ForumBukmacherskiePol.com
NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 4 Fsdfds11
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie

Strona 4 z 51 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 51  Next

Go down

30092016

Pisanie 

NBA  - wszystko o najlepszej lidze na świecie  - Page 4 Empty NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie
avatar
Moderatorek
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
FBPoints : -1

Powrót do góry Go down

Share this post on: reddit

NBA - wszystko o najlepszej lidze na świecie :: Comments

avatar

Pisanie Sob 2 Gru 2017 - 0:15 by Special

Boston Celtics - Phoenix Suns
Typ: (AH -8.5) Boston Celtics
Kurs: 1.48 (w)
1xbet


Analiza: Dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się kolejne spotkanie, które chciałbym wam przedstawić. Boston Celtics na własnym parkiecie zmierzy się z ekipą Phoenix Suns, oczywiście zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu będzie ekipa Boston Celtics, która zajmuje obecnie 1 miejsce w Konferencji Wschodniej - Ich bilans wygląda następująco: 18-1-0-4. Phoenix Suns plasuje się obecnie na 13 miejscu w Konferencji Zachodniej - bilans następujący: 8-0-1-14, na ostatnich pięć spotkań, wygrali tylko jedno spotkanie. Uważam, że kipa gospodarzy - Boston Celtics jest obecnie w dużo lepszej formie od gości, i zwycięstwo minimum 9 punktami jest jak najbardziej w ich zasięgu.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Sob 2 Gru 2017 - 20:20 by Special

Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
Typ: (AH) +1.5  Brooklyn Nets
Kurs: 1.43 (p)
Unibet


Analiza: Kolejne spotkanie z repertuaru NBA. Brooklyn Nets na własnym parkiecie zmierzy się z ekipą Atlanta Hawks. Faworytem w tym spotkaniu według bukmacherów jest zespół Brooklyn Nets. Brooklyn Nets zajmuje obecnie 12 miejsce z bilansem: 8-0-0-13. Atlanta Hawks zajmuje obecnie 14 miejsce z bilansem: 4-0-0-17. Obie ekipy nie są w najlepszej formie, ale Brooklyn Nets w ostatnim spotkaniu z Dallas Mavericks wyglądało już bardzo dobrze. Dlatego moim typem na to spotkanie jest handicap +1.5 w stronę Brooklyn Nets.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 3 Gru 2017 - 1:02 by Special

Cleveland Cavaliers - Memphis Grizzlies
Typ: (AH) -8.5 pkt Cleveland Cavaliers
Kurs: 1.45 (p)
1xbet


Analiza: Przedstawiam dziś wam swoją pierwszą analizę na noc z NBA. Cleveland Cavaliers zagra z Memphiss Grizllies. Gospodarze tego spotkania ostatnio są na prawdę w kapitalnej formie, są nie pokonani od 10 spotkań co jest fenomenalnym wynikiem jak na tą ligę. W zespole Cleveland zabraknie dziś: Rose, Shumpert'a, Thomasa i Thompsona. W ekipie gości nie zagrają: Conley, Seldan i Wright. Warto wspomnieć też o tym, że zespół Mephis Grizlies jest w fatalnej formie i nie potrafi wygrać od 10 spotkań żadnego meczu. Moim typem na to spotkanie jest wygrana Cleveland Cavaliers minimum 9 pktami.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 3 Gru 2017 - 1:07 by Special

Philadephia 76ers - Detroit Pistons
Typ: (AH) +8.5 Detroit Pistons
Kurs: 1.40 (w)
Fortuna

Analiza: Lecimy z kolejnym spotkaniem, które rozpocznie się dziś o godzinie 01:30, jest to spotkanie Philadephii 76ers z Detroit Pistons. Faworytem w tym spotkaniu jest zespół gospodarzy, jednak według mnie to spotkanie będzie bardzo wyrównane. W Philadephii zabraknie dziś kontuzjowanego: Fultz. W zespole gości nie zagra dziś: Leuer. Na ostatnich pięć spotkań bezpośrednich mamy bilans 3:2 dla Detroit Pistons. Dlatego myślę, że Detroit Pistons mają szansę w tym spotkaniu. Moim typem jest handicap +8.5 w stronę Detroit Pistons.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 3 Gru 2017 - 2:29 by Special

Milwaukke Bucks - Sacramento Kings
Typ: -8.5 AH Milwauke Bucks
Kurs: 1.43 (p)
Fortuna

Dziś o godzinie 02:30 rozpocznie się spotkanie Milwauke Bucks z Sacramento Kings. Faworytem tego spotkania są na pewno gospodarze, którzy są w bardzo dobrej formie, zajmują oni obecnie 6 miejsce w Konferencji Wschodniej. Sacramento Kings plasuje się obecnie na 14 miejscu w Konferencji Zachodniej. Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy minimum 9 punktami.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Nie 3 Gru 2017 - 23:58 by Special

Miami Heat - Golden State Warriors
Typ: -6.5 Golden State Warriors
Kurs: 1.41 (w)
Fortuna

Dziś o godzinei 01:00 rozpocznie się spotkanie Miami Heat z Golden State Warriors. Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu będzie ekipa gości, która zajmuje obecnie 2 miejsce w Konferencji Zachodniej, i na ostatnie pięć spotkań, cztery wygrała. Jeżeli chodzi o ostatnie bezpośredni spotkania, mamy bilans: 4:1 dla Goldenów, biorąc pod uwagę ostatnich pięć spotkań. Myślę, że typ -6.5 jest dobrym typem

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 4 Gru 2017 - 0:01 by Special

Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs
Typ: (AH) -2.5 Oklahoma City Thunder
Kurs: 1.41 (w)
Unibet

Analiza: Kolejne spotkanie z nocnego repertuaru NBA. O godzinie 01:00 rozpocznie się spotkanie Oklahoma City Thiunder zmierzy się z San Antonio Spurs. W ekipie gości zabraknie dziś: Leonard'a i White co bardzo mocno osłabia zespół gości. Dlatego myślę, że Oklahoma po tym spotkaniu wejdzie na dobry tory w NBA. Mają dużą szansę wygrać dość wysoko. Moim typem jest -2.5 handicap w stronę gospodarzy.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 4 Gru 2017 - 1:24 by Special

Los Angeles Lakers - Houston Rockets
Typ: -9.5 Houston Rockets
Kurs: 1.57 (w)
Unibet

Analiza: Dziś o godzinie 03:30 rozpocznie się spotkanie NBA. Los Angeles Lakers zagra z Houston Rockets. Zdecydowanymi faworytami według bukmacherów w tym spotkaniu będzie Houston Rockets, które jest w kapitalnej formie, nie przegrało spotkania od 6 meczy. Los Angeles Lakers całkowcie bez formy, przegrywają mecz za meczem. Moim typem na to spotkanie jest handicap -9.5 w stronę gości.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Pon 4 Gru 2017 - 19:56 by Special

Indiana Pacers - New York Knicks
Typ: (AH) -6.5 Indiana Pacers
Kurs: 1.50 (w)
Unibet


Analiza: Dnia 05.12.2017 o godzinie 01:00 rozpocznie się spotkania NBA, Indiana Pacers na własnym parkiecie zmierzy się z New York Knicks, faworytem w tym spotkaniu będzie zespół Indiana Pacers, który zajmuje obecnie 8 miejsce w Konferencji Zachodniej - Indiana dwa ostatnie spotkania przegrała i szuka obecnie formy, zespół New York Knicks plasuję się jedno oczko niżej, zajmuje obecnie 9 miejsce, na ostatnich 5 spotkań, tylko jedno zwycięstwo. Oba zespoły szukają formy, ale na pewno Indiana Pacers ma dużo lepszy skład z większym potencjałem, oraz New York Knicks jest w dużo słabszej formie. Dlatego moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy minimum 7 punktami.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Gru 2017 - 0:34 by Special

Charlotte Hornets - Orlando Magic
Typ: (AH) +4.5 Orlando Magic - 1KWARTA
Kurs: 1.54 (w)
Fortuna

Analiza: O godzinie 01:00 rozpocznie się spotkanie Charlote Hornets zmierzy się z Orlando Magic, faworytami w tym spotkaniu według bukmacherów jest zespół Charlotte Hornets. Gospodarze tego spotkania w ostatnim czasie są w słabszej formie, przegrali cztery spotkania z rzędu. Orlando Magic na swoje trzy ostatnie spotkania, dwa spotkania wygrało. Dodatkowo Orlando Magic lubi mocno zaczynać spotkania, oczywiście chodzi o dobrą grę. Dlatego stawiam handicap +4.5 w stronę Orlando Magic, chodzi oczywiście o 1 kwartę spotkania.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Gru 2017 - 1:29 by Special

Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers
Typ: (AH) +4.5 Chicago Bulls - 1 KWARTA
Kurs: 1.57 (p)
Fortuna

Analiza: Kolejne spotkanie z nocnego repertuaru na dzisiejszą noc z NBA. Chicago Bulls zmierzy się z Cleveland Cavaliers, mój typ może was trochę zdziwić, ale idę w stronę handicapu+4.5 w stronę Chicago Bulls na 1 kwartę. Chicago zajmuje ostatnie miejsce w Konferencji Wschodniej, Cleveland 2 miejsce. Ale dwa ostatnie spotkania Chicago Bulls wyglądały już na prawdę nieźle, tym bardziej jeżeli chodzi o początek spotkania, więc można się spodziewać, że wejdą w to spotkanie bardzo dobrze, tym bardziej, że będą grali na własnym parkiecie. Moim typem na to spotkanie jest handicap +4.5 w stronę Chicago Bulls - 1 kwarta Smile

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Gru 2017 - 1:37 by Special

Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves
Typ: 1 kwarta (AH) -1.5 Memphis Grizzlies
Kurs: 2.15 (w)
Fortuna

Analiza: Lecimy z kolejną analizą na nockę z NBA. Spotkanie Mephis Grizzlies z Minnesotą Timberowlves zapowiada się na bardzo wyrównane spotkanie. Leciutkim faworytem w tym spotkaniu jest zespół gości - oczywiście patrząc okiem bukmacherów :)Memphis zajmuje obecnie 13 miejsce w Konferencji Zachodniej - ostatnia forma nie jest za ciekawa, nie potrafią wygrać od 11 spotkań w NBA, ale ostatnie spotkanie z Cleveland na pewno mnie zaciekawiło, widać było zaangażowanie ze strony Memphis, dlatego uważam, że wejdą w te spotkanie bardzo zdeterminowani i chęcią zakończenia złej passy. Moim typem jest zwycięstwo w 1 kwarcie przez Mephis minimum 2 punktami.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Wto 5 Gru 2017 - 2:56 by Special

Utah Jazz - Washington Wizards
Typ: 1 kwarta (AH) -2.5 Utah Jazz
Kurs: 2.15 (w)
1xbet


Analiza: Czas na ostatnią dzisiejszą analizę z NBA Smile Utah Jazz - Washington Wizards to spotkanie rozpocznie się dziś o godzinie 03:00, faworytami według bukmacherów w tym spotkaniu będzie zespół gospodarzy - Utah Jazz. Utah Jazz jest obecnie w bardzo dobrej formie, wygrali 5 ostatnich spotkań z rzędu, na pewno są na fali. Drużyna Washingtonu gra w kratkę, dlatego moim typem na to spotkanie jest wygrana w 1 kwarcie Washington Wizards minimum 3 punktami.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 7 Gru 2017 - 0:20 by Special

Cleveland Cavaliers - Sacramento Kings
Typ: (AH) -8.5 Cleveland Cavaliers
Kurs: 1.51 (p)
Totolotek

Analiza: Dziś o godzinie 01:05 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Cleveland Cavaliers a Sacramento Kings, faworytami tego spotkania jest oczywiście zespół gospodarzy, który jest aktualnie w bardzo dobrej formie. Cleveland wygrało 12 ostatnich spotkań z rzędu. Sacramento w ostatnim czasie gra bardzo w kratkę. Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy minimum 9 punktami.

Powrót do góry Go down

avatar

Pisanie Czw 7 Gru 2017 - 0:23 by Special

Boston Celtics - Dallas Mavericks
Typ: (AH) +7.5 Dallas Mavericks - 1 połowa
Kurs: 1.55 (w)
Fortuna

Dziś o godzinie 01:30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Boston Celtics a Dallas Mavericks, faworytami tego spotkania oczywiście gospodarze, jednak nie skreślałbym w tym spotkaniu gości, Dallas wygrało dwa ostatnie spotkania z rzędu, widać, że nabierają formy a ich gra jest coraz lepsza dla oka, grają dużo skuteczniej. Boston również w kapitalnej formie, pomimo takiej dużej różnicy w kursach, spodziewam się wyrównanego spotkania. Moim typem na to spotkania jest handicap +7.5 w stronę gości na 1 połowę.

Powrót do góry Go down

Strona 4 z 51 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 51  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
>
Image hosted by servimg.com