ForumBukmacherskiePol.com
Betsson 600a4010
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Betsson

Go down

Betsson Empty Betsson

Pisanie by ROGAL5 on Czw 20 Paź 2016 - 12:58

Kolejnym bukmacherem którego chciałbym pokrótce opisać będzie betsson którego darze "sympatią"

"Betsson działa od 2002 roku i posiada licencję na Malcie. Betsson jest stroną dostępną w 19 językach, w tym po polsku. Betsson Malta Ltd. jest częścią Betsson AB, która na giełdzie w Sztokholmie, a jej wartość liczy się w setkach mln €. Bukmacher jest zarejestrowany w IBAS."

Betsson posiada SBR ranking C+.

Swoją przygodę z bettsonem na poważnie rozpocząłem od momentu gdy pewnego ranka otrzymałem od nich 15 PLN-ów bez depozytu bez jakiegokolwiek wymogu obrotu przed wypłatą. Zrobiło to na mnie spore wrażenie i szczerze mówie,że od tamtej chwili gram u nich regularnie. Oferte zakładów mają szczerze mówiąc kiepską ale jestem w stanie to przeboleć. Najbardziej podobają mi się u nich promocję. Widać na pierwszy rzut oka że dbają o swoich klientów.  Co weekend otrzymuje zakład bez ryzyka o wartości 15 PLN, bardzo często darmowe spiny a raz gdy zdarzyło mi się nic do nich nie wpłacić przez miesiąc to zachęcili mnie do dalszej gry dopisując do konta UWAGA - 80 PLN bez wymogu obrotu! Są hojni i trzeba im to przyznać. Dodam że nie wpłacam tam ogromnych sum pieniędzy a jak już składam depozyt to zazwyczaj wypłacam wygrane Smile

Jeśli jesteśmy już przy wypłatach to nigdy nie robili problemów aby dostarczyć pieniążki na konto bankowe. Zazwyczaj trwa to od 1 do 2 dni roboczych.

Bonus powitalny też elegancki 100% do 200 PLN

Obrót 6x po kursie 1,5

Moja ocena tego bukmachera to 9/10 więc gorąco polecam!

Ostatnio zmieniony przez NASA dnia Sro 7 Mar 2018 - 18:01, w całości zmieniany 2 razy

ROGAL5

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 104
FBPoints : -1

Powrót do góry Go down

Betsson Empty Re: Betsson

Pisanie by manin_10 on Nie 23 Paź 2016 - 0:18

Betsson działa od 2002 roku, jest średniej klasy, ale wysoko notowany. Zalety : brak podatku, bardzo wiarygodna firma, faja oferta na żywo, dobre kursy, wiele bonusów, natychmiastowe bonusy na skrill.    Wady: Szybko nakładają limity na graczy którzy wiele wygrywają. Mało mniej popularnych zakładów.

Betsson 11e5aae642e71847

manin_10

Liczba postów : 132
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Pisanie by ney11 on Pią 16 Lut 2018 - 20:05

betsson powraca , możemy już grac u nich , maja ecopayz

ney11

Ostrzeżenie : Wprowadzanie zamieszania - związane z nieczytaniem lub nieprzestrzeganiem regulaminów.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 627
FBPoints : 63

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob 17 Lut 2018 - 12:01

Świetna informacja bo kursy i rynki mają bardzo atrakcyjne. Szczególnie na NBA Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
FBPoints : 193

Powrót do góry Go down

Pisanie by gunder on Pon 19 Lut 2018 - 12:38

Dokładnie tak oprócz kursów Betsson oferuje też częste bonusy od depozytu oraz free bets

gunder

Liczba postów : 3
FBPoints : 2

Powrót do góry Go down

Pisanie by marecki777 on Pon 12 Mar 2018 - 4:17

Bukmacher warty uwagi. Nigdy nie miałem problemów z wypłatami, polecam wrzucić dokumenty na stronie bukmachera od razu po rejestracji, bynajmniej ja tak zrobiłem, konto zweryfikowane po około 3 godzinach. Kursy jak i oferta bardzo dobra. Polecam
marecki777
marecki777

Zaufanie : BAN
Liczba postów : 51
FBPoints : 40

Powrót do góry Go down

Pisanie by alemrof on Pią 16 Mar 2018 - 20:01

Dokładnie tak. Betsson to solidna firma i wypłacalna, zależy im na Polakach bo właśnie wrócili na nasz rynek i dają za powrót 30 pln bez depozytu + bonus od depo

alemrof

Liczba postów : 1
FBPoints : 1

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on Pon 24 Wrz 2018 - 11:54

Dużym plusem tego bukmachera są częste freebety.

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 1339
FBPoints : 19

Powrót do góry Go down

Pisanie by ledeni on Czw 7 Mar 2019 - 0:34

Polecam Betsson. Wypłacalni, częste freebety czy darmowe spiny. Nigdy nie miałem problemu z wypłatami

ledeni

Liczba postów : 73
FBPoints : 40

Powrót do góry Go down

Powrót do góry