ForumBukmacherskiePol.com
Betano 600a4010
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Betano

Go down

Betano Empty Betano

Pisanie by ROGAL5 on Pon 17 Paź 2016 - 21:06

BETANO O SOBIE study

"Betano to marka należąca do firmy Gambling Malta Ltd, z siedzibą i licencją na Malcie. Polska jest pierwszym krajem, w którym została wprowadzona marka Betano.

Marka Betano wyróżnia się na rynku doskonałą obsługą klienta, szeroką ofertą lig i sportów, świetnymi kursami (także z 0% marżą) oraz transmisjami LIVE z wielu wydarzeń.

Filozofię Betano wyraża hasło Be the MVP!, oznaczające, że dla firmy każdy jej gracz jest najbardziej wartościowy, bez względu na zasobność portfela."

Na betano grałem parę miesięcy i mogę szczerze polecić. Weryfikacja moich dokumentów tożsamosci trwała bagatela 10 min. Bonusik mają miód malina a mianowicie 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie.Aby móc wypłacić kwotę salda bonusowego ze swojego konta, trzeba 5-cio krotnie obrócić całą kwotą zgromadzoną na koncie Betano (wpłata + bonus). W przypadku wpłaty 200 PLN, dla której przysługuje bonus w wysokości 200 PLN (w sumie 400 PLN), musisz obstawić zakłady (dokonać obrotu) o łącznej wartości 2000 PLN.

To co przyciągnęło mnie do tego buka to :

1.Bonus powitalny
2.Zamykanie zakładów
3.Przyjazny support
4.Szybkie wypłaty
5.Przejrzysta strona

Jedyną wadą jest nakładanie limitów na "zawodowych" graczy Smile

Polecam!

ROGAL5

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 104
FBPoints : -1

Powrót do góry Go down

Betano Empty Re: Betano

Pisanie by manin_10 on Sob 22 Paź 2016 - 23:49

Betano to jedna z młodszych stron bukmacherskich, założona w 2014 roku. Ich strona prowadzona jest wyłącznie w jezyku polskim. Największymi zaletami tego buka są: polska strona, polski chat, łatwa rejestracja, liczne bonusy, fajnie zbudowana strona   Wady: brak handicapów azjatyckich, liczne limity,  nie można zmieniać meila, dziwny słabo przejrzysty regulamin

Betano 9bf69867b055ddf5gen

manin_10

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 132
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Powrót do góry