ForumBukmacherskiePol.com
Sekabet 50 euro Lemon-10
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sekabet 50 euro

Go down

Sekabet 50 euro Empty Sekabet 50 euro

Pisanie by bonusowo Wto 7 Lut 2017 - 16:58

[Only admins are allowed to see this link]


[Only admins are allowed to see this link]

[*]“Bonus Champions League do 50€” jest dostępny dla zarejestrowanych graczy, którzy nie mają aktywnego innego bonusu.
[*]Oferta jest ważna od 06.02 do 08.02.2017 r. do godz. 20:45 czasu polskiego.
[*]Możesz uzyskać bonus 50% od wpłaty dokonanej między 06.02.2017 a 08.02.2017 do godz. 20:45 czasu polskiego.
[*]Minimalna wpłata, aby wziąć udział w promocji, to 10€/$.
[*]Maksymalny bonus, który można uzyskać w tej promocji to 50€/$.
[*]Aby skorzystać z promocji “Bonus Champions League do 50€”, gracz musi skontaktować się z biurem obsługi klienta za pomocą czatu na żywo zaraz po zaksięgowaniu wpłaty i poinformować obsługę o chęci skorzystania z promocji. Jeżeli gracz postawi zakład zaraz po wpłacie, bez uprzedniego kontaktu z biurem obsługi klienta i przyznania bonusu, traci szansę na wzięcie udziału w tej promocji.
[*]Aby dokonać wypłaty zgromadzonych środków, należy uprzednio obrócić kwotę bonusu 6 razy po minimalnym kursie 1.8 (zakłady pojedyncze oraz combo) w ciągu 7 dni od przyznania bonusu.
[*]Jeżeli gracz postawi kilka zakładów w ramach jednego wydarzenia i typu zakładu, tylko ten pierwszy będzie liczył się do obrotu.
[*]Bonus jest dostępny tylko na zakłady sportowe oraz zakłady sportowe na żywo. Pozostałe produkty Sekabet.com są wykluczone z promocji.
[*]Jeżeli warunki obrotu bonusem nie zostaną spełnione, Sekabet.com zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu oraz uzyskanej wygranej.
[*]Promocja jest dostępna dla graczy z Polski.
[*]Sekabet zastrzega sobie prawo do żądania odpowiednich dokumentów od klientów w celu weryfikacji tożsamości gracza przed dodaniem bonusu, przy zachowaniu całkowitej dyskrecji i przestrzegania międzynarodowych standardów prywatności. W przypadku odmowy przez gracza dosłania niezbędnych dokumentów do weryfikacji, może nastąpić anulowanie bonusu lub nawet zgromadzonych uprzednio środków.
[*]Sekabet stosuje zasadę “jeden użytkownik - jedno konto" dlatego każdy adres IP, nazwa użytkownika, gracz lub adres e-mail może skorzystać z bonusu tylko raz.
[*]Sekabet zastrzega sobie prawo do cofnięcia lub zmiany zasad i warunków bonusu. Ponadto zastrzega sobie prawo do nie wyrażenia zgody na dostęp do bonusu poszczególnym klientom. To gracze odpowiadają za przestrzeganie zasad i warunków otrzymania tego bonusu.
[*]Ponadto użytkownicy powinni zapoznać się z Warunkami Ogólnymi Sekabet i Zasadami Sekabet.

bonusowo

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 136
FBPoints : 9

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com
>
Image hosted by servimg.com