ForumBukmacherskiePol.com
100 zł od OddsRing na Nowy Rok Lemon-10
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

100 zł od OddsRing na Nowy Rok

2 posters

Go down

100 zł od OddsRing na Nowy Rok Empty 100 zł od OddsRing na Nowy Rok

Pisanie by Admin Pią 30 Gru 2016 - 10:26

Jeżeli nie posiadasz konta zarejestruj się
wpisując podczas rejestracji kod
[Only admins are allowed to see this link]
lub kliknij w baner lub [Only admins are allowed to see this link]

[Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this image]

Warunki promocji:

1. Postaw dowolny zakład między 00:01 w niedzielę 1 stycznia a 23:59 we wtorek 10 stycznia 2017 r.

2. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie w tym czasie zakład w całości zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.

3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres [Only admins are allowed to see this link] w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.

4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Kupony akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.

5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu lub/oraz wysłania prośby o przyznanie bonusu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.

6. W promocji mogą wziąć udział wyłącznie gracze, którzy dokonali przynajmniej jednej wpłaty własnej na konto gracza w serwisie Oddsring.

7. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład sportowy, jeśli zostanie on w całości rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona (także poprzez opcję Cash out) ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji.

8. Oddsring zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jeśli istnieje podejrzenie nadużycia promocji, jak na przykład obstawianie wykluczających się wyników tego samego meczu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.

9. Bonus dostępny jest wyłącznie raz dla każdego zakładu/ konta/ członka rodziny/ domostwa/ IP.

10. Zakłady systemowe, zakłady gdzie stawka została zwrócona z jakiegokolwiek powodu (zakłady rozliczone po kursie 1.00) oraz zakłady stawiane na wykluczające się wyniki tego samego spotkania nie będą uwzględniane przy naliczaniu obrotu bonusami. W przypadku zawierania serii zakładów na to samo wydarzenie/rynek, jedynie pierwszy postawiony zakład będzie wliczany do wymagań obrotu bonusem.

11. Oddsring zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.

12. Oddsring zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.

13. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu Oddsring.

14. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2038
FBPoints : 793

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

100 zł od OddsRing na Nowy Rok Empty Re: 100 zł od OddsRing na Nowy Rok

Pisanie by worms Pon 2 Sty 2017 - 14:17

spoko oferta
[Only admins are allowed to see this link] zresztą często daje takie wiśenki

worms

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 35
FBPoints : -1256

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
>
Image hosted by servimg.com