ForumBukmacherskiePol.com
1xbet zbiór promocji i bonusów  - Page 2 Ezgif_13

1xbet zbiór promocji i bonusów

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

1xbet zbiór promocji i bonusów  - Page 2 Empty 1xbet zbiór promocji i bonusów

Pisanie by xbet on Czw 8 Cze 2017 - 12:11

First topic message reminder :

Kliknij w 1xbet i zarejestruj się

100% bonus za pierwszy depozyt maksymalnie do 400 PLN!

Zarejestruj się w serwisie 1xBet, a podwoimy Twój pierwszy depozyt – maksymalnie do 400 PLN (lub równowartość w innej walucie) za pierwszy depozyt!
Jak otrzymać bonus?

1. Zarejestruj się na stronie internetowej 1xBet.
   2. Uzupełnij wszystkie dane osobowe na swoim koncie.
   3. Doładuj swoje konto kwotą do 400 PLN (lub równowartość w innej walucie).
   4. Bonus zostaje automatycznie doliczony po doładowaniu konta.

Regulamin

1. Użytkownikowi przysługuje tylko jeden bonus. Minimalna kwota doładowania uaktywniająca bonus to = 5 PLN.
   2. Bonus zostanie automatycznie doliczony po doładowaniu konta, pod warunkiem, że masz uzupełnione dane osobowe w swoim koncie.
   3. Należy obrócić sumę bonusu pięciokrotnie w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać co najmniej 3 wydarzenia. Co najmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą mieć kursy 1.40 lub wyżej.
   4. Wymagana suma postawiona na zakłady zostaje osiągnięta tylko po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach wymienionej kwoty.
   5. Dopóki nie zostaną spełnione warunki promocji, wypłata środków pieniężnych nie będzie możliwa (za wyjątkiem warunków, wskazanych w Załączniku*).
   6. Cała wartość bonusu musi zostać wykorzystana na zakłady, nim klient będzie mógł wypłacić środki z konta (lub przelać pieniądze do kasyna). W przeciwnym wypadku każdy bonus lub wygrana będzie anulowana.
   7. Bonusu nie można wykorzystać w połączeniu z innymi promocjami lub ofertami specjalnymi.
   8. 1xBet zastrzega sobie prawo do wprowadzania poprawek lub zawieszenia dowolnej oferty promocyjnej.
   9. 1xBet zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub odmowy uczestnictwa użytkownikom w tej lub innej ofercie.
   10. 1xBet zastrzega sobie prawo do wglądu w zapisy transakcji klienta bez podania przyczyny. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego dochodzenia wyniknie, że użytkownik korzysta ze strategii niedozwolonych przez 1xBet, to firma zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w promocji, jak i do odebrania bonusu.
   11. Na każdego użytkownika, gospodarstwo domowe, adres, wspólny komputer i wspólny adres IP, a także na wspólne dane konta, takie jak adres e-mail, dane bankowe, dane karty kredytowej i numer konta systemu płatniczego, przypada tylko jeden bonus. Łamanie warunków oferty może skutkować zamknięciem konta.
   12. Użytkownik jest zobowiązany przedstawić na żądanie dokument identyfikacyjny, celem potwierdzenia tożsamości (KYC). Nieprzedstawienie dokumentu identyfikacyjnego może skutkować utratą bonusu i ewentualnych wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania fotografii użytkownika wraz ze stosownym dokumentem (twarz użytkownika musi być wyraźnie widoczna w dostarczonej fotografii) lub telefonicznej weryfikacji tożsamości w dowolnym momencie.
   13. Jeżeli serwis stanie się ofiarą oszustwa lub prania brudnych pieniędzy, to 1xBet zastrzega sobie prawo do zamknięcia i zamrożenia stanu konta podejrzanego użytkownika.
   14. Po spełnieniu warunków obrotu bonusem, na Twoje konto główne trafi pozostała kwota z bonusu, która nie może przekroczyć łącznej wartości bonusu. Jeśli po obrocie bonusem, stan konta bonusowego jest mniejszy niż minimalna kwota stawki, to bonus zostanie utracony.

Wszystkie wymienione Warunki stanowią część ogólnych Warunków korzystania serwisu 1xBet.
*Załącznik

Użytkownik może wypłacić kwotę (od 0 do całkowitej sumy złożonych depozytów) nim zostaną spełnione warunki oferty, jednak na koncie musi pozostać przynajmniej dwukrotność bonusu (podjęcie środków wynikających z bonusu i wygranych nie jest dozwolone przed spełnieniem warunków oferty).
   Podjęcie środków z konta nie jest możliwe, jeśli stan konta jest mniejszy niż kwota bonusu i przynajmniej jeden zakład nie został jeszcze rozstrzygnięty.
   Bonus można wykorzystać w ciągu 30 dni od momentu rejestracji. Po skończeniu tego okresu, bonus i wszystkie wygrane zostaną anulowane.
   Aby otrzymać bonusy, musisz wyrazić zgodę poprzez uruchomienie funkcji "Weź udział w ofercie bonusowej" w dziale Moje Konto.

xbet
Support

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 28
FBPoints : -1

Powrót do góry Go down

1xbet zbiór promocji i bonusów  - Page 2 Empty Re: 1xbet zbiór promocji i bonusów

Pisanie by zacharty on Sro 24 Paź 2018 - 13:25

Masz racje @skowron

Jednak chyba co do 1xbet to problem sam się rozwiązał bo 1xbet już nie działa w Polsce.
zacharty
zacharty

Liczba postów : 233
FBPoints : 112

Powrót do góry Go down

1xbet zbiór promocji i bonusów  - Page 2 Empty Re: 1xbet zbiór promocji i bonusów

Pisanie by MichW on Sro 24 Paź 2018 - 15:14

Także słyszałem o tych numerach z dokumentami. Kiedy kazali wysyłać dokumenty do Rosji to zazwyczaj ludzie rezygnowali. Dobrze że administracja ma dużą siłę przebicia i potrafi nawet takie beznadziejne przypadki rozwiązać.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
FBPoints : 193

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on Sro 19 Gru 2018 - 12:04

Niby informacja o procesie licencyjnym jednak chyba nikt w Polsce nie otrzymał takiego wniosku.
Ciekawa sytuacja z tym 1xbet.
Najpopularniejszy bukmacher znika pod pretekstem licencji a tak naprawdę nie ubiega się o nią.

Najgorsze, ze tracą na tym inni bukmacherzy korzystający  z ich oprogramowania/softu których można pochwalić mam tu na myśli 22bet, Astekbet czy nawet Fansport a ostatni też db-sport.
Brunobet
Brunobet

Liczba postów : 519
FBPoints : 338

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sro 19 Gru 2018 - 14:05

Dużo bukmacherów podawał info o wycofaniu się z dopiskiem że będą się starać o polską licencję a jak wiadomo same takie wnioski złożyło ok 5 firm z czego tylko comeon ma swoją stronę dla PL.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by Diablo on Sro 19 Gru 2018 - 16:51

Tu się mylisz
Na ostatniej prostej jest RoyRichie i betclic. Jest jeszcze kilka wniosków rozpatrywanych.
Również  grupa Cherry otrzymała licencje.
To że bukmacher otrzymał licencje i będzie pod nazwą BetFan nie oznacza, że nie jest to to samo co np. Unibet.

Come on = lipny pzbuk

Ostrzeżenie : Diablo + 1000 FBPoint za przyciągnięcie ponad 50 nowych użytkowników.
Zaufanie : BAN
Liczba postów : 216
FBPoints : 1096

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sro 19 Gru 2018 - 17:39

Betclick i expekt ma licencję (formalnie bodaj jedna z tych firm) ale jak mówiłem miałem na myśli strony już działające (oczywiście mogę o jakiejś firmie nie wiedzieć). Grupa Cherry to pzbuk czyli jak wspomniałeś comeon.

Swoją drogą to temat 1x więc proponuję podawać kolejne info w odpowiednim dziale.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by Diablo on Sro 19 Gru 2018 - 19:01

1xbet z tego co wiem nawet nie złożył dokumentów.

Nie betclici i expekt tylko Betclic ma licencje bo składa sie ją na konkretny nowy lub istniejący brand i nie ma tu znaczenia że oba buki należą do Beaffiliates Group
Diablo
Diablo

Ostrzeżenie : Diablo + 1000 FBPoint za przyciągnięcie ponad 50 nowych użytkowników.

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Czw 20 Gru 2018 - 13:31

Tak jak mówiłem formalnie jedna z firm. Oferta na jednym i drugim buku praktycznie ta sama więc nie ma dla nas większego znaczenia pod jakim szyldem wystartują.

Będąc już w temacie 1x wiecie może co się podziało z transmisjami sportowym na tym buku? Wcześniej mieli licencje na całą NBA a od pewnego czasu nie pokazują w ogóle meczów z tej ligi. Podobnie z topowymi ligami piłkarskimi. Żeby było ciekawiej to spotkania mało znanych drużyn już czasami transmitują. Czyżby zaczynali oszczędzać na graczach?

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by Diablo on Czw 20 Gru 2018 - 13:50

Nie jedna tylko konkretna BetClic ale Ty jesteś uparty.

Co do 1xbet również się mylisz. Nigdy nie miał licencji na transmisje ani NBA ani NHL czy lig europejskich a już na pewno nikt im nie dał licencji na Lotto Ekstraklape

To że mieli transmisje to nie znaczy, że legalnie. Myślę, że również zniknięcie 1xbet z kilku rynków w tym z naszego jest właśnie związane z bezprawnym używaniem znaków i symboli towarowych oraz bezprawne korzystanie z   transmisji. Ale to jest już tylko czysta spekulacja.

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by MichW on Pią 21 Gru 2018 - 22:07

Diablo nie wiem po co ten ton. Człowiek chce się tylko zapytać a Ty idzesz w zaparte wytykając błędy nawet tam gdzie ich nie ma, ale nie będę już rozwijać swojej myśli bo to nie wątek na takie dyskusje.

Co do transmisji sprawdzałem je na niemieckim vpn, do tego z samej apki. Posprawdzam jeszcze inne kraje i jak coś znajdę to dam znać.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by Diablo on Sob 22 Gru 2018 - 9:22

A ty musisz zawsze mieć ostatnie zdanie.  Gdzie wytknąłem Ci błąd w miejscu którym go nie było?
Ty idziesz w zaparte i nie potrafisz pojąć, że skoro licencje dostała firma pod brandem Betclic to nie Expekt. Ale widzę przyjacielu, ze nie dajesz rady tego ogarnąć Smile

Dla mnie osobiście 1xbet może zniknąć z mapy PL szkoda tylko pozostałych buków którzy mają u niego FRANCZYZE i niestety decyzja 1xbet wpływa również na dostępność Astekbet, 22bet, Betwinner, fan-sport, db-bet.

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Nie 23 Gru 2018 - 14:32

I tak zniknęli już z mapy PL a nie wierzę żeby starali się kiedyś o licencję na nasz rynek. Z tym oprogramowaniem akurat parę firm sobie dało radę i odblokowało dostęp dla PL o dziwo takie marki jak astek czy 22bet nie potrafią sobie z tym poradzić.

PS: Widzę że jesteś uparty jak mocher na marszu. To nie jest temat o mnie tylko o 1x. Zostawiam Ci pole na kolejną docinkę i "ostatnie zdanie" bo swoje już powiedziałem.

MichW

Powrót do góry Go down

Pisanie by Diablo on Nie 23 Gru 2018 - 16:30

To podaj przykłady kto sobie poradził.
Zachowujesz sie jak gowniarz.
Piszesz o czymś o czym nie masz pojecia juz nie pierwszy raz.

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry