ForumBukmacherskiePol.com

Regulamin Forum

Go down

Regulamin Forum

Pisanie by Admin on 5/2/2016, 12:00

Zasady korzystania z forum do których wszyscy musimy się dostosować :

1. Forum jest przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

2. Na forum można posiadać tylko jedno konto. Multikonta będą banowane oraz wykluczone z otrzymywania nagród.

3. Korzystanie z forum jest całkowicie darmowe i służy do wymiany poglądów, opinii, uczestnictwa w konkursach i innych akcjach
promocyjnych organizowanych przez forum.

4. Przed założeniem nowego wątku należy sprawdzić za pomocą wyszukiwarki czy temat nie był już poruszany w innym wątku.

5. Moderatorzy forum mają prawo usuwać posty i wątki łamiące regulamin.

6. Administrator i Moderatorzy forum mają prawo do usuwania Użytkowników zarejestrowanych w serwisie, jeśli Użytkownicy ci naruszyli Regulamin.

7. Nieprzestrzeganie regulaminu będzie wiązało się z czasowymi banami Użytkowników, a w nagminnych przypadkach łamania regulaminu z całkowitym wykluczeniem z życia forum.

8. Użytkownik podając podczas rejestracji adres e-mail wyraża zgodę na otrzymywanie korespondencji związanej z działaniem forum takich jak (informacje o nowych konkursach, promocjach itp)

9. Zabrania się udostępniania ref-linków

10. Na forum zabrania się obrażania innych użytkowników, a także używania słów wulgarnych. Skutkiem takiego zachowania będą czasowe bany na forum.

11. Zakaz wklejania odnośników do konkurencyjnych stron o podobnej tematyce.

12. Kategoryczny zakaz pożyczek, wymian, oraz umieszczania ofert handlowych na forum! Potwierdzone przypadki takiego działania będą skutkować banem czasowym, a za drugim takim samym przewinieniem usunięciem z forum.

13. Zakaz spamowania .

15. Ostatecznie zdanie co do wysokości przewinienia i związanym z tym banem należy do Moderatora/Administratora.

16. Obowiązkiem każdego użytkownika jest zapoznanie się i śledzenie zmian regulaminu!


17. Przed założeniem nowego tematu należy sprawdzić czy nie istnieje już inny o tej samej tematyce

18. Zakaz umieszczania innych postów niż podawanie typów w tematach poświęcanych konkursom do momentu rozpoczęcia zdarzenia którego konkurs dotyczy.

19. Zakazuje się edytowania jakichkolwiek postów
dotyczących konkursów lub działań mogących prowadzić do podejrzenia zmiany swoich typów w celu osiągnięcia korzyści.
20. Użytkownik który podczas trwania danej edycji konkursu otrzymał bana czasowego lub ostrzezenie zostanie pominięty przy wypłacie nagród.
21. Na forum wypowiadamy się tylko w języku polskim
22. Użytkownik po napisaniu minimum 15 postów otrzymuje możliwość wysyłania wiadomości prywatnych (masowe nabijanie postów w celu odblokowania PW będzie skutkowało BANEM i usunięciem z forum )

23. Rejestrując się na forum lub korzystając z niego oświadczasz, że jesteś osoba pełnoletnią oraz zapoznałeś się z regulaminem forum i  zobowiązałeś się na jego przestrzeganie.\

24. Użytkownicy na forum wszelkie spory i konflikty pomiędzy sobą wyjaśniają w temacie Spory i wyjaśnienia pomiędzy. Zabrania się używania wulgaryzmów.

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
Serwis ma charakter informacyjny.Użytkownicy zobowiązują się do przestrzegania prawa obowiązującego w danej jurysdykcji (terytorium) w którym przebywają i korzystają z usług firm bukmacherskich opisywanych na forum.
Obywatelom Polski zawierającym zakłady na terytorium RP przypominamy o przestrzeganiu nowelizacji Ustawy Hazardowej z dnia 01.04.2017

Serwis przeznaczony dla użytkowników polskojęzycznych. Każdy użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania przepisów w zależności od jurysdykcji w jakiej przebywa. Forumbukmacherskiepol.com nie ponosi odpowiedzialności za użytkowników nieprzestrzegających przepisów w jurysdykcji w której przebywają.


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia 17/6/2018, 11:20, w całości zmieniany 2 razy
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1718
FBPoints : 446

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

POZIOM ZAUFANIA, OSTRZEŻENIA

Pisanie by Admin on 17/6/2018, 07:41
POZIOM ZAUFANIA
Poziom zaufania to funkcja forum do zmiany której dostęp ma tylko administracja forum. Każdy użytkownik jest oceniany przez administracje na ocenę wpływką takie czynniki jak: przestrzeganie regulaminu forum, aktywność, wprowadzanie zamieszania na forum, spam, wulgaryzmy, stosunki międzyludzkie.
Mamy 5 poziomów zaufania z  czego ostatni piąty wiąże się z banem i usunięciem z forum użytkownika na określony czas lub na stałe. W zależności  od przewinienie użytkownik otrzymuje poziom zaufania, który u każdego użytkownika na początku wynosi 100%.  Można zarówno obniżyć poziom zaufania jak i go podnieść jeżeli użytkownik reaguje na ostrzeżenia i nie powiela błędów.
Obniżanie poziomu zaufania nie musi następować w kolejności a będzie uzależnione od rodzaju przewinienia.
Podniesienie poziomu następuje w kolejności za każdym razem o 25% i nie można przeskoczyć poziomów. Poziom zostaje podnoszony tylko raz w miesiącu w okresie  od pierwszego do piątego dnia każdego miesiąca. Aby poziom został podniesiony użytkownik musi dokonać zgłoszenia  w temacie  Dyskusja na temat regulaminu
 
Przykładowe przewinienia za które można otrzymać obniżenie poziomu zaufania pomijając kolejność.
- Poziom zaufania otrzymany na stracie.

 - Poziom zaufania obniżony w związku z powtarzającymi się przewinieniami i brakiem reakcji na otrzymywane uwagi i ostrzeżenia. Brak możliwości wymiany punktów oraz uczestnictwa w konkursach do momentu podniesienia poziomu zaufania na 100%.

 -  Poziom zaufania  obniżony w związku z wprowadzaniem w błąd użytkowników, nieprzestrzeganiem regulaminów, prowadzenie wątków w nieodpowiednich tematach. Brak możliwości wymiany punktów oraz uczestnictwa w konkursach do momentu podniesienia poziomu zaufania na 100%.


 - Poziom zaufania po przyłapanie na próbie handlowania, sprzedawania typów oraz spamu zarówno  na forum jak i za pomocą PW. Zdobyte punkty przepadają i nie będą naliczana do momentu zwiększenia poziomu zaufania na minimum 50%, brak możliwości  uczestnictwa w konkursach.

 - -Zakładanie kilku kont, oszustwa, spam, reklamowanie innych serwisów o podobnej tematyce bez zgody administracji. 


 - Aby użytkownik miał świadomość, że dopuścił się jakiegoś przewinienia będzie o tym informowany. Ostrzeżenia można sprawdzić w swoim profilu oraz będzie widoczne przy każdym poście który napisze na forum.

Pomoc forum w konflikcie z bukmacherem.
Aby użytkownik mógł skorzystać z pomocy Administracji musi posiadać konto na forum przez minimum miesiąc oraz napisać minimum 200 postów.
Użytkownik również musi posiadać poziom zaufania na poziomi minimum 75% aby skorzystać z naszej pomocy. 
Ta zmiana spowodowana jest tym, że około 90 %  próśb o pomoc zakończyło się udowodnieniem  "kombinatorstwa" gracza a nie bukmachera.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1718
FBPoints : 446

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com .
.