ForumBukmacherskiePol.com
Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka Lemon-10
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

+25
messi
nowicki10
zacharty
supertyp
lech_p
Berkos12
supertyper
yahub7
polocard3
avangard198611
bonusowo
piakob
hu8i
pipenn
poliusz
ucio12
typmecz
andree
kobolt
Sekabet_Official
Tixed
opelnat
wtapiacz
cyklon
Admin
29 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka Empty Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by Admin Sob 7 Sty 2017 - 23:00

>>>kliknij w SEKABET i odbierz bonus<<<
ZMIANA OFERTY POWITALNEJ
luty 2017
[Only admins are allowed to see this link]


 1. Promocja “Oferta Powitalna - Cash Back” jest dostępna dla zarejestrowanych graczy, którzy dokonali wpłaty na konto gracza po raz pierwszy z przeznaczeniem postawienia środków na zakłady sportowe lub zakłady sportowe na żywo.
 2. Oferta ważna jest od 13.02.2017 do 31.06.2017 roku.
 3. Gracz jest uprawniony do zwrotu postawionych środków tylko w przypadku postawienia pierwszego zakładu na wydarzenie/wydarzenia sportowe w ciągu 14 dni od rejestracji.
 4. Aby otrzymać zwrot postawionych środków, należy postawić zakład pojedynczy lub combo (czyli z więcej niż jednym wydarzeniem) po minimalnym kursie 1.8. Tylko pierwszy postawiony zakład może kwalifikować się do zwrotu. Tylko zakład rozstrzygnięty jako przegrany kwalifikuje się do zwrotu.
 5. Minimalna kwota zakładu to 10 EUR/USD.
 6. Maksymalna kwota zwrotu to 25 EUR/USD.
 7. Na przykład: Stawiasz pierwszy zakład na dowolne wydarzenie sportowe (zakład pojedynczy, czyli z jednym wydarzeniem lub combo z więcej niż jednym wydarzeniem na kuponie) po minimalnym kursie 1.8 za 25 EUR/USD. Jeżeli twój kupon jest wygrany - zbierasz wygraną jak zazwyczaj i cieszysz się z wygranej. Jeżeli twój kupon jest przegrany - zwrócimy Ci postawioną stawkę, czyli 25 EUR/USD.
 8. Aby otrzymać zwrot, czyli “cash back”, należy skontaktować się z biurem obsługi klienta za pomocą czatu na żywo i wyrazić chęć otrzymania zwrotu, podając numer zakładu, którego zwrot ma dotyczyć (można go znaleźć w zakładce “Zadkłady → Historia Zakładów”.
 9. Kwota, którą Sekabet.com zwraca (cash back) musi zostać postawiona w ciągu 7 dni od jej otrzymania.
 10. Kwota wygrana z cash back’u (wygrana - stawka) musi zostać obrócona 2 razy po minimalnym kursie 1.8.
 11. Jeżeli warunki obrotu nie zostaną spełnione, Sekabet.com zastrzega sobie prawo do cofnięcia kwoty bousu, tak jak potencjalną wygraną.
 12. Bonus jest dostępny dla graczy z Polski.
 13. Sekabet zastrzega sobie prawo do żądania odpowiednich dokumentów od klientów w celu weryfikacji tożsamości gracza przed dodaniem bonusu, przy zachowaniu całkowitej dyskrecji i przestrzegania międzynarodowych standardów prywatności. W przypadku odmowy przez gracza dosłania niezbędnych dokumentów do weryfikacji, może nastąpić anulowanie bonusu lub nawet zgromadzonych uprzednio środków.
 14. Sekabet stosuje zasadę “jeden użytkownik - jedno konto" dlatego każdy adres IP, nazwa użytkownika, gracz lub adres e-mail może skorzystać z bonusu tylko raz.
 15. Sekabet zastrzega sobie prawo do cofnięcia lub zmiany zasad i warunków bonusu. Ponadto zastrzega sobie prawo do nie wyrażenia zgody na dostęp do bonusu poszczególnym klientom. To gracze odpowiadają za przestrzeganie zasad i warunków otrzymania tego bonusu.
 16. Ponadto użytkownicy powinni zapoznać się z Warunkami Ogólnymi Sekabet i Zasadami Sekabet.


OFERTA zakończona w luty 2017

[Only admins are allowed to see this link]
1. Bonus Powitalny dostępny jest wyłącznie dla pierwszej wpłaty. (Transferowanie środków między kontami lub wypłata środków po dokonaniu wpłaty wyklucza z oferty).
2. W tej promocji gracz jest upoważniony do odbioru Bonusu Powitalnego na zakłady sportowe 100% dla minimalnej wpłaty 45 PLN (10 EUR), a maksymalnie do kwoty 300 PLN (70 EUR)
3. Aby otrzymać bonus, gracz musi uprzednio postawić zakład za całą wpłaconą kwotę po minimalnym kursie 1.50 dla zakładów pojedynczych i combo (zwanych także akumulowanymi). Wszystkie zakłady muszą być rozstrzygnięte.
4. Po rozstrzygnięciu zakładu skontaktuj się Pomocą Online (live chat), aby aktywowano Twój bonus.
5. Warunki spełnienia obrotu otrzymanego bonusu:
• Zakłady muszą być postawione po kursie minimalnym 2.0. Bonus musi zostać obrócony przynajmniej 12 razy (liczą się tylko zakłady sportowe), aby móc wypłacić środki. 
• Zakłady combo (zwane także zakładami akumulowanymi) muszą zawierać przynajmniej jedno wydarzenie o minimalnym kursie 1.8, aby zakład wliczał się do obrotu.
• Tylko pierwsze 100 złotych (lub 20 EUR) każdego postawionego zakładu będzie liczyło się do obrotu przyznanej kwoty bonusu.  
6. Jeżeli gracz postawi kilka identycznych zakładów (mirror bets) będą one traktowane jako jeden zakład wobec wymagań obrotu środków.
7. Do obrotu nie liczą się zakłady wykluczające się w ramach jednego wydarzenia, takie jak powyżej/poniżej, pojedyczny/podwójny.
8. Transferowanie środków między kontami przed dokończeniem obrotu środków bonusowych jest niemożliwe.
9. Jeżeli wymagania obrotu stawką dla tej promocji nie zostaną spełnione w ciągu 30 dni od chwili dokonania pierwszego depozytu, wszystkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.
10. Użytkownik uprawniony jest do odbioru tylko jednego bonusu powitalnego i ten bonus nie może być łączony z innymi bonusami.
11. [Only admins are allowed to see this link]zastrzega sobie prawo do żądania odpowiednich dokumentów od klientów w celu weryfikacji tożsamości gracza przed dodaniem bonusu, przy zachowaniu całkowitej dyskrecji i przestrzegania międzynarodowych standardów prywatności. W przypadku odmowy przez gracza dosłania niezbędnych dokumentów do weryfikacji, może nastąpić anulowanie bonusu lub nawet zgromadzonych uprzednio środków.
12. [Only admins are allowed to see this link]zastrzega sobie prawo do cofnięcia lub zmiany zasad i warunków bonusu. Ponadto zastrzega sobie prawo do nie wyrażenia zgody na dostęp do bonusu poszczególnym klientom. To gracze odpowiadają za przestrzeganie zasad i warunków otrzymania tego bonusu.
13. Ponadto użytkownicy powinni zapoznać się z Warunkami Ogólnymi [Only admins are allowed to see this link] i Zasadami[Only admins are allowed to see this link][Only admins are allowed to see this link]


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie 26 Sie 2018 - 1:09, w całości zmieniany 5 razy
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2038
FBPoints : 793

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka Empty Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by cyklon Nie 8 Sty 2017 - 9:20

Ciekawy bukmacher grał ktoś tam. Jak z wypłatami czy weryfikacją

cyklon

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 27
FBPoints : 9

Powrót do góry Go down

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka Empty Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by wtapiacz Nie 8 Sty 2017 - 12:15

Też bym chciał więcej informacji na temat tego buka i promocji Smile Brak danych w rankingi SBR jaka wiarygodność bukmachera

wtapiacz

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 38
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka Empty Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by opelnat Nie 8 Sty 2017 - 13:29

Ja się wstrzymam od depozytu dopuki bukens się nieuwiarygodni dlatego czekam na wasze opinie drodzy koledzy

opelnat

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 46
FBPoints : 1

Powrót do góry Go down

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka Empty Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by Tixed Nie 8 Sty 2017 - 20:30

Bardzo ciekawy bukmacher jak dla mnie, fajne kursy i w miarę ładna szata graficzna. Zastanawiam się nad wpłatą. Ale chciałbym na początku dowiedzieć się jak to u was jest z wypłatami na skrill? Ile czasu trwa? oraz ile czasu się czeka na zweryfikowanie konta? Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć po jakim czasie od zlecenia wypłaty na konto bankowe, pieniążki pojawią się na koncie.

Tixed

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 71
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka Empty Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by Sekabet_Official Nie 8 Sty 2017 - 21:28

Cześć Użytkownikom forum,

nazywam się Łukasz i w imieniu Sekabet odpowiem na kwestie, które pojawiły się w tym wątku.

1. Wpłaty pojawiają się na koncie błyskawicznie. Wypłaty za pomocą e-portfeli realizowane są do 24 godzin. Często jest tak, że są akceptowane nawet w ciągu 30 minut. Przelewy bankowe - w obliczu zmieniającego się prawa wycofaliśmy transferuj.pl, która realizowała przelewy z polskich banków. Polecam Skrill lub Neteller.
2. Weryfikacja konta. Przy pierwszej wypłacie weryfikujemy użytkowników, którzy skorzystali z bonusu (zakłady lub kasyno). Ci, którzy nie brali bonusu i korzystają z jednego IP - w 99% przypadków nie są weryfikowani. Jak wygląda weryfikacja? Skan dokumentu tożsamości plus rachunek lub wyciąg z banku. Istotne, by pamiętać, aby wprowadzone dane adresowe korespondowały z przesłanymi skanami. Po informacje można sięgać także w biurze obsługi klienta Czat na Żywo. Czynny od 10 do 23.
3. Wiarygodność. O niej świadczy coraz większe zainteresowanie graczy z całego świata. Jesteśmy otwarci nie tylko na rynki europejskie, ale także jesteśmy obecni w Ameryce Południowej. Sprawdźcie Sekabet i oceńcie.
Sekabet_Official
Sekabet_Official

Zaufanie : BAN
Liczba postów : 15
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka Empty Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by kobolt Nie 8 Sty 2017 - 22:53

Wtrącę swoje dwa grosze po raz kolejny dzięki forum poznałem nowego bukmachera - dzięki 
Zarejestrowalem się wplaciłem prawie 200 euro i wtopa po bonusie ani śladu pomyślałem sobie kolejny bukmacherskie oszust 
Odpaliłem się i napisałem do admina forum w żołnierskich słowach co za szajs reklamuje Wink  w podobnym tonie dostałem odpowiedź -żartuje oczywiście 
OTrzymałem odpowiedź ze o bonus należy zgłosić się do supportu e-mail lub na LC oraz prośbę o podanie loginu 
konto założyłem oczywiście wpisując nazwę bukmacherskie w google  bo nie mam zwyczaju aby ktoś się odrabiała na moich wtopach - mimo to admin wyrażała chęć pomocy szacun 
Po otrzymaniu zapewnienia że w razie problemu pomoże postanowiłam  wpłacić 80 euro zrobiłem z tego 680 i...
Zlecilem wypłatę 650 
weryfikacja-brak
Odrzucenie wypłaty - brak 
Kasa na skrill- brak nie żart - kasę otrzymałem po 15 minutach 
Wielki plus oby dalej w tym kierunku się rozwijał bukmacher
A i bardzo fajny cashaut

kobolt

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 40
FBPoints : 18

Powrót do góry Go down

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka Empty Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by andree Nie 8 Sty 2017 - 23:46

A to jest różnica czy się rejestruje wpisując nazwę bukmachera w przeglądarkę czy klikam w baner?
Tak czy inaczej dzięki Skiba za opinie, również zarejestrowałem się przez google
Sorki mam może głupie pytanie. Czy otrzymam bonus po napisaniu do obsługi bukmachera pomimo że nie rejestrowałem się z baneru?
andree
andree

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 167
FBPoints : 77

Powrót do góry Go down

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka Empty Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by typmecz Nie 8 Sty 2017 - 23:52

Oczywiście rejestrując się z linku pomagasz w "rozwju" forum. Podzielam opinie o ciekawie zapowiadającym się bukmacherze niestety dziś 380 euro w plecy na głupich kursach po cholere był mi ten Liverpool

Pytanie do [Only admins are allowed to see this link]
Czy planujecie zorganizować tu jakiś ciekawy konkurs z nagrodami?

typmecz

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 11
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka Empty Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by ucio12 Pon 9 Sty 2017 - 9:30

No to się rejestrujemy czas ograć bukmachera
Jaki jest minimalny depozyt oraz wypłata?

ucio12

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka Empty Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by Sekabet_Official Pon 9 Sty 2017 - 9:59

Odnośnie do rejestracji: najlepiej rejestrować się z linków podanych na forum. Współpracujemy z tym forum, a dzięki klikaniu w linki zliczane są "kliki", wyświetlenia i rejestracje. Badamy efektowność. Im większa efektywność, tym większe szanse na konkursy, o które pytał @typmecz

Minimalna wpłata: 5 EUR
Minimalna wypłata: 10 EUR

Miłego tygodnia dla Wszystkich!
Sekabet_Official
Sekabet_Official

Zaufanie : BAN
Liczba postów : 15
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka Empty Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by Sekabet_Official Pon 9 Sty 2017 - 10:00

I jeszcze jedna uwaga odnośnie do bonusów: najlepiej zgłaszać się poprzez Live Chat. Załatwiane od ręki.
Sekabet_Official
Sekabet_Official

Zaufanie : BAN
Liczba postów : 15
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka Empty Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by poliusz Pon 9 Sty 2017 - 11:24

Zarejestrowałem konto w Sekabet
Pytanie jednak mam do przedstawiciela firmy
Czy mamcie zamiar wprowadzić walutę pln, bo wszystko ładnie wygląda nawet kursy spoko jednak traci się kase na przewalutowaniu

poliusz

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 6
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka Empty Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by Sekabet_Official Pon 9 Sty 2017 - 11:26

@Poliusz
Tak, planujemy. Powinniśmy dodać w ciągu 6 miesięcy.
Waluty powinny być przeliczane po kursie publikowanym tu: xe.com
Sekabet_Official
Sekabet_Official

Zaufanie : BAN
Liczba postów : 15
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka Empty Re: Sekabet bonus 25 euro bez ryzyka

Pisanie by Tixed Pon 9 Sty 2017 - 17:38

Bukmacher bardzo mi się podoba Smile Niema minusów, jeżeli tak jak Manager Sekabet mówi, że jest wypłacalny w ciągu 15 minut i niema weryfikacji, to będzie jednym z lepszych  bukmacherów jakie do tej pory zwiedziłem. Oczywiście zarejestrowałem się z linka podanego na forum, jeżeli chcecie więcej konkursów oraz możliwe, że z czasem jakiś indywidualnych promocji specjalnie dla nas od sekabet to również polecam się zarejestrować z linka oraz wpłacić pod bonus powitalny. Smile Ja oczywiście teraz to zrobię. Tym bardziej, iż mamy tutaj człowieka, który pomoże nam rozwiązać każdy zaistniały problem.

Pozdrawiam.

Tixed

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 71
FBPoints : 0

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
>
Image hosted by servimg.com