ForumBukmacherskiePol.com
1xbet zbiór promocji i bonusów  - Page 3 Betsso13

1xbet zbiór promocji i bonusów

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

1xbet zbiór promocji i bonusów  - Page 3 Empty 1xbet zbiór promocji i bonusów

Pisanie by xbet on Czw 8 Cze 2017 - 12:11

First topic message reminder :

Kliknij w 1xbet i zarejestruj się

100% bonus za pierwszy depozyt maksymalnie do 400 PLN!

Zarejestruj się w serwisie 1xBet, a podwoimy Twój pierwszy depozyt – maksymalnie do 400 PLN (lub równowartość w innej walucie) za pierwszy depozyt!
Jak otrzymać bonus?

1. Zarejestruj się na stronie internetowej 1xBet.
   2. Uzupełnij wszystkie dane osobowe na swoim koncie.
   3. Doładuj swoje konto kwotą do 400 PLN (lub równowartość w innej walucie).
   4. Bonus zostaje automatycznie doliczony po doładowaniu konta.

Regulamin

1. Użytkownikowi przysługuje tylko jeden bonus. Minimalna kwota doładowania uaktywniająca bonus to = 5 PLN.
   2. Bonus zostanie automatycznie doliczony po doładowaniu konta, pod warunkiem, że masz uzupełnione dane osobowe w swoim koncie.
   3. Należy obrócić sumę bonusu pięciokrotnie w formie zakładów akumulatorowych. Każdy zakład akumulatorowy musi zawierać co najmniej 3 wydarzenia. Co najmniej 3 wydarzenia w akumulatorze muszą mieć kursy 1.40 lub wyżej.
   4. Wymagana suma postawiona na zakłady zostaje osiągnięta tylko po rozstrzygnięciu wszystkich zakładów w ramach wymienionej kwoty.
   5. Dopóki nie zostaną spełnione warunki promocji, wypłata środków pieniężnych nie będzie możliwa (za wyjątkiem warunków, wskazanych w Załączniku*).
   6. Cała wartość bonusu musi zostać wykorzystana na zakłady, nim klient będzie mógł wypłacić środki z konta (lub przelać pieniądze do kasyna). W przeciwnym wypadku każdy bonus lub wygrana będzie anulowana.
   7. Bonusu nie można wykorzystać w połączeniu z innymi promocjami lub ofertami specjalnymi.
   8. 1xBet zastrzega sobie prawo do wprowadzania poprawek lub zawieszenia dowolnej oferty promocyjnej.
   9. 1xBet zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub odmowy uczestnictwa użytkownikom w tej lub innej ofercie.
   10. 1xBet zastrzega sobie prawo do wglądu w zapisy transakcji klienta bez podania przyczyny. Jeżeli w wyniku przeprowadzonego dochodzenia wyniknie, że użytkownik korzysta ze strategii niedozwolonych przez 1xBet, to firma zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w promocji, jak i do odebrania bonusu.
   11. Na każdego użytkownika, gospodarstwo domowe, adres, wspólny komputer i wspólny adres IP, a także na wspólne dane konta, takie jak adres e-mail, dane bankowe, dane karty kredytowej i numer konta systemu płatniczego, przypada tylko jeden bonus. Łamanie warunków oferty może skutkować zamknięciem konta.
   12. Użytkownik jest zobowiązany przedstawić na żądanie dokument identyfikacyjny, celem potwierdzenia tożsamości (KYC). Nieprzedstawienie dokumentu identyfikacyjnego może skutkować utratą bonusu i ewentualnych wygranych. Firma zastrzega sobie prawo do zażądania fotografii użytkownika wraz ze stosownym dokumentem (twarz użytkownika musi być wyraźnie widoczna w dostarczonej fotografii) lub telefonicznej weryfikacji tożsamości w dowolnym momencie.
   13. Jeżeli serwis stanie się ofiarą oszustwa lub prania brudnych pieniędzy, to 1xBet zastrzega sobie prawo do zamknięcia i zamrożenia stanu konta podejrzanego użytkownika.
   14. Po spełnieniu warunków obrotu bonusem, na Twoje konto główne trafi pozostała kwota z bonusu, która nie może przekroczyć łącznej wartości bonusu. Jeśli po obrocie bonusem, stan konta bonusowego jest mniejszy niż minimalna kwota stawki, to bonus zostanie utracony.

Wszystkie wymienione Warunki stanowią część ogólnych Warunków korzystania serwisu 1xBet.
*Załącznik

Użytkownik może wypłacić kwotę (od 0 do całkowitej sumy złożonych depozytów) nim zostaną spełnione warunki oferty, jednak na koncie musi pozostać przynajmniej dwukrotność bonusu (podjęcie środków wynikających z bonusu i wygranych nie jest dozwolone przed spełnieniem warunków oferty).
   Podjęcie środków z konta nie jest możliwe, jeśli stan konta jest mniejszy niż kwota bonusu i przynajmniej jeden zakład nie został jeszcze rozstrzygnięty.
   Bonus można wykorzystać w ciągu 30 dni od momentu rejestracji. Po skończeniu tego okresu, bonus i wszystkie wygrane zostaną anulowane.
   Aby otrzymać bonusy, musisz wyrazić zgodę poprzez uruchomienie funkcji "Weź udział w ofercie bonusowej" w dziale Moje Konto.

xbet
Support

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 28
FBPoints : -1

Powrót do góry Go down

1xbet zbiór promocji i bonusów  - Page 3 Empty Re: 1xbet zbiór promocji i bonusów

Pisanie by Brunobet on Nie 23 Gru 2018 - 16:58

@MichW dlaczego uważasz się za alfe i omege. Chłop podaje Ci konkretne argumenty i przykłady a Ty rzucasz jakimiś argumentami z kosmosu bez przykładów. Podaj te przykłady kto korzysta z softu 1xbet i ma dostęp bez VPN bo jestem bardzo ciekawy.
Brunobet
Brunobet

Liczba postów : 518
FBPoints : 337

Powrót do góry Go down

1xbet zbiór promocji i bonusów  - Page 3 Empty Re: 1xbet zbiór promocji i bonusów

Pisanie by Brunobet on Pon 24 Gru 2018 - 23:04

@michW cały czas czekam na te twoje przykłady.
Jakoś przestałeś być już taki zarozumiały.
Przykre jest, że oceniasz innych i wręcz ich obrażasz a nie potrafisz udowodnić swoich racji.
Przecież napisaleś, że wielu bukmacherów z oprogramowaniem 1xbet poradziło sobie i są dostepni bez używania vpn.
W takim razie po raz kolejy pytam jacy?
Skoro takowych nie ma to najnormalniej w świecie jesteś oszustem i powinieneś chyba kogoś przeprosić, zresztą nie po raz pierwszy.
Tak czy siak dalej bez problemu można się rejestrować na dane z PL w 1xbet przez vpn i wetyfikują konta.
O co tu w takim razie chodzi?
Brunobet
Brunobet

Powrót do góry Go down

Pisanie by krym on Wto 25 Gru 2018 - 10:40

Niestety kolega @michW nie poda wam takiego przykładu a co dopiero wielu przykładów bo takie nie istnieją NIESTETY!!!!
A miałem nadzieję, że może faktycznie są takie buczki.
Pytałem na stronie affiliate 1xbet i zaprzeczyli w taką techniczną możliwość. Jedynym sposobem jest odblokowanie przez nich a na chwile obecną to wykluczają.
Jak widać ilość wypowiedzi @michW nie idzie z jakością Sad

krym

Liczba postów : 40
FBPoints : 38

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by krym on Wto 25 Gru 2018 - 11:03

Tak wiem doskonale o tym linku ale po pierwsze pytanie było do cwaniaka @MichW a po drugie nie dotyczyło to 1xbet jakbyś przeczytał temat to byś wiedział a dotyczyło innych firm z tym oprogramowaniem.

Cytuje
Z tym oprogramowaniem akurat parę firm sobie dało radę i odblokowało dostęp dla PL o dziwo takie marki jak astekbet czy 22BET nie potrafią sobie z tym poradzić.

Też powiedz mi jak zwykły kowalski ma wpaść na pomysł aby wejść  1x2017.xyz/pl na stronębukmachera.

krym

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Wto 25 Gru 2018 - 11:17

@Brunobet wybacz że poświęcam czas w święta rodzinie zamiast siedzieć 24h na dobę i odpowiadać na wasze pytania choć i tak jestem tutaj dosyć często.

Podałbym jako przykład 1xbit, ale zrobiłby się tutaj jeszcze większy bajzel. 

PS: Nie wiem ile razy mamy jeszcze przepraszać za to że jestem aktywny, ale ok jeżeli wam to pomoże to sorry. Wesołych świąt...na prawdę. :_)

Jak chcecie sobie dalej pogadać na mój temat to specjalnie założyłem dla was wątek. Co niektórzy robią sajgon na forum byle tylko mi dopiec. (Wiem że jakbym nie ułożył tego zdania to i tak pojawią się tekst że jestem alfą i omegą) :_)

https://www.forumbukmacherskiepol.com/t1606-konstruktywna-krytyka-uzytkownikow-wobec-michw#32754

Więcej już nie będę odpowiadał na pytania nie związane z tematem. I proszę mnie więcej nie oznaczać bez powodu bo są ludzie którzy chcą spokojnie spędzić święta.

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
FBPoints : 193

Powrót do góry Go down

Pisanie by krym on Wto 25 Gru 2018 - 11:36

Ale faktycznie się kompromitujesz dalej.
 Bo jak widać po aktywności byłeś na forum wiele razy ale w tym temacie już nie odpowiadałeś.
1xbit nie jest traktowany jako bukmacher gdyż gra sie tam tylko na kryptowaluty które w świetle prawa nie są gotówką (równie dobrze można byłoby grać na muszle lub liście )
Kolejna sprawa wielu bukmacherów a podajesz tu 1xbit i co jeszcze? bo wielu to liczba mnoga.
Za każdym razem jak ktoś ci zwróci uwagę to zasłaniasz się administracją lub aktywnością a to jest śmieszne.
Nikt Cię do tego nie zmusza a i ta aktywność nie jest bezinteresowna doskonale o tym wszyscy wiemy. Twoja aktywność częsta opiera się na kopiowaniu żywcem promocji z kalendarza adwentowego kilku firm a przecież każdy o tych promocjach wie.
Niestety kij ma dwa końce jak ty innym zarzucasz tylko aktywność w konkursach tak tobie można zarzucić że 70% twoich postów jest bezużyteczna i dodawana tylko w celu wymiany punktów na forum.

Cały czas nie podałeś jednak tych wielu bukmacherów.
Łatwo innych obrażać ale jak ktoś pisze prawdę na Twój temat to wykręcasz się aktywnością hahah jak dziecko.

Zaskocz nas i podaj te kilka przykładów!!!

krym

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on Wto 25 Gru 2018 - 11:40

Nic dodać nic ująć kolego.
Ale skończmy tą bezsensowną dyskusje. Szkoda czasu marnować na kogoś kto w ostatnich dniach został złapany kilka razy na oszustwie.

Jednak nie mam pewności i być może ma racje i są takie firmy z franczyzą w 1xbet które oferują dostęp bez kombinowania z DNS czy VPN z miłą chęcią zagram u nich.
Jednak szczerzę w to wątpię i traktuje to raczej jako kolejny fejk news  @MichW
Brunobet
Brunobet

Powrót do góry Go down

Pisanie by Brunobet on Nie 30 Gru 2018 - 13:26

Ciekawostka z wczoraj. 1xbet faktycznie złożył dokumenty niezbędne do otrzymania licencji na organizowanie zakładów wzajemnych online na terytorium RP.
Brunobet
Brunobet

Powrót do góry Go down

Pisanie by Żyd on Sro 31 Lip 2019 - 13:11

Mógłby ktoś napisać jakie jeszcze są buki na tym sofcie oprócz 1xbet, betwinner i astekbet?
Żyd
Żyd

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 7
FBPoints : 6

Powrót do góry Go down

Pisanie by Szymon on Czw 1 Sie 2019 - 17:56

fan-sport

Szymon

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 89
FBPoints : 42

Powrót do góry Go down

Pisanie by bubix on Pon 5 Sie 2019 - 22:54

Jest jeszcze db-bet

bubix

Liczba postów : 17
FBPoints : 16

Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry