ForumBukmacherskiePol.com

NBA wasze typy i analizy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Strona 5 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Go down

Re: NBA wasze typy i analizy

Pisanie by MichW on 23/12/2017, 23:14

MECZ: Boston Celtics - Chicago Bulls
TYP: Chicago (+9,5) (p)
KURS: 1.6
BUKMACHER: Totolotek
ANALIZA:

Bulls nadal na fali. Po 7 zwycięstwach z rzędu przegrali w Cleveland, jednak po bardzo dobrym meczu z Cavaliers przegranym dosłownie w końcówce. Z drugiej strony Boston który złapał dużą zadyszkę ulegając Heat i Knicks w ostatnich dwóch kolejkach. Nie ryzykuje niższego handicapu bo w końcu Boston się przebudzi jednak taka linia przy obecnej formie gości powinno wejść bez większych nerwów.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 31/12/2017, 21:18, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 4475
FBPoints : 178

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 23/12/2017, 23:20

MECZ: Memphis Grizzlies - Los Angeles Clippers
TYP: Clippers (-3,5) (p)
KURS: 2.2
ANALIZA:

Gości grali w kratkę ale chyba w końcu ustabilizowali swoją formę wygrywając ostatnio z Suns i Rockets w bardzo dobrym stylu. Natomiast ekipa z Memphis przegrywa mecz za meczem (poza zwycięstwem nad Atlantą; bilans ostatnich meczów 1 zwycięstwo 8 porażek). Dodatkowo problemy zdrowotne ma Marc Gasol, lider gospodarzy. Jeżeli wypadnie ze składu to nie mam dzisiaj wątpliwości że zwycięsko z tego meczu powinni wyjść goście.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 31/12/2017, 21:19, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 23/12/2017, 23:33

MECZ: Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves
TYP: Suns (+9,5) (w)
KURS: 1.65
ANALIZA:

Minnesota nie zachwyca formą. Ostatnio mieli dosyć łatwy terminarz ale i tak nie potrafili ograć Philadelphi (które ma co chwile problemy z kontuzjami) oraz ostatnio z Suns u siebie. Suns również nie grają super, ale wygrywają. Tutaj jednak warto wspomnieć że "słońca" notowały długą serię porażek z rzędu także na pewno jest progres względem ostatnich tygodni. Liczę na zacięte spotkanie jak to bywało w ostatnich bezpośrednich między obiema ekipa. Handi +9,5 po takim kursie to według mnie duża przesada.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 31/12/2017, 21:19, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 23/12/2017, 23:44

MECZ: Sacramento Kings - San Antonio Spurs
TYP: Sacramento (+8,5) (p)
KURS: 1.52
BUKMACHER: Fortuna
ANALIZA:

Spurs nadal bez kontuzjowanego Gasola co stwarza dużą szanse dla gospodarzy którzy grają całkiem nieźle tylko mają ogromne problemy ze zbiórkami na tablicy a jako że nie ma Hiszpana to i ich zdobycze punktowe powinny być wysokie. Do tego problemy zdrowotne mają Ginobili, Leonard, Green i też wysoce prawdopodobne że dzisiaj nie wystąpią. Sacramento natomiast wystąpi optymalnym składem. Handi +8,5 to bardzo bezpieczna linia na to spotkanie.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 31/12/2017, 21:20, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 27/12/2017, 00:29

MECZ: Miami Heat - Orlando Magic
TYP: Orlando (+10,5) (p)
ANALIZA:

Orlando w sporym kryzysie jednak myślę że aż tak wysoko jak wskazują na to bukmacherzy przegrać nie powinni. Ich słaba dyspozycja głównie głównie jest przez kontuzje które nie omijają również Heat. Problemy mają Dragić i Johnson. Przy obecnej kadrze to właśnie Dragić bierze na siebie zdecydowanie więcej gry niż zazwyczaj. Dodatkowym atutem gości jest ich seria 6 wygranych meczów z rzędu z Heat. Liczę na underowy, dosyć zacięty mecz.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 31/12/2017, 21:20, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 27/12/2017, 00:35

MECZ: Milwaukee Bucks - Chicago Bulls
TYP: Chicago (+8,5) (w)
ANALIZA:

Pozory chyba trochę zmyliły bukmacherów przy wystawianiu linii na to spotkanie. Bulls przegrało dwa ostatnie spotkania, a Bucks wygrali 2/3 ostatnich meczów jednak nie warto na tej podstawie wyciągać na szybko wniosków. Na pewno gości mogło zaboleć ostatnie spotkanie w Bostonie przegrane bardzo wyraźnie. Jednak myślę że nie ma co tutaj wyciągać pochopnych wniosków tym bardziej po takiej serii wygranych. Bucks też mieli świetny okres z passą zwycięstw jednak ich wygrane biorą się w dużej części ze słabej dyspozycji rywali bowiem nie grają zbyt ciekawej koszykówki głównie bazując na ich gwieździe - Giannisie. Bulls mieli dużo czasu żeby pozbierać się po ostatnim meczu. Jeżeli wyjdą dzisiaj w optymalnej dyspozycji myślę że spokojnie powalczą z Bucks o zwycięstwo.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 31/12/2017, 21:21, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 27/12/2017, 02:34

MECZ: Denver Nuggets - Utah Jazz
TYP: Poniżej 210.5pkt (w)
KURS: 1.5
ANALIZA:

Oba zespoły w lekkim dołku. Co prawda Nuggets wygrali ostatnio z GSW i z Portland ale ich dorobek punktowy nadal nie jest przekonywujący do tego sprzed kilku tygodni. Jazz natomiast mieli hardkorowy terminarz, ale nic nie tłumacz ich klęski w Oklahomie 107:79. Mecze pomiędzy tymi drużynami to przeważnie spotkania pełne walki, underowe nawet poniżej granicę 200pkt. Myślę że dzisiaj taki scenariusz może się właśnie powtórzyć.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 31/12/2017, 21:21, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 28/12/2017, 00:56

MECZ: Atlanta Hawks - Washington Wizards
TYP: Poniżej 218.5pkt (w)
KURS: 1.55
ANALIZA:

Bardzo wysoka linia na to spotkanie także grzech nie skorzystać. Wizards powoli wychodzą z kryzysu i ostatnio widać przebłyski ich dobrej gry. Ostatnio bardzo dobrze punktować zaczęli na własnym parkiecie (vs Orlando, Pelicans). Jednak nadal mają bardzo duże problemy, szczególnie z utrzymaniem koncentracji do końca spotkania. Z Bostonem zaczęli bardzo dobrze, jednak potem zmarnowali zbudowaną przewagą i musieli się spiąć na ostatnie minuty co im wyszło rewelacyjnie. Dzisiaj zagrają z Atlantą która prezentuje się słabo. Ich główną bronią są rajdy Schrodera który ratuje zespół w trudnych momentach. Pewnie grałbym by ich under ale przy takiej linii wybrałem ogólną linię, bowiem myślę że przy obecnej dyspozycji Wizards rzuci w okolice 110pkt, a przy ich dyspozycji i to może być trudne do osiągnięcia. Z kolei dorobek Atlanty zależy od poziomu spotkania. Jeżeli mecz jest wolny co lubi Wizards to zazwyczaj kończy się underami. Powodzenia

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 31/12/2017, 21:22, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 28/12/2017, 01:17

MECZ: Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets
TYP: 1 (p)
ANALIZA:

Kurs miód malina. Ekipa z Minnesoty miała ostatnio problemy z formą jednak wszystko wraca na dobre tory. Ostatnie 4 mecze wygrane. W 3z4 dosyć wyraźnie. Nuggets nadal wyglądają jakby byli w lekkim dołku. Wczoraj wygrali z Jazz które im się w ogóle nie postawiło. Na pewno gościom dzisiaj tak łatwo nie będzie o zwycięstwo. Przewiduję tutaj powtórkę z rozrywki sprzed tygodnia kiedy na parkietach w Denver, Timberwolves wygrali 104:112

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 31/12/2017, 21:22, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 28/12/2017, 01:31

MECZ: Oklahoma City Thunder - Toronto Raptors
TYP: Powyżej 203.5pkt (w)
ANALIZA:

Mocno zaskakująca linia wystawiona na to spotkanie. OCT nabiera wiatru w żagle czego zwieńczeniem była wygrana w ostatniej kolejce z Rockets. Natomiast ekipa z Toronto pomimo problemów z kontuzjami radzi sobie bardzo dobrze. Przeciętnie jest w obronie ale już w ataku robią swoje. Wczoraj przegrali z Dallas jednak myślę że można uznać to jako wypadek przy pracy. Zmęczenie również nie powinno im zbytnio przeszkodzić bowiem kapitalnie poradzili sobie z harkorowym kalendarzem wygrywając w ubiegłym tygodniu 3 mecze w 3 dni.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 31/12/2017, 21:25, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 28/12/2017, 01:40

MECZ: Sacramento Kings - Cleveland Cavaliers
TYP: Powyżej 201.5pkt (w)
ANALIZA:

Kolejny pojedynek z dosyć niską linią overu. Podrażnione Cleveland które uległo ostatnio z GSW będzie miało szansę się dzisiaj rozstrzelać. Na ostatnie 6 meczów 4x rzucali spokojnie ponad granicę 110pkt. Sacramento ostatnio prezentuje się całkiem przyzwoicie jak na swoje możliwości. Pomimo porażek przekraczają lub są bardzo blisko granicy 100pkt. Myślę że tym razem nie powtórzy się wynik z pierwszego spotkania tych dwóch ekip w tym sezonie (101:95). Wynik zależy głównie od Cavs, ale myślę że powinno być overowo.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 31/12/2017, 21:25, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 28/12/2017, 23:23

MECZ: Orlando Magic - Detroit Pistons
TYP: Detroit (p)
ANALIZA:

Pistons wrócili do dobrego grania czego zwieńczeniem był ich popis w ostatnim meczu z Indianą. Wygrali pierwszą kwartę...40:19. Harris zaczął z 5/5 za 3. 2 trójki dorzucił Kennard który z tego powodu aż się złapał za głowę. Ławka szalała co chwilę energicznymi reakcjami także kamery telewizyjne najlepiej ujęły dyspozycję gości. Potem już gra siadła. Parę punktów odrobiła Indiana ale i tak ostatnie słowo należało do gości którzy wygrali 3 i 4 kwartę. Grają z Orlando które nadal musi sobie radzić bez Gordona. Niedawno wrócił Fournier ale nie jest to gracz który na dłuższą metę jest w stanie utrzymać Magic na mieliźnie. Ostatnio z Heat trzymali wynik na styku do 4Q w której Miami zaczęło trafiać wszystko za 3. Obecnie Pistons są w dużo lepszej dyspozycji od Magic. Myślę że przy dobrej formie zza obwodu mogą szybko zabić ten mecz. Jeżeli to się nie zdarzy to myślę że i tak powinni wyjść z tego spotkania zwycięsko. Powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 31/12/2017, 21:26, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 28/12/2017, 23:36

MECZ: Boston Celtics - Houston Rockets
TYP: Powyżej 210.5pkt (p)
ANALIZA:

Zapowiada się ciekawy mecz. Boston lubi overy szczególnie we własnej hali gdzie bardzo często notują powyżej 110pkt. Rockets natomiast pewnie jak wiecie lubi rzucać ile wlezie. Przez problemy z kontuzjami sporo punktów tracą także ostatnio odnotowują nawet powyżej 120pkt w meczu. Ostatnio odnotowali z rywalami 238pkt z Lakers czy 246 z Clippers. Przy obecnych dyspozycjach obu zespołów ciężko sobie wyobrazić żeby to spotkanie zakończyło się underowo.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 31/12/2017, 21:26, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 29/12/2017, 23:24

MECZ: Miami Heat - Brooklyn Nets
TYP: Miami (-4.5) (p)
ANALIZA:

Miami jest na fali. Parę dni temu ogrami Magic rozbijając ich w 4Q. Netsi natomiast nadal wyglądają słabo. Ostatnio ich osiągnięciem była dogrywka z Indianą oraz wygrana w dziwnym meczu z Wizards. Zdecydowanie więcej jakości mają gospodarze. Jeżeli wykorzystają swój główny atut czyli rzuty zza obwodu to ten mecz powinni spokojnie wygrać.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 31/12/2017, 21:27, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 29/12/2017, 23:30

MECZ: Golden State Warriors - Charlotte Hornets
TYP: GSW (-7,5) (p)
ANALIZA:

Ekipa z Oakland najwyraźniej w pełni opanowała sytuację na boisku bez swojego lidera, Curry'ego. Zresztą nie trzeba zbytnio oglądać NBA żeby to widzieć. 13 zwycięstw w ostatnich 14 meczach to najlepsze potwierdzenie moich słów. Dzisiaj zmierzą się z Hornets które nadal wygląda bardzo słabo. Problemy z dojściem do formy nadal ma Walkers. Cała ekipa spadła do roli średniaka która nie potrafi wygrać dwóch meczów z rzędu. Myślę że ten mecz może być nawet jednostronnym spotkaniem.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 31/12/2017, 21:28, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 29/12/2017, 23:41

MECZ: Los Angeles Lakers - Los Angeles Cippers
TYP: LA Clippers (+1,5) (w)
ANALIZA:

Czas na derby LA. Obie ekipy można rzec że zamieniły się rolami. Już nic nie zostało z dobrej dyspozycji Lakers którą czarowali w meczach z GSW i z Rockets. Teraz przegrali 3 ostatnie mecze i to wyraźnie. Clippers natomiast wygrali 3 mecze na ostatnie 5 z czego wygrali z Rockets czy rozbili Kings. Forma na pewno jest po ich stronie i myślę że mają duże szanse na wygranie derbów.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 31/12/2017, 21:28, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 31/12/2017, 00:54

MECZ: Orlando Magic - Miami Heat
TYP: Poniżej 211.5pkt (p)
ANALIZA:

Analiza na szybko bowiem mecz bardzo blisko. O gospodarzach pisałem ostatnio bardzo często. Słaba forma, problemy z kontuzjami i bardzo słabe wyniki. Ostatnio wygrali z Pistons ale w tamtej kolejce prawie wszyscy faworyci polegli jak jeden mąż. Jak wiadomo jedna róża wiosny nie czyni także zobaczymy jak sobie dzisiaj poradzą z Heat. Goście zgasli z Nets całkowicie przegrywając ten mecz bardzo wyraźnie. Pewnie się przebudzą, ale coś czuję że dzisiaj się to nie wydarzy i cały mecz będzie zacięty oraz underowy.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 31/12/2017, 01:01

MECZ: Utah Jazz - Cleveland Cavaliers
TYP: Poniżej 204.5pkt (w)
KURS: 2.14
ANALIZA:

Jazz ostatnio są w sporym dołku. Ich jedyną bronią na dużo mocniejszych rywali jest dobra defensywa. Mecze z ich udziałem bardzo rzadko przekraczają 200pkt. Dzisiaj grają z Cavs którzy ostatnio bardzo dołują z formą. Najpierw przegrali z GSW marnując końcówkę meczu. Następnie sensacyjnie ulegli Kings. Myślę że całe spotkanie będzie dosyć wolne i zarazem underowe.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 31/12/2017, 21:29, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 31/12/2017, 01:13

MECZ: Golden State Warriors - Memphis Grizzlies
TYP: GSW under 112.5 (p)
ANALIZA:

Linia według mnie trochę przesadzona. GSW przegrali wczoraj w słabym stylu z Hornets. Natomiast po stronie gości w końcu zaczęło się coś dziać. Memphis wygrali ostatnio z Clippers i z Lakers oraz ulegli minimalne Suns. Mecze pomiędzy obiema ekipami zazwyczaj były underowe. Myślę że Grizzlies są w stanie zatrzymać gospodarzy na wspomnianej linii.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 3/1/2018, 00:20

MECZ: Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies
TYP: LA Clippers powyżej 107.5pkt (w)
KURS: 2.13
ANALIZA:

Bardzo ciekawa linia na to spotkanie. Memphis ostatnio zaczęli prezentować się solidnie w ataku, zapominając o obronie. Z GSW zrobili wesołe spotkanie przegrane 141:128. Potem wygrali z Kings 96:114 jednak myślę że i tutaj rywale mogli zdziałać więcej w ataku. Szczególnie patrząc na 4Q, wygraną przez Sacramento 33:24. Spotkają się dzisiaj z Clippers które notuję dobre wyniki i co ważne ogólnie nie schodzą poniżej dobrego poziomu gry. Na ostatnie 5 spotkań tylko raz nie zeszli poniżej granicy 110pkt. U siebie notują już 5 zwycięstw z rzędu. Tydzień temu obie drużyny się ze sobą spotkały i był to bardzo overowy mecz zakończony wygraną Memphis 115-112. Myślę że taką linię gospodarze powinni dzisiaj przekroczyć bez większego problemu.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 4/1/2018, 00:03, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 3/1/2018, 00:25

MECZ: Phoenix Suns - Atlanta Hawks
TYP: Poniżej 214.5pkt (w)
KURS: 2.18
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

Obie ekipy na pewno nie są w najwyższej formie pomimo niezłych wyników. Suns różnie punktują. W ostatnich 5 meczach aż 2x nie przekroczyli nawet 100pkt. Atlanta natomiast słabo ostatnio pokazała się w meczu z Raptors oraz całkiem nieźle wygrywając 104:89 z Portland. W meczach pomiędzy obiema ekipami ostatnio padały undery nawet pod granicę 200pkt. Myślę że dzisiaj możemy zobaczyć powtórkę z rozrywki i kolejne nisko punktowe spotkanie.

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 4/1/2018, 00:04, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 3/1/2018, 00:40

MECZ: New York Knicks - San Antonio Spurs
TYP: New York Knicks poniżej 100.5pkt (w)
KURS: 1.63
BUKMACHER: fortuna
ANALIZA:

SAS na było na fali do ostatniego meczu z Detroit przegranego 93:79. Pomimo kiepskiej gry udało im się mocno zastopować w ataku Pistons. Knicks natomiast ostatnio zawodzą jednak u siebie są groźni i potrafią napsuć krwi każdej drużynie. Myślę że SAS może mieć z nimi problemy także przynajmniej na początku przewiduję wolne spotkanie i mocną obroną gości co powinno zaowocować underem ekipy z NY.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 4/1/2018, 00:05

MECZ: Utah Jazz - New Orleans Pelicans
TYP: NO Pelicans poniżej 107.5pkt (p)
KURS: 1,65
ANALIZA:

Miałem okazję obejrzeć spotkanie Jazz - Cavs. Mądrze grali, bardzo dobrze się bronili szybko kasując próby szybkiego rozegrania gościom. Natomiast goście z meczu na mecz wydają się grać słabiej. Ledwo przekroczyli 100pkt ulegając ostatnio u siebie z Knicks 103:105. Pelikanom będzie bardzo trudno przekroczyć dzisiaj tę barierę. Sam Davis meczu nie wygra tak jak ostatnio Lebron. Myślę że gospodarze przycisną jak zawsze mocno w obronie a jeżeli szybko odskoczą na kilka punktów to zapewne będą zwalniać grę. Powodzenia

Ostatnio zmieniony przez MichW dnia 4/1/2018, 18:56, w całości zmieniany 1 raz

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 4/1/2018, 00:19

MECZ: Orlando Magic - Houston Rockets
TYP: Houston (-5.5) (w)
KURS: 1,6
ANALIZA:

Orlando kompletnie bez formy. Powrót Gordona za wiele nie zmienił. Ostatnio ulegli w słabym stylu z Nets. Dzisiaj zmierzą się z podrażnioną ekipą z Houston. Rockets przerwali ostatnio serię porażek wygraną w dosyć średnim stylu na Lakers. No ale się przełamali i myślę że dzisiaj powinni pójść za ciosem wygrywają to spotkanie. Powodzenia

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 4/1/2018, 00:26

MECZ: Brooklyn Nets - Minnesota TImberwolves
TYP: Minnesota (-4.5) (p)
KURS: 1,65
ANALIZA:

Netsi wciąż grają słabo. Ostatnio wygrali z równie słabymi Magic 98:95. Dzisiaj zmierzą się z Minnesotą która jakiś czas temu wróciła do formy i teraz notują bilans 8 zwycięstw na 10 ostatnich meczów. Niepewny co do gry jest Teague ale myślę że nawet bez niego jeżeli gościa zagrają solidnie to ten mecz padnie ich łupem.

MichW

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Powrót do góry