ForumBukmacherskiePol.com
Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 5 Gifefb10

Polska - newsy, transfery, dyskusja

Strona 5 z 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next

Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 5 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by MichW on Sro 6 Cze 2018 - 19:18

Czyli zapewne może szukać sobie innego klubu, bo raczej te zawieszenie będzie respektowane tylko w naszej lidze.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5283
FBPoints : 194

Powrót do góry Go down

Polska - newsy, transfery, dyskusja  - Page 5 Empty Re: Polska - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by Brunobet on Sro 6 Cze 2018 - 20:05

Raczej nie będzie tylko u nas ale przynajmniej w całej Europie. To nie działa tak, ze jak np. zawodnik jest zawieszony za doping w Polsce to może brać udział w turniejach, meczach czy zawodach w innym kraju.  Ale to tylko moje przemyślenie bo nie zagłębiałem się  w regulaminy.
Brunobet
Brunobet

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 518
FBPoints : 337

Powrót do góry Go down

Pisanie by ney11 on Sro 6 Cze 2018 - 21:33

Król strzelców 1 ligi w Jagielonii
Mateusz Machaj ma zamienic Chroby Glogow na Jagielonie. Wszystko zostało juz dogadane , do finalizacji musi jeszcze przejść testy medyczne

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Liczba postów : 627
FBPoints : 63

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sro 6 Cze 2018 - 21:43

@Brunobet napisał:Raczej nie będzie tylko u nas ale przynajmniej w całej Europie. To nie działa tak, ze jak np. zawodnik jest zawieszony za doping w Polsce to może brać udział w turniejach, meczach czy zawodach w innym kraju.  Ale to tylko moje przemyślenie bo nie zagłębiałem się  w regulaminy.

Ale to jest kara od PZPNu także obowiązuje tylko w Polsce. Jakby dostał od UEFA to by obowiązywało w Europie itp.

Z tego co wyczytałem w necie to już prawie pewne że znalazł sobie klub, a kontaktu z Śląskiem i tak nie przedłuży.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on Czw 7 Cze 2018 - 0:46

@MichW dzięki za info bo miałem tego poszukać ale już dzisiaj nie miałem chęci. Po to jest forum żeby uświadamiać i nauczać niewiernych Smile
Brunobet
Brunobet

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on Czw 7 Cze 2018 - 0:50

@ney11 napisał:Król strzelców 1 ligi w Jagielonii
Mateusz Machaj ma zamienic Chroby Glogow na Jagielonie. Wszystko zostało juz dogadane , do finalizacji musi jeszcze przejść testy medyczne
I wywołałeś wilka z lasu. Nie jestem fanem ani kibicem Jagi, ale zdecydowanie należy pochwalić sposób zarządzania klubu jak na polskie warunki. Klub od lat podnosi swój poziom i się rozwija chociaż nie robi hucznych obietnic czy transferów. Kupują tanich zawodników często z niższych lig lub lig z którymi nawet nasze kluby sobie radzą Litwa,Łotwa czy Estonia. Tak wiem i uprzedzam aby nie posypały się złośliwości Smile Lech potrafił już w eliminacjach odpadać z Vantipliasem czy Lavendią Talin
Brunobet
Brunobet

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on Czw 7 Cze 2018 - 8:32

Podobno jego głównym celem jest sprowadzenie...................................................... Artura Sobiecha
Brunobet
Brunobet

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Czw 7 Cze 2018 - 8:53

Przez tyle lat mądrze się rozwijali, ale i ich dopadła niecierpliwość i mania ściągania znanych trenerów/dyrektorów i zawodników. : /

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on Czw 7 Cze 2018 - 23:12

Kiedyś się zastanawiałem dlaczego klub grający w Ekstraklasie po spadku nie wraca za rok do Ekstraklasy a częściej zamiast awansować dalej spada.
@bmx34 to jest właśnie odpowiedź. Odpowiedzią są właśnie takie transfery jaki podałeś.
Klub sprzedaje zawodników, którzy mają jakieś umiejętności bo musi załatać budżet. Zawodnik zagrał rok w ekstraklasie i gra na niższym szczeblu jest dla niego krokiem wstecz.
Przed startem odchodzi kilku ważnych zawodników a klub nie jest w stanie załatać dziury powstałe po ich odejściu bo nie ma kim, nie posiada budżetu na wzmocnienia a jak posiada to i tak nikt nie chce grać w 1 czyli 2 lidze.
Brunobet
Brunobet

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 26 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 26  Next

Powrót do góry