ForumBukmacherskiePol.com

Europa - Euroliga mężczyzn

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Europa - Euroliga mężczyzn

Pisanie by Michalski1988 on 2/11/2018, 23:12

Ogólnie bukmacher stawiał na Milano, ale wygrali przy dużym udziale szczęścia. Głównym atutem Olimpii były w ważnych momentach rzuty za trzy. Jednak większe wrażenie zrobili na mnie goście w tym meczu, odrabiając dużą stratę w czwartej kwarcie i zabrakło jednej akcji, by mogli się cieszyć ze zwycięstwa. Bardzo miły dla oka mecz.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 942
FBPoints : 86

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 8/11/2018, 18:29

MECZ: AX Armani Exchange Olimpia Milano - CSKA Moskwa
TYP: CSKA Moskwa (-4,5) handicap
KURS: 1,79
U>N>I>B>E>T
(win)

Mecz w Mediolanie będzie prawdziwym sprawdzianem dla gospodarzy, bowiem przyjeżdża do nich drużyna klasowa, która nie przegrała meczu już od dawna. CSKA jest moim zdaniem większym faworytem, niż przewiduje bukmacher. Gości porównałbym do Realu Madryt który wygrał już w tym sezonie z Włochami 6 punktami. Myślę, iż Milano gra fenomenalny sezon, to jednak jest to o klasę niżej wobec rosyjskiego giganta. Stawiam, na wygraną CSKA minimum 5 punktami.

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on 8/11/2018, 22:46

Armiani Olimpia Milano 85 - 90 CSKA Moskwa
TYP: CSKA Moskwa (-4,5) handicap --- (-5,0)

Tym razem szczęście mi sprzyjało, ponieważ trafiłem linię na styk. 
Choć wynik meczu wydawał mi się oczywisty przed jego rozpoczęciem to po trzech kwartach już zaakceptowałem przegraną. To gospodarze wygrywali 3 punktami i wygrana gospodarzy stawała się prawdopodobna. Na szczęście CSKA pokazała solidna koszykówkę w ostatniej części meczu i nie oddała wygranej włoskiej drużynie. Co więcej Rosjanie odjechali na kilka punktów i do końca spotkania utrzymali przewagę.

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry