ForumBukmacherskiePol.com
Zarejestruj się i otrzymaj od forum 30 zł na Skrill - Page 2 Lemon-10
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zarejestruj się i otrzymaj od forum 30 zł na Skrill

+4
messi
paula
aciu100
Admin
8 posters

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Zarejestruj się i otrzymaj od forum 30 zł na Skrill - Page 2 Empty Zarejestruj się i otrzymaj od forum 30 zł na Skrill

Pisanie by Admin Pon 22 Maj 2017 - 18:19

First topic message reminder :

Zarejestruj się w Dafabet [Only admins are allowed to see this link] i otrzymaj 30 zł na Skrill (prześlij na PW login Skrill oraz dafabet)

[Only admins are allowed to see this link]
Warunki Bonusu 50% do 100 pln

• *Jeśli bonus nie pojawi się na koncie w ciągu 15 minut, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta. Bonus zostanie dopisany przez nas do Twojego konta
  • Bonus musi zostać obrócony 2 razy + depozyt 2 razy, przy minimalnym kursie 1.80.
  • Zakłady pojedyncze przy minimalnym kursie 1.80 oraz skumulowane o łącznym minimalnym kursie 1.80 zaliczają się do warunków obrotu bonusem.
  • Obrotu należy dokonać w ciągu 30 dni, od momentu przyznania bonusu.
  • Kwota bonusu stanowi 50% depozytu (max. 100 PLN/25 EUR).
  • Minimalna kwota wpłaty to 40 PLN (10 EUR).
  • Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN (25 EUR).
  • Anulowanie bonusu oznacza rezygnację z zakładów sportowych postawionych za środki bonusowe.
  • Środki bonusowe zostaną uwolnione po całkowitym obrocie wymaganej kwoty oraz po rozliczeniu wszystkich zakładów sportowych postawionych za ten bonus.
  • Bonus, który nie zostanie obrócony zgodnie z warunkami oferty w ciągu 30 dni, zostanie anulowany.
  • Bonus musi zostać obrócony w zakładach sportowych.
  • Jednocześnie można skorzystać tylko z jednego bonusu.
  • Bonus może zostać przyznany tylko graczom zamieszkałym na terenie Polski.
  • Oferta bonusu ważna jest tylko dla jednego gracza /jednego adresu IP/jednego gospodarstwa domowego.
  • Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady na Azjatycki/Europejski Handicap z wynikiem – Zwrot Stawki.
  • Jeśli zakład został anulowany z jakiejkolwiek przyczyny opisanej w Regulaminie firmy eu.Dafabet wówczas nastąpi zwrot stawki, który nie zalicza się do obrotu bonusem.
  • Bonus zostanie anulowany, jeżeli obrót będzie dokonywany przez obstawianie przeciwnych wyników tego samego wydarzenia.
  • Kolejność zużywania środków bonusowych: środki zablokowane w bonusie (depozyt), środki bonusowe (bonus).
  • Wygrane z zakładów, które zostaną wypłacone z konta, nie będą zaliczone do obrotu bonusem.
  • Wypłata jest możliwa, jeśli wszystkie warunki bonusu są spełnione.
  • Aby zlecić wypłatę, konieczne jest dokonanie 2-krotnego obrotu bonusem oraz 2-krotnego obrotu depozytem.
  • Wszystkie metody depozytu dostępne na stronie Dafabet zaliczają się do odbioru bonusu.
  • Jeśli zaistnieje podejrzenie, że zakład lub zakłady zostały postawione przez gracza lub grupę graczy w celu osiągnięcia korzyści finansowych w rezultacie korzystania z bonusu, Dafabet będzie odzyskiwał wszystkie środki bonusowe. Dafabet może również anulować wszystkie zakłady postawione za środki bonusowe.
  • Dafabet zastrzega sobie prawo do weryfikacji użytkownika przed przyznaniem mu bonusu, darmowego zakładu lub zakładu bez ryzyka.

Regulamin promocji 30 zł na Skrill

• Zarejestruj się z linku na stronie
  • dokonaj depozytu minimum 50 zł
  • obróć depozyt minimum 1 x1,8
  • wyślij do mnie wiadomość PW z loginem dafabet oraz Skrill
  • pierwsze 100 osób otrzyma 30 zł na Skrill

Ostatnio zmieniony przez FBP dnia Sro 24 Maj 2017 - 23:01, w całości zmieniany 1 raz

Admin

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 2038
FBPoints : 793

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Zarejestruj się i otrzymaj od forum 30 zł na Skrill - Page 2 Empty Re: Zarejestruj się i otrzymaj od forum 30 zł na Skrill

Pisanie by messi Czw 25 Maj 2017 - 9:27

Nie spełniłaś 
Wszyscy dostali tego e-maila i jest napisane jasno, że trzeba wysłać PW 
Dziwie się, że takie zamieszanie robi ktoś z takim stażem na forum gdybyś była dzień czy dwa to bym zrozumiał 
Ale tak to się trochę ośmieszasz tym hejtem
messi
messi

Liczba postów : 237
FBPoints : 108

Powrót do góry Go down

Zarejestruj się i otrzymaj od forum 30 zł na Skrill - Page 2 Empty Re: Zarejestruj się i otrzymaj od forum 30 zł na Skrill

Pisanie by kobra Czw 25 Maj 2017 - 9:33

[Only admins are allowed to see this link] zanim zaczniesz wypisywać takie głupoty i odstraszać innych sprawdź czy zachowałaś się fer i spełniłaś warunki
U mnie też bez problemu wypłaty
Moim zdanie powinnaś doastać BAN

[Only admins are allowed to see this image]
kobra
kobra

Liczba postów : 265
FBPoints : 88

Powrót do góry Go down

Pisanie by paula Czw 25 Maj 2017 - 9:36

[Only admins are allowed to see this link] tj.z konkursu?

paula

Liczba postów : 183
FBPoints : 95

Powrót do góry Go down

Pisanie by kobra Czw 25 Maj 2017 - 9:41

Jak widać nigdy niebyło problemu z wypłatami

Za dafabet

[Only admins are allowed to see this image]

Za konkurs
kobra
kobra

Liczba postów : 265
FBPoints : 88

Powrót do góry Go down

Pisanie by messi Czw 25 Maj 2017 - 9:43

ku.... [Only admins are allowed to see this link] teraz to mnie odstraszyłeś od tego konkursu na kupon
Chyba nie mam żadnych szans ja raz na jakiś czas coś grubo wygrywam a nie kilka razy dziennie 

Gratulacje 
Może zrobisz jakiś dział z typami Smile
messi
messi

Liczba postów : 237
FBPoints : 108

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW Pią 26 Maj 2017 - 12:46

U mnie kasa miała być wczoraj do 16stej na koncie. Nagle zablokowaną mam opcję wysyłania pw.

Mógłby admin to wyjaśnić?

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
FBPoints : 193

Powrót do góry Go down

Pisanie by paula Pią 26 Maj 2017 - 12:51

[Only admins are allowed to see this link] żeby pisać wiadomości pw trzeba mieć minimum 15 postów. Taką otrzymałam odp.w moim przypadku. Ty masz 12 postów.

paula

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW Pią 26 Maj 2017 - 13:29

Tyle że pw wysyłałem do admina już parę razy ale ok. Minimum postów spełniłem także to było moje niedopatrzenie Smile

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by paula Pon 29 Maj 2017 - 10:17

[Only admins are allowed to see this link] otrzymałeś odp.od Admina?

paula

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin Pon 29 Maj 2017 - 10:35

Tak otrzymał odpowiedź
Co do [Only admins are allowed to see this link] na temat tego użytkownika się wypowiedziałem
Najpierw piszesz głupoty do innych użytkowników cytuje " co za po... forum" a potem liczysz na otrzymywania nagród od nas.
Narobiłaś zamieszania na forum wynikającego tylko z nieznajomości regulaminu a teraz liczysz na nagrodę. Przeoczeniem było brak nałożenia BANA

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by paula Pon 29 Maj 2017 - 10:46

To trzeba było odp.na pw że mnie ta promocja nie obejmuje. A dziwisz się że tak napisałam? Otrzymałam promocje na email. Założyłam konto z twojego linku i zrobiłam depo. Nic w tym emailu nie było napisane żeby do ciebie pisać trzeba mieć te minimum postów. Swoją drogą jak tak ciągle nawiazujesz do tej osoby to ona mi podała tą stronę. I również nie smaczne zdania pisze na twój temat na GG. Mam w archiwum jak by co.

paula

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin Pon 29 Maj 2017 - 11:07

Widzę, że dalej Ciężko Ci pojąć
Było napisane, że trzeba napisać do mnie na PW
OD osób będących na forum 2,5 miesiąca wymagamy podstawowej znajomości regulaminu.
Nie mam pojęcia jak prościej można to wytłumaczyć
Na 15 postów jakieś 10 to robienie zamieszania w tym temacie

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW Wto 30 Maj 2017 - 14:01

Przy zakładaniu konta na jakimkolwiek forum zazwyczaj trzeba zaakceptować regulamin także nie wiem o co te pretensje Wink

Kiedy można się spodziewać kasy? Już wtorek więc trochę czasu minęło.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by bonusowo Wto 30 Maj 2017 - 16:12

[Only admins are allowed to see this link] jest niedostępny z ważnych osobistych powodów, postaram się dziś ustalić wypłaty bo widzę, że się nazbierało kilka osób.
Przepraszamy za opóźnienia

bonusowo

Liczba postów : 136
FBPoints : 9

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW Czw 1 Cze 2017 - 10:21

Ok. Dzięki za informację.

EDIT: Jest szansa na otrzymania kasy do weekendu?

MichW

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry