Re: Europa - Eurocup

Pisanie by Michalski1988 on 31/10/2018, 21:38

AS Monaco 81 - 73 MoraBanc Andorra
TYP: AS Monaco -4,5 handicap (-8,0)

Bardzo emocjonujące widowisko na francuskim parkiecie. Jeszcze w czwartej kwarcie zespoły zmieniały się na prowadzeniu. Jednak to gospodarze wykazali się większą skutecznością i wyrachowaniem w końcówce meczu. Odskoczyli rywala na wyrównanie. Mimo zaciętej walki moja propozycja okazała się trafna.

Asseco Gdynia 87 - 78 Limoges

Tego meczu nie typowałem, natomiast miłą niespodzianką jest wygrana polskiego zespołu z bardzo dobrym francuskim klubem. Gdynianie pewnie wygrali pierwszą kwartę, by w drugiej oddać pole do popisu gościom. Na szczęście druga połowa to popis graczy Asseco, co w końcowym rezultacie daje lekko zaskakujące zwycięstwo. Liczę że Gdynianie sprawią jeszcze kilka niespodzianek.

Pisanie by Michalski1988 on 6/11/2018, 19:16

MECZ: Partizan Belgrade - Dolomiti Energia Trento
TYP: Partizan Belgrade -7.5 (handicap)
KURS: 1,90
U.N.I.B.E.T

Mecz w Serbii na pewno będzie przełamaniem dla któregoś zespołu, po kilku porażkach z rzędu w europejskich rozgrywkach. Ja stawiam na Partizan, który przede wszystkim ma żywiołową publiczność po swojej stronie. Dodatkowo gospodarze odnieśli ostatnio ligowe zwycięstwo i przerwali fatalną passę kilku porażek z rzędu. Partizan to również bardziej doświadczony klub, który potrafił bić się jak równy z równym w spotkaniach z gigantami Europy. Trento wygląda słabo i od początku października nie potrafi wygrać żadnego spotkania, a w Belgradzie również nie będzie łatwo.

Pisanie by Michalski1988 on 6/11/2018, 21:56

Partizan Belgrade 76 - 71 Dolomiti Energia Trento
TYP: Partizan Belgrade -7.5 (handicap) (-5,0)

Po pierwszej kwarcie tego meczu wydawało się że gospodarze rozbiją dziś rywali z Trento. 15-punktowa przewaga pozwalała wierzyć, że nic złego w tym meczu nie jest w stanie zagrozić mojej propozycji. Jednak Partizan w drugiej kwarcie zupełnie się pogubił, dając tym samym znaki, że nie jest to drużyna z przed sezonu. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem ekipy z Belgradu, jednak handicap nie został osiągnięty. Jeszcze w czwartek kwarcie sytuacja wydawała się być dobra jednak Trento zdołało zbliżyć się do rywala.

Pisanie by Michalski1988 on 7/11/2018, 19:20

MECZ: Cedevita Zagreb - Limoges CSP
TYP: Limoges CSP (+ 7,0) handicap
KURS: 1,80
U>N>I>B>E>T
(lost)

Mecz w Zagrzebiu prognozuje jako zacięte widowisko, w którym wszystko może się zdarzyć. Limoges to nie wygodny przeciwnik dla Cedevity, który już raz w tym sezonie ją pokonał. Na pewno nie można jednoznacznie być pewnym zwycięstwa w tym meczu którejkolwiek z drużyn. Po niespodziewanej porażce Francuzów z Asseco Gdynia muszą oni teraz walczyć o każdy punkt w kolejnych spotkaniach. Przewiduję, że w tym meczu do ostatniej minuty nie odpuszczą i handicap jest bardzo realny.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia 7/11/2018, 21:14, w całości zmieniany 1 raz

Pisanie by Michalski1988 on 7/11/2018, 19:56

Lokomotiv Kuban 96 -72 Asseco Gdynia

Polski zespół przegrał wysoko z rosyjskim Lokomotiv i nie sprawił wielkiej niespodzianki w kolejnym meczu europejskich rozgrywek. Choć po trzeciej kwarcie gospodarze prowadzili tylko 4 punktami i wszystko wydawało się możliwe, to w czwartej kwarcie koszykarze z Kubanu pokazali wyższość klas i jakości zespołów, wygrywając ostatnią część meczu 20 punktami. Powoli przygoda Asseco z Eurocup'em dobiega końca.

Pisanie by Michalski1988 on 7/11/2018, 21:19

Cedevita Zagreb 91 - 71 Limoges CSP
TYP: Limoges CSP (+ 7,0) handicap (+20,0)

Mecz w Zagrzebiu zupełnie nie trafiony. Gospodarze już w pierwszej kwarcie odjechali Francuzom, a w kolejnych kwartach nie pozwolili zbliżyć się Limoges do remisowego wyniku. Czwarta kwarta to odpuszczenie meczu przez gości, co tylko zwiększyło rozmiar porażki. Okazuje się że zespół francuski jest w fatalnej formie i nie ma żadnych nadziei, że ugra coś w tym roku w Europie.

Pisanie by Michalski1988 on 7/11/2018, 22:18

NIESPODZIANKA DNIA
Monaco 80 - 86 Brescia

Za niespodziankę dnia uznaję przegraną Monaco z włoską Brescią. Kurs przedmeczowy na gości wynosił 4,85 (UNI.BET). Jeszcze wyższy kurs można było złapać na typowaniu live, gdzie gospodarze prowadzili 11 punktami, a kurs na włoską drużynę wynosił 12,50. Brescia w drugiej połowie doszła rywali punktowo a w ostatniej kwarcie uciekła rywalom i nie dała wydrzeć sobie zwycięstwa. Zaskakująca zmiana sytuacji w meczu pokazuje, że warto czasem za drobne zaryzykować na niespodziankę.