ForumBukmacherskiePol.com
Anglia - newsy, transfery, dyskusja  - Page 8 Gifefb10

Anglia - newsy, transfery, dyskusja

Strona 7 z 18 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Go down

Anglia - newsy, transfery, dyskusja  - Page 8 Empty Re: Anglia - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by CesarGuary on Pon 9 Lip 2018 - 23:37

Lester ofiarą własnego sukcesu?
Nie sądzę
To klub który, jednorazowo wystrzelił i był sensacją a po sukcesie nic się nie zaczęło sypać tylko wszystko wróciło do normy.
Sezon przed mistrzostwem prawie spadli z ligi.

CesarGuary

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 1
FBPoints : 1

Powrót do góry Go down

Anglia - newsy, transfery, dyskusja  - Page 8 Empty Re: Anglia - newsy, transfery, dyskusja

Pisanie by MichW on Wto 10 Lip 2018 - 1:10

Jak widać był to jednorazowy sukces, ale można mówić o dużym regresie klubu których piłkarze długo byli rozchwytywani przez europejskie kluby. Jak to mawiają z niewolnika nie ma pracownika i gdyby Leicester sprzedało tych co nie chcą grać a ściągnęli świeżą krew to myślę że mogli być teraz na miejscu Liverpoolu czy przynajmniej Burnley w lidze.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5283
FBPoints : 194

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by adrianP on Wto 17 Lip 2018 - 20:07

Bedzie im ciezko Smile ale kto wie.. liga angielska to jak polska, tam wszystko jest mozliwe Smile chociaz mam jakies przeczucie ze city albo united w tym sezonie mistrzem bedzie Smile

Wenger to powinien isc juz na emeryturke i wnuki uczyc jak w pilke kopac Very Happy

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 941
FBPoints : 154

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Wto 17 Lip 2018 - 20:29

Jeżeli na prawdę prowadzi negocjacje z federacją japońską to jest to dla mnie lekkie zaskoczenie. Patrząc na specyfikę tamtej ligi jestem zdania że najlepiej jakby postawili na selekcjonera Japończyka. Wenger pewnie by się sprawdził pod względem taktyki i doboru piłkarzy, ale nie wiem czy byłby w stanie rozwiązać spory między piłkarzami a trenerem.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by supertyp on Czw 19 Lip 2018 - 10:21

Może być coś na rzeczy. Lewy spokorniał po Mundialu jak zorientował się, ze nikt poważny go nie chce a teraz znowu pajacuje bo może właśnie MU jest skłonny go pozyskać.
supertyp
supertyp

Liczba postów : 23
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Czw 19 Lip 2018 - 14:28

Jeżeli tak będzie to chyba Lewy będzie głównie grzał ławę, bo jedyne sensowne ustawienie dla MU to gra z dwoma środkowymi napastnikami jeżeli mają pogodzić Lewego i Lukaku. Nie sądzę żeby dużo było na rzeczy. Już długo Brytyjczycy sugerowali transfer Lewego do Chelsea a takiego tematu nawet nie było.

Podejrzewam że to bardziej agent Roberta robi swoje i czeka na jakiś klub zainteresowany który będzie chciał R9.

Poczekamy, zobaczymy co z tego będzie.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Czw 19 Lip 2018 - 17:33

Trochę Robert zaczął faktycznie gwiazdorzyć na czym wydaje mi się, ze dużo stracił. Niestety piłka jest brutalna i nie załatwi się sobie transferu do Realu tylko dlatego, ze kilka lat wcześniej strzeliło się im kilka bramek w LM.
wilu1103
wilu1103

Liczba postów : 442
FBPoints : 106

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Pią 20 Lip 2018 - 18:40

Ostatnio przypominano słowa Kloppa sprzed paru lat o tym że chce budować zespół inaczej jak inny, czyli nie za wielkie pieniądze. Rzeczywistość po raz kolejny okazała się dla niego brutalna. Według mnie dużo przepłacili. Dobry bramkarz, ale chyba nie na tyle żeby gwarantować spokój w bramce przy chaotycznej obronie Liverpoolu.

MichW

Powrót do góry Go down

Strona 7 z 18 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Powrót do góry