ForumBukmacherskiePol.com
 Asianconnect 200 EUR bonus Imgpsh15

Asianconnect 200 EUR bonus

Napisz nowy temat   

Go down

 Asianconnect 200 EUR bonus Empty Asianconnect 200 EUR bonus

Pisanie by Admin on Nie 9 Kwi 2017 - 20:29

 Asianconnect 200 EUR bonus Acfbpo12
ACWC200 - REGULAMIN

ASIANCONNECT WITAMY OFERTA

20% aż do 200 EUR bonus

Kod promocyjny: ACWC200 Jak dołączyć?


[*]Wystarczy zarejestrować się Asianconnect wpisując kod promocyjny: ACWC200
[*]Dokonaj depozytu  oraz otwórz  konto Pinnacle.


Jak się ubiegać?


[*]Osiągnął 10x najazdu wymagania obrotu.
[*]Dostarcz dokumeny dla procesu weryfikacji KYC.
[*]Warunki i  zastosowanie
[/list]

Regulamin


[*]Promocja rozpocznie się od - 1 marca  00:00:01 (GMT + Cool do dnia 30 kwietnia 2017  23:59:59 (GMT + Cool.
[*]Ta promocja jest przeznaczona tylko dla klientów od pierwszego depozytu i nowych posiadaczy rachunków.
[*]Gracze mogą mieć tylko jedną aktywną premię naraz.
[*]Bonus objęte jedynie Pinnacle Sports konto.
[*]Ta oferta nie jest dostępna dla graczy, którzy są mieszkańcy i obywatele Białorusi, Armenii, Czech, Kazachstanu, Kirgistanu, Mołdawii, Rosji, Tadżykistanu, Turkmenistanu, Ukrainy, Uzbekistanu, Azerbejdżanu, Serbii, Bośni i Hercegowiny, Słowenii, Słowacji, Portugalii , Rumunia, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i inne tereny nadające się jako uznane przez spółkę.
[*]Początkowy depozyt musi zostać postawiony 10x w celu spełnienia wymogu obrotu zakładów. Rollover wymaganie musi być spełnione w ciągu 30 dni od aktywacji konta.
[*]Tylko Euro (1,50 i powyżej) i HK (0,50 i powyżej) Zakłady na  żywych  liczą się do  wymogu obrotu. Anulowane, nieważne, ciągnione zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione pod Malay Odds nie będą wliczane do wymogu dachowania.
[*]Zakłady na tej samej imprezie nie oblicza się dla wymagań obrotu bonusem. Jeżeli klient umieścić dwa zakłady na tej samej imprezie, tylko pierwszy zakład będzie wliczane do obrotu.
[*]Jeśli nie ma wystarczających środków na rachunku, klient może wpłacić dodatkowe środki w celu spełnienia wymogu obrotu wymaganego do zakwalifikowania się do premii. 
[*]Bonus może zostać wycofane trzy (3) dni roboczych po spełnieniu wszystkich warunków obrotu.
[*]Każdy wniosek, aby anulować premię przed spełnienia wymaganego obrotu doprowadzi do utraty prawa do otrzymania środków bonusowych.
[*]Jeżeli gracz straci cały początkowy depozyt i nie jest w stanie wykonać obrotu, gracze ma nadal w szanse zdobyć dodatkową nagrodę w naszym losowaniu loterii, która odbędzie się pod koniec okresu premiowego. Wyniki zostaną opublikowane na Asianconnect kont społecznościowych i 3 szczęśliwców otrzyma 5% Cashback aż do 200 EUR.
[*]Gracze są zobowiązani do zapewnienia wystarczających dokumentów, aby potwierdzić swoją tożsamość przed wypłaty . Nieprzedstawienie dokumentów może prowadzić do utraty bonusowego.
[*]Ta promocja jest ograniczona do pojedynczego  na gospodarstwo domowe. Asianconnect zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w niniejszej promocji, gdzie wykrywa wnioskodawcy noszące tę samą nazwę, adres pocztowy, adres e-mail, numer telefonu, adres IP, rachunek płatniczy identyfikator komputera podczas rejestracji na stronie internetowej
[*]Asianconnect zastrzega sobie prawo do zmiany, odwołania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji według własnego uznania.
[*]W przypadku sporu, wszystkie decyzje podjęte przez Asianconnect będzie ostateczna .
[*]zastosowanie Ogólne warunki

_________________
Kliknij w   Asianconnect 200 EUR bonus 69c5fb11 i odbierz bonus 500 pln. Bezproblemowy dostęp do strony 22bet , waluta pln, wysokie kursy
Admin
Admin
Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1973
FBPoints : 737

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Image hosted by servimg.com
...Image hosted by servimg.com
... Image hosted by servimg.com