ForumBukmacherskiePol.com

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by Admin on 7/1/2017, 23:00

>>>kliknij w SEKABET i odbierz bonus<<<
ZMIANA OFERTY POWITALNEJ
luty 2017 1. Promocja “Oferta Powitalna - Cash Back” jest dostępna dla zarejestrowanych graczy, którzy dokonali wpłaty na konto gracza po raz pierwszy z przeznaczeniem postawienia środków na zakłady sportowe lub zakłady sportowe na żywo.
 2. Oferta ważna jest od 13.02.2017 do 31.06.2017 roku.
 3. Gracz jest uprawniony do zwrotu postawionych środków tylko w przypadku postawienia pierwszego zakładu na wydarzenie/wydarzenia sportowe w ciągu 14 dni od rejestracji.
 4. Aby otrzymać zwrot postawionych środków, należy postawić zakład pojedynczy lub combo (czyli z więcej niż jednym wydarzeniem) po minimalnym kursie 1.8. Tylko pierwszy postawiony zakład może kwalifikować się do zwrotu. Tylko zakład rozstrzygnięty jako przegrany kwalifikuje się do zwrotu.
 5. Minimalna kwota zakładu to 10 EUR/USD.
 6. Maksymalna kwota zwrotu to 25 EUR/USD.
 7. Na przykład: Stawiasz pierwszy zakład na dowolne wydarzenie sportowe (zakład pojedynczy, czyli z jednym wydarzeniem lub combo z więcej niż jednym wydarzeniem na kuponie) po minimalnym kursie 1.8 za 25 EUR/USD. Jeżeli twój kupon jest wygrany - zbierasz wygraną jak zazwyczaj i cieszysz się z wygranej. Jeżeli twój kupon jest przegrany - zwrócimy Ci postawioną stawkę, czyli 25 EUR/USD.
 8. Aby otrzymać zwrot, czyli “cash back”, należy skontaktować się z biurem obsługi klienta za pomocą czatu na żywo i wyrazić chęć otrzymania zwrotu, podając numer zakładu, którego zwrot ma dotyczyć (można go znaleźć w zakładce “Zadkłady → Historia Zakładów”.
 9. Kwota, którą Sekabet.com zwraca (cash back) musi zostać postawiona w ciągu 7 dni od jej otrzymania.
 10. Kwota wygrana z cash back’u (wygrana - stawka) musi zostać obrócona 2 razy po minimalnym kursie 1.8.
 11. Jeżeli warunki obrotu nie zostaną spełnione, Sekabet.com zastrzega sobie prawo do cofnięcia kwoty bousu, tak jak potencjalną wygraną.
 12. Bonus jest dostępny dla graczy z Polski.
 13. Sekabet zastrzega sobie prawo do żądania odpowiednich dokumentów od klientów w celu weryfikacji tożsamości gracza przed dodaniem bonusu, przy zachowaniu całkowitej dyskrecji i przestrzegania międzynarodowych standardów prywatności. W przypadku odmowy przez gracza dosłania niezbędnych dokumentów do weryfikacji, może nastąpić anulowanie bonusu lub nawet zgromadzonych uprzednio środków.
 14. Sekabet stosuje zasadę “jeden użytkownik - jedno konto" dlatego każdy adres IP, nazwa użytkownika, gracz lub adres e-mail może skorzystać z bonusu tylko raz.
 15. Sekabet zastrzega sobie prawo do cofnięcia lub zmiany zasad i warunków bonusu. Ponadto zastrzega sobie prawo do nie wyrażenia zgody na dostęp do bonusu poszczególnym klientom. To gracze odpowiadają za przestrzeganie zasad i warunków otrzymania tego bonusu.
 16. Ponadto użytkownicy powinni zapoznać się z Warunkami Ogólnymi Sekabet i Zasadami Sekabet.


OFERTA zakończona w luty 2017


1. Bonus Powitalny dostępny jest wyłącznie dla pierwszej wpłaty. (Transferowanie środków między kontami lub wypłata środków po dokonaniu wpłaty wyklucza z oferty).
2. W tej promocji gracz jest upoważniony do odbioru Bonusu Powitalnego na zakłady sportowe 100% dla minimalnej wpłaty 45 PLN (10 EUR), a maksymalnie do kwoty 300 PLN (70 EUR)
3. Aby otrzymać bonus, gracz musi uprzednio postawić zakład za całą wpłaconą kwotę po minimalnym kursie 1.50 dla zakładów pojedynczych i combo (zwanych także akumulowanymi). Wszystkie zakłady muszą być rozstrzygnięte.
4. Po rozstrzygnięciu zakładu skontaktuj się Pomocą Online (live chat), aby aktywowano Twój bonus.
5. Warunki spełnienia obrotu otrzymanego bonusu:
• Zakłady muszą być postawione po kursie minimalnym 2.0. Bonus musi zostać obrócony przynajmniej 12 razy (liczą się tylko zakłady sportowe), aby móc wypłacić środki. 
• Zakłady combo (zwane także zakładami akumulowanymi) muszą zawierać przynajmniej jedno wydarzenie o minimalnym kursie 1.8, aby zakład wliczał się do obrotu.
• Tylko pierwsze 100 złotych (lub 20 EUR) każdego postawionego zakładu będzie liczyło się do obrotu przyznanej kwoty bonusu.  
6. Jeżeli gracz postawi kilka identycznych zakładów (mirror bets) będą one traktowane jako jeden zakład wobec wymagań obrotu środków.
7. Do obrotu nie liczą się zakłady wykluczające się w ramach jednego wydarzenia, takie jak powyżej/poniżej, pojedyczny/podwójny.
8. Transferowanie środków między kontami przed dokończeniem obrotu środków bonusowych jest niemożliwe.
9. Jeżeli wymagania obrotu stawką dla tej promocji nie zostaną spełnione w ciągu 30 dni od chwili dokonania pierwszego depozytu, wszystkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.
10. Użytkownik uprawniony jest do odbioru tylko jednego bonusu powitalnego i ten bonus nie może być łączony z innymi bonusami.
11. Sekabetzastrzega sobie prawo do żądania odpowiednich dokumentów od klientów w celu weryfikacji tożsamości gracza przed dodaniem bonusu, przy zachowaniu całkowitej dyskrecji i przestrzegania międzynarodowych standardów prywatności. W przypadku odmowy przez gracza dosłania niezbędnych dokumentów do weryfikacji, może nastąpić anulowanie bonusu lub nawet zgromadzonych uprzednio środków.
12. Sekabetzastrzega sobie prawo do cofnięcia lub zmiany zasad i warunków bonusu. Ponadto zastrzega sobie prawo do nie wyrażenia zgody na dostęp do bonusu poszczególnym klientom. To gracze odpowiadają za przestrzeganie zasad i warunków otrzymania tego bonusu.
13. Ponadto użytkownicy powinni zapoznać się z Warunkami Ogólnymi Sekabet i ZasadamiSekabet


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia 26/8/2018, 01:09, w całości zmieniany 5 razy
avatar
Admin
Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1650
FBPoints : 369

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by cwiklin on 8/1/2017, 09:20

Ciekawy bukmacher grał ktoś tam. Jak z wypłatami czy weryfikacją

cwiklin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 20
FBPoints : 4

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by wtapiacz on 8/1/2017, 12:15

Też bym chciał więcej informacji na temat tego buka i promocji Smile Brak danych w rankingi SBR jaka wiarygodność bukmachera

wtapiacz

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 38
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by opelnat on 8/1/2017, 13:29

Ja się wstrzymam od depozytu dopuki bukens się nieuwiarygodni dlatego czekam na wasze opinie drodzy koledzy

opelnat

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 47
FBPoints : 1

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by Tixed on 8/1/2017, 20:30

Bardzo ciekawy bukmacher jak dla mnie, fajne kursy i w miarę ładna szata graficzna. Zastanawiam się nad wpłatą. Ale chciałbym na początku dowiedzieć się jak to u was jest z wypłatami na skrill? Ile czasu trwa? oraz ile czasu się czeka na zweryfikowanie konta? Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć po jakim czasie od zlecenia wypłaty na konto bankowe, pieniążki pojawią się na koncie.

Tixed

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 71
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by Sekabet_Official on 8/1/2017, 21:28

Cześć Użytkownikom forum,

nazywam się Łukasz i w imieniu Sekabet odpowiem na kwestie, które pojawiły się w tym wątku.

1. Wpłaty pojawiają się na koncie błyskawicznie. Wypłaty za pomocą e-portfeli realizowane są do 24 godzin. Często jest tak, że są akceptowane nawet w ciągu 30 minut. Przelewy bankowe - w obliczu zmieniającego się prawa wycofaliśmy transferuj.pl, która realizowała przelewy z polskich banków. Polecam Skrill lub Neteller.
2. Weryfikacja konta. Przy pierwszej wypłacie weryfikujemy użytkowników, którzy skorzystali z bonusu (zakłady lub kasyno). Ci, którzy nie brali bonusu i korzystają z jednego IP - w 99% przypadków nie są weryfikowani. Jak wygląda weryfikacja? Skan dokumentu tożsamości plus rachunek lub wyciąg z banku. Istotne, by pamiętać, aby wprowadzone dane adresowe korespondowały z przesłanymi skanami. Po informacje można sięgać także w biurze obsługi klienta Czat na Żywo. Czynny od 10 do 23.
3. Wiarygodność. O niej świadczy coraz większe zainteresowanie graczy z całego świata. Jesteśmy otwarci nie tylko na rynki europejskie, ale także jesteśmy obecni w Ameryce Południowej. Sprawdźcie Sekabet i oceńcie.
avatar
Sekabet_Official

Zaufanie : Support bukmacher
Liczba postów : 15
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by skiba on 8/1/2017, 22:53

Wtrącę swoje dwa grosze po raz kolejny dzięki forum poznałem nowego bukmachera - dzięki 
Zarejestrowalem się wplaciłem prawie 200 euro i wtopa po bonusie ani śladu pomyślałem sobie kolejny bukmacherskie oszust 
Odpaliłem się i napisałem do admina forum w żołnierskich słowach co za szajs reklamuje Wink  w podobnym tonie dostałem odpowiedź -żartuje oczywiście 
OTrzymałem odpowiedź ze o bonus należy zgłosić się do supportu e-mail lub na LC oraz prośbę o podanie loginu 
konto założyłem oczywiście wpisując nazwę bukmacherskie w google  bo nie mam zwyczaju aby ktoś się odrabiała na moich wtopach - mimo to admin wyrażała chęć pomocy szacun 
Po otrzymaniu zapewnienia że w razie problemu pomoże postanowiłam  wpłacić 80 euro zrobiłem z tego 680 i...
Zlecilem wypłatę 650 
weryfikacja-brak
Odrzucenie wypłaty - brak 
Kasa na skrill- brak nie żart - kasę otrzymałem po 15 minutach 
Wielki plus oby dalej w tym kierunku się rozwijał bukmacher
A i bardzo fajny cashaut

skiba

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 37
FBPoints : 16

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by andree on 8/1/2017, 23:46

A to jest różnica czy się rejestruje wpisując nazwę bukmachera w przeglądarkę czy klikam w baner?
Tak czy inaczej dzięki Skiba za opinie, również zarejestrowałem się przez google
Sorki mam może głupie pytanie. Czy otrzymam bonus po napisaniu do obsługi bukmachera pomimo że nie rejestrowałem się z baneru?
avatar
andree

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 163
FBPoints : 73

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by typmecz on 8/1/2017, 23:52

Oczywiście rejestrując się z linku pomagasz w "rozwju" forum. Podzielam opinie o ciekawie zapowiadającym się bukmacherze niestety dziś 380 euro w plecy na głupich kursach po cholere był mi ten Liverpool

Pytanie do Sekabet_Official
Czy planujecie zorganizować tu jakiś ciekawy konkurs z nagrodami?

typmecz

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 11
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by ucio12 on 9/1/2017, 09:30

No to się rejestrujemy czas ograć bukmachera
Jaki jest minimalny depozyt oraz wypłata?

ucio12

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by Sekabet_Official on 9/1/2017, 09:59

Odnośnie do rejestracji: najlepiej rejestrować się z linków podanych na forum. Współpracujemy z tym forum, a dzięki klikaniu w linki zliczane są "kliki", wyświetlenia i rejestracje. Badamy efektowność. Im większa efektywność, tym większe szanse na konkursy, o które pytał @typmecz

Minimalna wpłata: 5 EUR
Minimalna wypłata: 10 EUR

Miłego tygodnia dla Wszystkich!
avatar
Sekabet_Official

Zaufanie : Support bukmacher
Liczba postów : 15
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by Sekabet_Official on 9/1/2017, 10:00

I jeszcze jedna uwaga odnośnie do bonusów: najlepiej zgłaszać się poprzez Live Chat. Załatwiane od ręki.
avatar
Sekabet_Official

Zaufanie : Support bukmacher
Liczba postów : 15
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by poliusz on 9/1/2017, 11:24

Zarejestrowałem konto w Sekabet
Pytanie jednak mam do przedstawiciela firmy
Czy mamcie zamiar wprowadzić walutę pln, bo wszystko ładnie wygląda nawet kursy spoko jednak traci się kase na przewalutowaniu

poliusz

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 6
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by Sekabet_Official on 9/1/2017, 11:26

@Poliusz
Tak, planujemy. Powinniśmy dodać w ciągu 6 miesięcy.
Waluty powinny być przeliczane po kursie publikowanym tu: xe.com
avatar
Sekabet_Official

Zaufanie : Support bukmacher
Liczba postów : 15
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by Tixed on 9/1/2017, 17:38

Bukmacher bardzo mi się podoba Smile Niema minusów, jeżeli tak jak Manager Sekabet mówi, że jest wypłacalny w ciągu 15 minut i niema weryfikacji, to będzie jednym z lepszych  bukmacherów jakie do tej pory zwiedziłem. Oczywiście zarejestrowałem się z linka podanego na forum, jeżeli chcecie więcej konkursów oraz możliwe, że z czasem jakiś indywidualnych promocji specjalnie dla nas od sekabet to również polecam się zarejestrować z linka oraz wpłacić pod bonus powitalny. Smile Ja oczywiście teraz to zrobię. Tym bardziej, iż mamy tutaj człowieka, który pomoże nam rozwiązać każdy zaistniały problem.

Pozdrawiam.

Tixed

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 71
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by pipenn on 10/1/2017, 21:01

Widzę że jest przedstawiciel to zadam pytanie,  a co jest z paysafecard również nie macie 
U mnie kiepsko ze skrillem 
Zarejestrowalem się i nie mogę wpłacić myślałem że jest dostępna psc

pipenn

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 1
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by Sekabet_Official on 10/1/2017, 21:12

@pipenn
Mamy w planach integrację tej metody. Będę informował o postępie.

Z nowości płatniczych: od jutra dostępne będą przelewy bankowe z następujących banków:
BRE BANK
BANK OCHRONY ŚRODOWISKA
BANK PEKAO SA
BANK ZACHODNI WBK
CITIBANK
CREDIT AGRICOLE
GETIN BANK
ING
MILLENNIUM BANK
MULTIBANK
PKO
Wystarczy wybrać z opcji wpłat Przelew Bankowy. Interfejs przekierowujący jest w języku angielskim.
avatar
Sekabet_Official

Zaufanie : Support bukmacher
Liczba postów : 15
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by opelnat on 12/1/2017, 12:04

Fajnie, że ktoś się pojawił z przedstawicieli firmy
Jednak ja bym się wstrzymał z hura optymizmem
Na kilku forach niestety nie mają tak dobrej opini jak tu
problemy z wypłatami
obsługa odpowiada na zasadach wklej gotowca

opelnat

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 47
FBPoints : 1

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by Sekabet_Official on 14/1/2017, 10:39

@opelnat
Zapraszam do przetestowania Sekabet. Nie ma kłopotów z wypłatami.
Obsługa ma swoje gotowce, jak każda, ale jest miła i zawsze pomoże Smile
avatar
Sekabet_Official

Zaufanie : Support bukmacher
Liczba postów : 15
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by hu8i on 18/1/2017, 08:22

Widzę, że punkt 11 został poprawiony
Proszę mi powiedzieć jak to jest, że Intragame kilka tygodni temu wyżuciło polskich graczy z promocji a przyjmuje ich pod swoim nowym  projektem Sekabet

wcześniej regulamin brzmiał

11. Intragame zastrzega sobie prawo do żądania odpowiednich dokumentów od klientów w celu weryfikacji tożsamości gracza przed dodaniem bonusu, przy zachowaniu całkowitej dyskrecji i przestrzegania międzynarodowych standardów prywatności. W przypadku odmowy przez gracza dosłania niezbędnych dokumentów do weryfikacji, może nastąpić anulowanie bonusu lub nawet zgromadzonych uprzednio środków.

hu8i

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 8
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by piakob on 18/1/2017, 08:28

@Sekabet_Official napisał:@opelnat
Zapraszam do przetestowania Sekabet. Nie ma kłopotów z wypłatami.
Obsługa ma swoje gotowce, jak każda, ale jest miła i zawsze pomoże Smile
Przetestowanie kojarzy mi się z czymś za free
czyli jakiś bonusik bez depo, wówczas chętnie przetestuje
Jednak do tego momentu się wstrzymam. Miełem konta u bardziej wiarygodnych bukmacherów którzy zwijali interes lub konfiskowali kasę np. otobet

Pytanie do admina dlaczego zostałem usunięty z grupy VIP i nie mogę wysyłać wiadomości PW

piakob

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 12
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by bonusowo on 18/1/2017, 08:39

@piakob


Po pierwsze ja wywaliłem cię z grupy VIP zresztą jak wszystkich pozostałych. Nie wiem czym poprzedni właściciele forum, kierowali się przyjmując graczy z 9 postami do grupy VIP.
Co do Ciebie, to blokada jest za rozsyłanie SPAM-u antyreklamy Sekabet do większości użytkowników forum oraz reklamy innej firmy ze swoim reflinkiem nigdy już nie odblokuje na twoim koncie możliwości wysyłania wiadomości prywatnych.
Druga sprawa to nie jest miejsce na pytania o sprawy techniczne forum.
Po trzecie odnoszę wrażenie, że narzekasz na bukmachera, u którego nie posiadasz konta, popraw, jeżeli się mylę i opisz swój faktyczny problem z firmą.
Jak widać @Sekabet_Official współpracuje i na bierząco odpowiada na pytania użytkowników, więc może rozwieje wątpliwości

bonusowo

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 136
FBPoints : 9

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by Sekabet_Official on 18/1/2017, 10:02

@piakob
W tej chwili Sekabet nie ma promocji z darmowym zakładem.

@hu8i
Sekabet nie ma formalnego związku z Intragame. Jak się okazało do obu projektów zatrudniona była ta sama firma konsultacyjna, która popełniła błąd w tłumaczeniu.

Obserwując statystyki z polskiego rynku mogę stwierdzić, że marka cieszy się coraz większym zaufaniem wśród graczy z Polski. Nie odnotowujemy skarg od zarejestrowanych w Sekabet graczy. Dotyczy to także szybkości wypłat.
avatar
Sekabet_Official

Zaufanie : Support bukmacher
Liczba postów : 15
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by avangard198611 on 22/1/2017, 17:24

Dobry buk.Polecam

avangard198611

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 11
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by polocard3 on 25/1/2017, 11:52

Jakiđ wicej informacji posiadacie już buk działa jakiś czas, szczeze mówiąc to troszeczkę wystraszyło mnie od rejestracji PW od jedengo z użytkowników forum. Pare negatywów z innych forum chciałem się go dopytać o szczeguły ale chyba ma już banan. Pytanie czy dostał bana za niesprzyjające opinie na temat buka czy zasłużył sobie czymś więcej pirat

polocard3

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 14
FBPoints : 7

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com