza 12:9. Fabio jeszcze nigdy w swojej karierze nie wygrał turnieju na nawierzchni twardej. Włoch jak to Włoch grywa najczęściej na ziemi.
Singiel po kursie 1,90 warty zagrania jak dla mnie.

Pomogłem?? Podziękuj. Kliknij "+" w prawym górnym rogu posta. Ciebie to nic nie kosztuje a mnie motywuje do dalszego działania.
vlepek
vlepek

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Sob 22 Paź 2016 - 12:51

Del Potro-Dimitrov
Typ: Del Potro powyżej 12,5
Kurs: 1.60

Znalazłem na dafabet moim zdaniem ciekawy typ,J.Del Potro zdobędzie powyżej 12,5 gema w meczu.Wydaje mi się to bardzo prawdopodobne ponieważ nie sądzę że będzie to mecz z cyklu 6:3 6:4 w jedną albo w drugą stronę.Jak wiadomo Argetyńczyk słynie z bardzo dobrego serwisu i dość pewnie wygrywa swoje gemy,jest go ciężko przełamać.Wydaje mi się że będzie co najmniej jeden tie-break a bardzo mozliwe że zobaczymy 3 sety bo przeciez Dimitrov jest akutalnie w bardzo dobrej formie,chyba najlepszej od paru lat.
sss17
sss17

Powrót do góry Go down

Pisanie by vlepek on Sob 22 Paź 2016 - 16:01

@vlepek napisał:ATP - SINGIEL: Moskwa (Rosja), twarda (w hali) - Półfinał
Kohlschreiber P. - Fognini F.
Typ: 1
Kurs: 1,90

Jutro o godz 11:00 odbędzie sie półfinałowe spotkanie między 32 rakietą ATP Kohlschreiberem a 50 rakietą Fognini. Tak jak było pisane wyżej bukmacherzy wciąż nie doceniają Niemca po kontuzji. Przegral 2 mecze ale teraz powoli powraca do formy a my nieuwagę buka musimy wykorzystywać i zarabiać. Fognini to chimeryk i furiat. Potrafi przegrać wygrany mecz. Często stawiam przeciwko niemu gdy gra w roli faworyta. Fabio to coś w stylu naszego nerwowego Janowicza. Kolba rok temu doszedł tutaj do półfinału, w tym roku już tu jest ale teraz pojawia się szansa na finał a także na wygraną tego turnieju. Zwłaszcza, że Niemiec ma tylko jeden tytuł na twardej nawierzchni i to z 2008 roku w Auckland. Forma Kolby na twardej w tym roku to 14:9 czyli średnia ale forma Włocha z tego roku na hardzie jest jeszcze gorsza 12:9. Fabio jeszcze nigdy w swojej karierze nie wygrał turnieju na nawierzchni twardej. Włoch jak to Włoch grywa najczęściej na ziemi.
Singiel po kursie 1,90 warty zagrania jak dla mnie.

Niestety minus 0:2 Evil or Very Mad
vlepek
vlepek

Powrót do góry Go down

Pisanie by sss17 on Nie 23 Paź 2016 - 13:38

Schwartzman-Gasquet
Typ: Schwarztman +4,5
Kurs: 1.93
Bukmacher: 1xbet

Z początku idealny wydawał mi się kurs na +5,5 ale ostatecznie zdecydowałem się zagrać na +4,5 ponieważ kurs u bukmachera 1xbet znacznie wyższy na to zdarzenie,na +5,5 chyba coś koło 1.60.
Co do meczu to wiadomo że zdecydowanym faworytem jest Gasquet,ja jednak idę w stronę Argetyńczyka ponieważ jest on w znakomitej formie i robi naprawdę furorę w tym turnieju dochodząc aż tak daleko.Po drodze odprawił takich rywali jak Fritz,Cuevas czy Goffin.Biorę tez pod uwagę że Gasquet często lubi stracić seta i to też będzie dobre dla mojego zakładu.Polecam
sss17
sss17

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moderatorek on Nie 23 Paź 2016 - 22:11

Miejsce: Bazylea, Szwajcaria
Data rozgrywania: 24.10.2016 - 30.10.2016
Nawierzchnia: Indoor
Kategoria: ATP 500