ForumBukmacherskiePol.com
	 Challengery i ITF - Page 2 Media311

Challengery i ITF

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Challengery i ITF - Page 2 Empty Challengery i ITF

Pisanie by Moderatorek on Pią 30 Wrz 2016 - 15:35

First topic message reminder :

Umieszczamy typy i analizy turniejów rangi
Challengery i ITF

Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
FBPoints : -1

Powrót do góry Go down

Challengery i ITF - Page 2 Empty Re: Challengery i ITF

Pisanie by sss17 on Czw 20 Paź 2016 - 10:31

Zeballos-P.Sousa
Typ: P.Sousa +1,5 seta
Kurs:1.83

Ktoś może pomyśleć że ten zakład to kpina ale już tłumaczę.Wiadomo że większość argumentów przemawia za Zeballosem,rozstawiony tutaj z nr.1,wyższy ranking i zdecydowanie lepszy tenisista nic bardziej mylnego.Zeballos potrafi stracić seta praktycznie z każdym i sporo meczy wygrywa po 3 setach.Co do Pedro Sousy to kieruje typ w jego stronę ponieważ oglądałem jego wczorajszy mecz z G.Anderozzim i zagrał naprawdę rewelacyjnie,prezentowal bardzo dynamiczny tenis i większości akcji przechodził odrazu do ofensywy co przynosiło mu sporo punktów a wiele problemów Andreozziemu i myslę że dzisiaj może być podobnie bo H.Zeballos też w defensywie nie gra niczego nadzwyczajnego.Tak więc uważam to za dobry typ że Sosusa ugra choćby seta a może i coś więcej.
sss17
sss17

Liczba postów : 597
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Pisanie by vlepek on Czw 20 Paź 2016 - 21:18

Bourgue M. - Dutra Da Silva R.
Typ: 2
Kurs: 1,40

Dzisiaj o 23:00 czasu polskiego zostanie rozegrane spotkanie 1/8 turnieju w Chile. Na przeciw siebie stana Dutra Da Silva 107 w rankingu ATP Brazylijczyk oraz 192 w rankingu ATP Francuz Bourgue. Dla dutry ten turniej jest bardzo ważny po pierwsze broni punktów z zeszłego roku a po drugie chce obronić zeszłoroczny tytuł. DUTRA na nawierzchni zimnej gra bardzo dobrze. jego bilans na ziemi w tym roku to 43:24 i właśnie na tej nawierzchni rozgrywa swoje prawie wszystkie mecze. Z kolei Francuz na ziemi szału nie robi. Jego wynik w tym roku to 23:30 czyli pół na pół. Wygrane przeplata przegranymi. Myślę, że 1/8 jak na niego to i tak tutaj dużo i dzisiaj jego przygoda z turniejem w Chile powinna się zakonczyć

Pomogłem?? Podziękuj. Kliknij "+" w prawym górnym rogu posta. Ciebie to nic nie kosztuje a mnie motywuje do dalszego działania.
vlepek
vlepek

Liczba postów : 77
FBPoints : 1

Powrót do góry Go down

Pisanie by Piciu1404 on Czw 20 Paź 2016 - 21:34

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Las Vegas (USA), twarda - 1/8-finału
Krajicek A. - Torpegaard M.
Kurs: 1,53

Znajdujący się w rewelacyjnej formie Duńczyk Torpegaard zagra dziś wieczorem z rozstawionym wyżej Amerykaninem Austinem Krajickiem. Po zwycięstwie w turnieju w Columbus, turniej w Las Vegas Torpegaard ropoczął z wysokiego C pokonując 6-3 6-2 Kudle znajdującego się w rankingu ATP wyżej o 240 pozycji od Duńczyka. Było to zarazem 7 kolejne zwycięstwo zawodnika z Danii. Natomiast Krajicek po pięciu kolejnych porażkach zwyciężył szczęśliwie z rodakiem Paulem, który z powodu kontuzji musiał opuścić kort. Swój typ oddaję na znajdującego się w rewelacyjnej dyspozycji Torpegaarda.
Piciu1404
Piciu1404

Liczba postów : 128

Powrót do góry Go down

Pisanie by vlepek on Pią 21 Paź 2016 - 10:56

@vlepek napisał:Bourgue M. - Dutra Da Silva R.

Dzisiaj o 23:00 czasu polskiego zostanie rozegrane spotkanie 1/8 turnieju w Chile. Na przeciw siebie stana Dutra Da Silva 107 w rankingu ATP Brazylijczyk oraz 192 w rankingu ATP Francuz Bourgue. Dla dutry ten turniej jest bardzo ważny po pierwsze broni punktów z zeszłego roku a po drugie chce obronić zeszłoroczny tytuł. DUTRA na nawierzchni zimnej gra bardzo dobrze. jego bilans na ziemi w tym roku to 43:24 i właśnie na tej nawierzchni rozgrywa swoje prawie wszystkie mecze. Z kolei Francuz na ziemi szału nie robi. Jego wynik w tym roku to 23:30 czyli pół na pół. Wygrane przeplata przegranymi. Myślę, że 1/8 jak na niego to i tak tutaj dużo i dzisiaj jego przygoda z turniejem w Chile powinna się zakonczyć

Przed samym rozpoczęciem spotkania kurs na WIN Dutry wskoczył aż do 1,57 kto czekał do końca zyskał.
Gładki WIN 0:2 (1:6; 2:6) cheers cheers
vlepek
vlepek

Powrót do góry Go down

Pisanie by Piciu1404 on Pią 21 Paź 2016 - 13:32

@Piciu1404 napisał:CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Las Vegas (USA), twarda - 1/8-finału
Krajicek A. - Torpegaard M.

Znajdujący się w rewelacyjnej formie Duńczyk Torpegaard zagra dziś wieczorem z rozstawionym wyżej Amerykaninem Austinem Krajickiem. Po zwycięstwie w turnieju w Columbus, turniej w Las Vegas Torpegaard ropoczął z wysokiego C pokonując 6-3 6-2 Kudle znajdującego się w rankingu ATP wyżej o 240 pozycji od Duńczyka. Było to zarazem 7 kolejne zwycięstwo zawodnika z Danii. Natomiast Krajicek po pięciu kolejnych porażkach zwyciężył szczęśliwie z rodakiem Paulem, który z powodu kontuzji musiał opuścić kort. Swój typ oddaję na znajdującego się w rewelacyjnej dyspozycji Torpegaarda.

cheers cheers

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Las Vegas (USA), twarda - Ćwierćfinał
Giraldo - Torpegaard
Kurs 3,00

Po wczorajszym kolejnym zwycięstwie Duńczyk trafił w ćwierćfinale na 111 w rankingu ATP Giraldo. Nie jest w tym meczu jednak faworytem. Mimo to swój typ oddaję jednak na niego. Kolumbijczykowi zdarzały się już porażki z niżej rozstawionymi zawodnikami na kortach twardych. Torpegaard jest w gazie i warto zaryzykować go po takim kursie.

Piciu1404
Piciu1404

Liczba postów : 128

Powrót do góry Go down

Pisanie by vlepek on Pią 21 Paź 2016 - 20:56

Popieram typ kolegi wyżej. Sam chciałem go podać ale nie ma sensu dwa razy tego samego podawać. Dodam tylko, że 22-latek z Danii w tym roku na twardej nawierzchni ma bilans 8W : 1L. W tym wygrany turniej w Columbus z pulą 50,000$. Tutaj pokonał już bez straty seta dwóch wyżej rozstawionych zawodników gospodarzy a mianowicie Kudla i Krajicek (czyli nie takich laików). Dzisiaj trafia na Giraldo który jakoś rewelacyjnie na hardzie nie gra. Jego bilans 14:9 czyli średnio co 3 mecz przegrany. On woli grać na zimnej nawierzchni i w tym meczu warto postawić na Duńczyka. Kursy lecą już mocno w dół z 3,25 na 2,75 w tej chwili. Przed samym spotkaniem jeszcze pewnie spadną. Singiel w sam raz do zagrania.

Pomogłem?? Podziękuj. Kliknij "+" w prawym górnym rogu posta. Ciebie to nic nie kosztuje a mnie motywuje do dalszego działania.
vlepek
vlepek

Powrót do góry Go down

Pisanie by vlepek on Pią 21 Paź 2016 - 21:27

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Santa Margherita Di Pula 11 (Włochy), ziemna - Półfinał
Berrettini M. - Netuschil M.
Kurs: 1,72

Na jutro na 10:00 znalazlem ciekawy typ z turnieju ITF we Włoszech. Zawodnik gospodarzy 20-letni Beretini będzie podejmował 25-letniego Niemca. Matteo od 2013 roku rozegrał zaledwie 36 spotkań z bilansem 19: 17 z czego na ziemi 18:11. W tym roku tylko 12 rozegranych meczy wszystkie na ziemi z bilansem 10:2 czyli dobry wynik. Z kolei Marvin rozegrał w tym sezonie 28 meczy wszystkie na ziemi z bilansem 22:6. W tym zdobył 2 tytuły z pulą 10,000$ Wetzlar (ITF) i Saarlouis (ITF). Kursy dziwnie spadają na Włocha chyba z tego powodu, że gra u siebie a wiadomo że Włosi u siebie zawsze silni. Tym razem myślę, że wygra większe doświadczenie i ogranie a mecz rozstrzygnie się na korzyść Niemca. Kurs 1,72 biorę na singla z pocałowaniem ręki.

vlepek
vlepek

Powrót do góry Go down

Pisanie by vlepek on Sob 22 Paź 2016 - 12:32

@vlepek napisał:
ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Santa Margherita Di Pula 11 (Włochy), ziemna - Półfinał
Berrettini M. - Netuschil M.
Kurs: 1,72

Na jutro na 10:00 znalazlem ciekawy typ z turnieju ITF we Włoszech. Zawodnik gospodarzy 20-letni Beretini będzie podejmował 25-letniego Niemca. Matteo od 2013 roku rozegrał zaledwie 36 spotkań z bilansem 19: 17 z czego na ziemi 18:11. W tym roku tylko 12 rozegranych meczy wszystkie na ziemi z bilansem 10:2 czyli dobry wynik. Z kolei Marvin rozegrał w tym sezonie 28 meczy wszystkie na ziemi z bilansem 22:6. W tym zdobył  2 tytuły z pulą 10,000$ Wetzlar (ITF) i Saarlouis (ITF). Kursy dziwnie spadają na Włocha chyba z tego powodu, że gra u siebie a wiadomo że Włosi u siebie zawsze silni. Tym razem myślę, że wygra większe doświadczenie i ogranie a mecz rozstrzygnie się na korzyść Niemca. Kurs 1,72 biorę na singla z pocałowaniem ręki.

WIN cheers WIN
0:2 (4:6; 2:6)
Niemiec nie zawiódł i gładko pokonał rywala
vlepek
vlepek

Powrót do góry Go down

Pisanie by vlepek on Nie 23 Paź 2016 - 20:45

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Suzhou (Chiny), twarda - 1/16-finału
Riba-Madrid P. - Ito T.

W poniedziałek rano o 8:00 czasu polskiego odbędzie się spotkanie w Suzhou pomiędzy Hiszpanem zajmującym 249 miejsce w rankingu ATP a Japończykiem zajmującym 159 pozycję. Hiszpan a twarda nawierzchnia?? Chyba nie bardzo. W tym roku na hardzie rozegrane 3 mecze i wszystkie porażki. Z kolei Ito gra tylko na hardzie. Jego bilans w tym sezonie to 22 Win do 18 Lost. Może nie gra rewelacyjnie bo mniej więcej 50/50 ale przy wynikach rywala to różnica jest znacząca. Od dawna wiadomo, że gracze z Azji preferują twardą nawierzchnie, na niej grywają najczęściej i najlepiej się czują. Nie wobrażam sobie innego wyniku jak szybki WIN Japończyka. Można pograć też 0:2 po kursie 2,00

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Suzhou (Chiny), twarda - 1/16-finału
Rungkat C. - Kibi Y.
Kurs: 1,83

Kolejne spotkanie w challengerze w Chinach. Na przeciw siebie staną 26-letni gracz z Indonezji oraz 30-latek z Japoni. Zacznijmy może od tego pierwszego. W tym sezonie rozegranych "aż" 6 spotkań, wszystkie na hardzie i bilans 3:3 czyli 50/50. Najwięcej grywał w roku 2012, rozegrał wtedy 62 w tym na hardzie 54 z bilansem 36:18. To był sezon w którym zajmował najwyższą pozycję w rankingu ATP bo aż 247 gdzie obecnie zajmuje 454. W swojej całej karierze wygrał 2 turnieje i to właśnie w wspomnianym wyżej 2012 roku oba w Jakarta (ITF) na hardziej. Później słuch o nim powoli zaczął zanikać. PO drugiej stronie taśmy zajmujący obecnie 235 pozycję Yuya Kibi. Japoniec bez żadnego tytułu w swojej karierze. Co sezon grywał mało, w obecnym rozegrał najwięcej meczy a dokładnie 27. Wszystkie na hardziej z bilansem 14:13 czyli prawie 50/50. Głownie grywa na swoim kontynencie, pokonując czasami po drodze znaczących rywali.
H2H 1:0 dla Indonezyjczyka z 2011 roku ale tym nie ma się co sugerować. Kiedy analizowałem spotkanie kurs był 2,00 a teraz pisząc analizę jest już 1,83 a przed samym rozpoczęciem meczu pewnie jeszcze spadnie.

Ostatnio zmieniony przez vlepek dnia Wto 25 Paź 2016 - 6:52, w całości zmieniany 1 raz

vlepek
vlepek

Powrót do góry Go down

Pisanie by Moderatorek on Nie 23 Paź 2016 - 22:12

Tydzień 43: Suzhou, Budapeszt, Lima, Pune, Traralgon
Suzhou

Surface: Hard
Prize Money: $75,000
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/7353/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/chi...ou-challenger/

Budapeszt

Prize Money: €64,000 +H
Tournament website: http://www.hungarianchallenger.com/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/7584/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/hun...st-challenger/

Lima

Surface: Clay
Prize Money: $50,000 +H
Tournament website: http://www.limachallenger.com/
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/6579/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/peru/lima-challenger/

Pune

Prize Money: $50,000
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/7100/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/india/pune-challenger/

Traralgon

Prize Money: $50,000
Tournament website: http://www.tennis.com.au/tournaments...alian-pro-tour
Main draw singles: http://www.protennislive.com/posting/2016/6865/mds.pdf
Odds: http://www.oddsportal.com/tennis/aus...on-challenger/

Moderatorek
Moderator

Liczba postów : 207
FBPoints : -1

Powrót do góry Go down

Pisanie by vlepek on Sro 26 Paź 2016 - 21:41

Na noc znalazłem 2 ciekawe typy, które postanowiłem tutaj opsiać

SINGIEL: Bendigo (Australia), twarda - 1/8-finału
Glushko J. - Tere-Apisah A.
Typ: 1

Mad LOSE Mad 1:2

O godz. 4:00 czasu polskiego odbędzie się spotkanie pomiędzy zajmującą 167 pozycje w rankingu WTA, Izraelką Gluskho a pochodzącą z Nowej Gwinei Tere-Apisah która zajmuje 543 pozycję w rankingu WTA. Tak naprawdę o tej drugiej nigdy nic nie słyszałem, jedyne co widzę ma 24 lata rozegrała w 2011 roku 2 spotkania w stosunku 1:1 oraz w poprzedniej rundzie również nic nie znaczącą Yuki Kristina Chiang. Z Kolei Glushko osobą które interesują się tenisem nie trzeba przedstawiać, najlepszy jej sezon to rok 2013 gdzie zajmowała 91 pozycję w rankingu WTA. W tym sezonie na twardej nawierzchni ma stosunek wygranych do przegranych 15:13 także nawet nieźle. Myślę, że doświadczeni i ogranie powinny spokojnie wystarczyć na przeciwniczkę a kurs bardzo fajny.

ITF KOBIETY - SINGIEL: Bendigo (Australia), twarda - 1/8-finału
Kawa K. - Patterson T.
Kurs: 1,90

cheers WIN cheers 1:2

O 2:30 czasu polskiego zmierzy się nasza rodaczka Katarzyna Kawa zajmująca 365 miejsce w rankingu WTA z reprezentantką gospodarzy Tammi Patterson zajmującą 439 pozycję. Z reguły nie gram i nie lubie grać przeciwko naszym zawodniczką ale dzisiaj się skuszę. Kasia na twardej gra mało. W ciągu 5 lat rozegrała 12 spotkań z bilansem 4:8 a w tym sezonie 4 spotkania z bilansem 2:2. Z kolei Patterson jako to Australijka gra prawie tylko na hardzie. W tym roku raptem 5 spotkań z bilansem 1:4 ale mimo wszystko skuszę się na nią. Rok temu zaszła tutaj do półfinału gdzie odpadła z Kuwatą a w 2013r była tutaj w finale. Ewidentnie widać, że Bendigo jej leży i liczę, że i w tym roku namiesza trochę w tym turnieju.

vlepek
vlepek

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry