ForumBukmacherskiePol.com

Niemiecka Bundesliga

Strona 35 z 35 Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Go down

Re: Niemiecka Bundesliga

Pisanie by zibi on 15/3/2019, 14:12

Eintracht Frankfurt - Nurnberg  17.03. 15:30
w1 1.40 Astekbet
(win)
Może 1.4 nie jest wysokim kursem jednak jak na to spotkanie to naprawdę solidna stawka. Eintracht traci do 3 miejsca tylko 3 pkt a Nurnberg na wyjazdach nie wygrał w tym sezonie  i zdołał uzbierać tylko dwa punkty w 12 meczach strzelając zaledwie 8 bramek.

Ostatnio zmieniony przez zibi dnia 18/3/2019, 13:13, w całości zmieniany 1 raz

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 102
FBPoints : 69

Powrót do góry Go down

Pisanie by zibi on 15/3/2019, 14:13

Bayern Munich - Mainz  17.03. 18:00
w1 1.15  Astekbet
(win)
Nie ma co tu dużo się rozpisywać. Bayern w fatalnym stylu odpadł z LM ale Mainz to nie Liverpool. Teraz z pewnością Bawarczycy skupią się na Bundeslidze i podobnie jak bukmacherzy nie daje najmniejszych szans na sukces przyjezdnych. Mainz przegrał ostatnie 3 wyjazdowe spotkania.

Ostatnio zmieniony przez zibi dnia 18/3/2019, 13:13, w całości zmieniany 1 raz
zibi
zibi

Liczba postów : 102
FBPoints : 69

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 16/3/2019, 11:23

Stuttgart-Hoffenheim
typ:1
kurs:3,85
1xbet
Analiza:
W 26 kolejce Niemieckiej Bundesligi,druzyna Stuttgartu podejmuje u siebie Hofenheim i chosiaz ze statystyk tego sezonu wyglada to inaczej,uwazam,ze Stuttgart wygra to spotkanie.Z pewnoscia opinie sa tutaj bardzo podzielone a wiekszosc stawia nawet na wygrana gosci,stad wysokie kursy na zwyciestwo gospodarzy.Porownujac zespoly,Hoffenheim w klasyfikacji zajmuje aktualnie osme miejsce i ma 37 ptk. w swym dorobku,co wazne ta druzyna niestety nie gra juz tak skutecznie jak w poprzednich sezonach i jakos mnie nie przeknuje.Stuttgard,rzeczywiscie gdy zajrzymy w tabele,nie wyglada to najlepiej,16 pozycja i tylko 19 ptk. malo i jest to juz grupa spadkowa.Ale w tej sytuacji jest to motywujace,zespol bedzie walczyl by uchronic sie przed spadkiem.Ja odkad pamietam,ten zespol zawsze gral lepiej u siebie,bardzo dobrze wykorzystywal ten atut,tym razem tez na to licze.W kilku ostatnich,bezposrenich pojedynkach z Hoffeinheim,Stuttgard nie przegral na swoim stadionie i to tez jest jakas wskazowka,pozwalajaca wierzyc w jego dzisiejsze zwyciestwo.

andrzejszwedzki

Liczba postów : 1861
FBPoints : 221

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 16/3/2019, 11:32

Schalke-Lipsk
typ:1
kurs:4
pinnacle
Analiza:
W Niemieckiej Bundeslidze ,druzyna Schalke zagra dzisiaj u siebie z zespolem Lipsk,to spotkanie bardzo mnie interesuje.Przedewszystkim zwrocilem uwage na opinie co do tego meczu,ktore faworyzja zespol z Lipska,pofobnie jest z kursami bukmacherskimi i ja sie z tym niezgadzam.Dlaczego? Otuz moim zdaniem,Schalke dotychczas poswiecala sie wystepom w Lidze Mistrzow,niestety w 1/8 finalu trafila na silny Manchester i odpadla z dalszych rozgrywek.Teraz moze poswiecic sie Bundelidze i jestem przekonany,ze w krotkim czasie bedziemy swiadkami jej awansu w gore tabeli.Aktualnie sytuacja wyglada rzeczywiscie nieciekawie,14 miejsce i tylko 23 punkty,moga sugerowac slaba forme,stad te opinie.Jesli chodzi o druzyna z Lipska,w porownaniu z gospodarzami wyglada znacznie lepiej,czwarta pozycja w klasyfikacji,dajaca na dzisiaj prawo gry w kolejnej edycji Ligi Mistrzow,moze swiadczyc o dobrej dyspozycji.Jednak ja nigdy nie mialem przekonania do tej druzyny,zwlaszcza w meczach wyjazdowych.Pozatym w kilku ostatnich pojedynkach z Schalke,nie wygrala na wyjezdzie.

andrzejszwedzki

Liczba postów : 1861
FBPoints : 221

Powrót do góry Go down

Strona 35 z 35 Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Powrót do góry