ForumBukmacherskiePol.com
Winmasters 600a4010
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Winmasters

Go down

Winmasters Empty Winmasters

Pisanie by ROGAL5 on Wto 18 Paź 2016 - 14:21

www.winmaster.com/pl

Chciałbym pokrótce opisać swoje wrażenia z kolejnego bukmachera na którym grałem a mianowicie Winmaster. Oczywiście dłuższej styczności z tym bukmacherem nie miałem, założyłem konto tylko dla bonusu powitalnego jakim było 100% do 200zł przy pierwszej wpłacie. Obrót był spory ale nie tragiczny a mianowicie 9-krotnie po kursie 2,1+.  
Ogólnie wystawiam temu bukowi ocene 4/10 bo nie zaimponowali mi praktycznie niczym oprócz bonusu powitalnego.

Wady:
- Brak zamykania zakładów
-Brak live czatu!!
-Minimalna kwota wypłaty na konto bankowe to 300zł
-Uboga oferta zakładów
-Często support odpowiada dopiero po 24h

Zalety:

-Bonus powitalny
-Często free spiny w kasynie
-Wypłacalni

Warto zrobić konto dla samego bonusu ale grać tam dłużej się generalnie nie opłaca.

ROGAL5

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 104
FBPoints : -1

Powrót do góry Go down

Winmasters Empty Re: Winmasters

Pisanie by obstawiacz on Wto 18 Paź 2016 - 15:21

Do zalet tez nalezy bardzo szybka weryfikacja ktora mi zajela z 30 minut a takze szybkie wyplaty na skrila do godziny w moim przypadku..
Obecnie korzystam tylko z free spinow ktore daja co tydzien ale zeby z nich wyplacic to musicie zrobic depozyt bo inaczej anuluja wygrana

Winmasters Signup10

obstawiacz

Liczba postów : 308
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Pisanie by ROGAL5 on Wto 18 Paź 2016 - 16:22

kolokolo napisał:Do zalet tez nalezy bardzo szybka weryfikacja ktora mi zajela z 30 minut a takze szybkie wyplaty na skrila do godziny w moim przypadku..
Obecnie korzystam tylko z free spinow ktore daja co tydzien ale zeby z nich wyplacic to musicie zrobic depozyt bo inaczej anuluja wygrana

Zrobienie jednego depozytu = 3x możliwość udziału w free spinach

ROGAL5

Liczba postów : 104
FBPoints : -1

Powrót do góry Go down

Pisanie by manin_10 on Sob 22 Paź 2016 - 23:55

Kolejny z nowych bukmacherów z dobrą ofertą powitalną. Założony w 2014 roku  to Winmaster bukmacher wyróżniający się polską obsługą i licznymi promocjami. Zalety: wysoki bonus powitalny, kontakt w języku polskim, łatwe wpłaty oraz przejrzysta strona.       Wady: bonusu nie można obracać live, duża marża, słabe kursy, niskie limity.

manin_10

Liczba postów : 132
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Powrót do góry