ForumBukmacherskiePol.com
Puchar Niemiec  - Page 2 Media210
Bukmacher promocje
Betsson
Image hosted by servimg.com
Puchar Niemiec  - Page 2 Pl_rab13
Campobet
Fan Sport
Gra w Fan-sport wymaga instalacji dodatku VPN https://windscribe.com/DOWNLOAD
Gra w Fan-sport wymaga instalacji dodatku VPN https://windscribe.com/DOWNLOAD
Astekbet
Puchar Niemiec  - Page 2 Hg10

Puchar Niemiec

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Puchar Niemiec  - Page 2 Empty Puchar Niemiec

Pisanie by Moderatorek on Wto 25 Paź 2016 - 8:03

First topic message reminder :

Puchar Niemiec

Moderatorek
Moderator
Moderator

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 207
FBPoints : -1

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Puchar Niemiec  - Page 2 Empty Re: Puchar Niemiec

Pisanie by MichW on Czw 1 Lis 2018 - 14:13

Właśnie się zastanawiam czy postawić na nich w weekend jednak trochę mnie niepokoi ta ich słaba obrona i fakt że nadal ich forma jest chwiejna.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
FBPoints : 193

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Czw 1 Lis 2018 - 15:05

Tak, wiem jaki mają atak i już się na tym przejechałem stawiając na nich z Freiburgiem który wtedy miał spory szpital i skończyło się 0:0. Mocno nieprzewidywalna drużyna.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
FBPoints : 193

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Wto 5 Lut 2019 - 13:27

Hamburg SV-Numberg
typ:1
kurs:2,05
10bet
Analiza:
W 1/8 finalu Pucharu Niemiec,druzyna Hamburga SV zagra u siebie z zespolem Numberg.Spotkanie to zapowiada sie interesujaco,Hamburg spadl do 2 Bundesligi,jednak jest tam liderem i najprawdopodobniej w przyszlym sezonie,ponownie zobaczymy go wsrod najlepszych zespolow Niemiec,jest w dobrej formie.Numberg wrecz odwrotnie,cudem utrzymal sie w 2 Bundeslidze ale ten sezon wskazuje na zdecydowany brak formy,same ostatnio porazki doprowadza ten zespol do spadku.Wydaje mi sie,ze Numberg,cala swa energie powinien poswiecic lidze,by sie utrzymac,ja bym tak kierowal druzyne i mam nadzieje,ze selekcjonerzy mysla podobnie.Puchar powinni sobie odpuscic,moze to malo sportowe myslenie ale taka jest rzeczywistosc.Ja osobiscie uwazam,ze Hamburg gra lepiej na wyjazdach ale w tej sytuacji,dzisiaj grajac u siebie powinien wygrac.A jeszcze jedna wazna rzecz,gdyby porownac mecze bezposrednie tych druzyn,tez widac przewage Hamburga,bynajmniej w tych ostatnich.A wiec stawiam na jego zwyciestwo.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 2678
FBPoints : 816

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Sro 6 Lut 2019 - 12:56

Lipsk-Wolfsburg
typ:1
kurs:1,84
bet365
Analiza:
W 1/8 finalu Pucharu Niemiec,druzyna Lipska zmierzy sie u siebie z Wolfsburgiem.Spotkanie to zapowiada sie bardzo interesujaco i zdania co do jego wyniku sa mocno podzielone.Jednak moim zdaniem faworytem jest tutaj Lipsk i powinien wygrac,przedewszytkim wykorzystujac atut swojego boiska ale sa jeszcze inne powody.Lipsk po przerwie zimowej,w pierwszych meczach rundy wiosennej,prezentuje wyzsza forme.Dwa spotkania ,co prawda z nizej notowanymi zespolami,wygral wysoko bez straty gola,przegral minimalnie z liderem,Dortmundem.Wolfsburg dla porownania,przegral dwa mecze i jeden wygral.Moim zdaniem w poprzeniej rundzie mial lepsza forme.Mozna by powiedziec,ze to jest Puchar,wiec inna bajka,one rzadza sie innymi prawami jak sie to popularnie mowi ale wydaje mi sie,ze te druzyny znacznie lepiej graja na swoich boiskach.Lipsk dlugo nie przegral z Wolsburgiem na swoim terenie i odwrotnie.Pojedynek bedzie zapewne wyrownany ale ta jedna brake wiecej zdobedzie Lipsk.

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 2678
FBPoints : 816

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry