ForumBukmacherskiePol.com
Moje typy! Kanał bukmachersko/sportowy. Lemon-10
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Moje typy! Kanał bukmachersko/sportowy.

Go down

Moje typy! Kanał bukmachersko/sportowy. Empty Moje typy! Kanał bukmachersko/sportowy.

Pisanie by Obstawiamy Wto 29 Lis 2016 - 14:25

Cześc Ziomeczki! Po przerwie spowodowanej z przyczyn niezależnych ode mnie wracam na youtuba z kuponami + rozbuduje kanał o kilka nowych pomysłów. Jeśli kogoś interesuje temat bukmacherki to zapraszam do zerknięcia. Dziś rozpoczynam serie gry progresywnej ale tym razem u bukmachera naziemnego Wink

[Only admins are allowed to see this link]

Obstawiamy

Zaufanie : BAN
Liczba postów : 11
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Moje typy! Kanał bukmachersko/sportowy. Empty Re: Moje typy! Kanał bukmachersko/sportowy.

Pisanie by Obstawiamy Sro 30 Lis 2016 - 16:10

Tak jak mówiłem, na kanale będzie się dużo działo Wink
Zbliża się gran derbi i mam dla Was konkurs! Oczywiście z nagrodami Smile Posłuchajcie co mówię na filmiku i do dzieła, potypujmy razem ten wyjątkowy mecz Smile Pozdrawiam!

Obstawiamy

Powrót do góry Go down

Moje typy! Kanał bukmachersko/sportowy. Empty Re: Moje typy! Kanał bukmachersko/sportowy.

Pisanie by Obstawiamy Pią 2 Gru 2016 - 16:19

Lekkie typowanie weekendowe, zapraszam Wink

Obstawiamy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obstawiamy Pią 9 Gru 2016 - 18:49

Typujemy przed weekendem, w poniedziałek raporty z płatnych stron z typami Wink Obserwujcie, mnóstwo tego!

Obstawiamy

Powrót do góry Go down

Pisanie by Obstawiamy Pią 16 Gru 2016 - 14:47

Standardowo lekkie typowanie przed weekendem i koniecznie sprawdźcie raporty z płatnych grup z typami. Wcale nie ma takiej cudownej skuteczności Wink

[Only admins are allowed to see this link][Only admins are allowed to see this link]

Obstawiamy

Powrót do góry Go down

Powrót do góry