ForumBukmacherskiePol.com
888WinBet - 8.88 EURO bez depozytu. - Page 5 Fdsfsf11
ForumBukmacherskiePol.com
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

888WinBet - 8.88 EURO bez depozytu.

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

888WinBet - 8.88 EURO bez depozytu. - Page 5 Empty 888WinBet - 8.88 EURO bez depozytu.

Pisanie by Special Pią 3 Lis 2017 - 11:53

First topic message reminder :

Kliknij w 888win i odbierz bonus bez depozytu 8.88 euro
Bonus dostępny tylko po kliknięciu w nasz link 888win jeżeli nie zostanie dopisany po weryfikacji proszę na LC podać kod FBPOL
Jesteśmy też w trakcie tłumaczenia strony bukmachera na język polski który już jest dostępny chociaż w wersji podstawowej

Darmowy bonus 

Aby uczestnik mógł ubiegać się o premię, musi zrealizować nastepujące kroki:
1. Zarejestruj się  na [Only admins are allowed to see this link]
2. Potwierdzić rejestracje za pomoca linku wysłanego na e-mail.
3. Zweryfikować konto (częściowa) przez przesłanie dokumentu i rachunku po przez przesłanie po zalogowaniu sie na konto i wejściu w Moje konto=> Profil => Weryfikacja
          a.) Kolorowa kserokopia / Zdjęcie dokumentu tożsamości ze zdjęciem, paszportu lub prawa jazdy, z widocznymi danymi osobowymi oraz datą ważności
          b.) Kolorowa kserokopia / zdjęcie  rachunku / rachunku bankowego za media (nie starsze niż 3 miesiące) z datą wystawienia, twoim imieniem i nazwiskiem oraz adresem.
4. Po przejrzeniu, zweryfikowaniu i zatwierdzeniu dokumentów, konto zostanie ręcznie zasilone darmowym bonusem.
5. Obróć bonus  3 razy z minimalnym kursem 1,20 i wyższym

Regulamin

1.Bezpłatna premia nie może być wypłacona ani wymieniana na gotówkę. Aby wypłacić wygrane z tego bezpłatnego bonusu, 
konto musi zostać w pełni zweryfikowane, a uczestnik musi dokonać udanego pierwszego depozytu (minimum 25 euro), korzystając
 z dowolnej z naszych metod płatności i odebrać  bonus powitalny, Wypłata będzie możliwa po spełnieniu warunków bonusu powitalnego.

1.1. Bez odstępstwa od jakiegokolwiek innego postanowienia niniejszej polityki, zanim jakiekolwiek wypłaty zostaną przetworzone,
 Twoja gra zostanie sprawdzona pod kątem nieregularnych wzorców gry. W interesie uczciwej gry, równych, zerowych lub niskich zakładów
 lub zakładów hedgingowych, wszystkie są uważane za nieregularną grę w celach związanych z premiowaniem. Inne przykłady nieregularnej gry. 
Do czasu spełnienia warunków obrotu dla tej premii. Jeśli uznamy, że wystąpiła nieprawidłowa gra, zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania wypłat,
 konfiskaty wszystkich wygranych i / lub zablokowania dostępu do naszych usług i produktów oraz blokady konta bez obowiązku zapłaty jakichkolwiek środków.

1.2 Każdy gracz może posiadać tylko jedno konto,  jak i bonus, wiele kont nie kwalifikuje się do dodatkowych bonusów, a [Only admins are allowed to see this link] zastrzega sobie prawo
 do zamknięcia dowolnych kont wielokrotnych i wstrzymania wypłat, konfiskaty wszystkich wygranych.

2. ("Darmowe początkowe wygrane" - FIW) są traktowane jako bonus i podlegają niniejszej Polityce bonusowej, specjalnym warunkom dotyczącym premii.

3. W przypadku, gdy [Only admins are allowed to see this link] uzna, że ​​uczestnik wykonał jakiekolwiek działania w złej wierze w związku z tą ofertą  lub próbował nadużyć tej oferty,
 taki uczestnik zostanie wykluczony z tej oferty, a tym samym nie kwalifikuje się do otrzymania bonusów; taki zakaz uczestnictwa może zostać ustalony,
a Premie za Darmową Grę (i wszelkie wygrane uzyskane z Bonusów za Darmo ) wstrzymane lub odwołane, nawet po przyznaniu przez Uczestnika bonusu za Darmową grę.

4. Odbiorca bonusów Free Play ponosi wyłączną odpowiedzialność za opłacenie wszelkich podatków naliczonych w związku z otrzymaniem Bonusów za darmo.

5. Wszystkie gry i darmowe bonusy podlegają naszym warunkom.

6. [Only admins are allowed to see this link] zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych warunków, anulowania, modyfikacji lub zawieszenia tej oferty  w dowolnym czasie i bez wcześniejszego powiadomienia.

7. Promocja jest ważna i będzie dostępna dla wszystkich nowych uczestników, którzy zarejestrują się na [Only admins are allowed to see this link] do 31.12.2017.

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Pią 10 Lis 2017 - 9:18, w całości zmieniany 4 razy (Reason for editing : Informacja o nowej ofercie)

Special

Zaufanie : 25%
Liczba postów : 310
FBPoints : -5

Powrót do góry Go down

888WinBet - 8.88 EURO bez depozytu. - Page 5 Empty Re: 888WinBet - 8.88 EURO bez depozytu.

Pisanie by gumas Wto 9 Sty 2018 - 15:43

Od tego roku mam nowy internet ale widocznie jakiś felerny chyba. Normalne czy nie ale oni chcą jakoś dziwne te zdjęcia pod brodą i jakoś jeszcze nie zrozumiałem tego. Ogólnie dziwne, że nie chcą zweryfikować tymbardziej, że żadnego bonusu nawet nie chcę brać, a jakichś wygibasów to mi się nie chce robić wolę wpłacić gdzie indziej i pograć za normalne pieniądze a nie bawić się z bonusami
gumas
gumas

Zaufanie : BAN
Liczba postów : 70
FBPoints : 13

Powrót do góry Go down

888WinBet - 8.88 EURO bez depozytu. - Page 5 Empty Re: 888WinBet - 8.88 EURO bez depozytu.

Pisanie by lukaszafc Wto 9 Sty 2018 - 16:12

Na prawdę nie rozumiem cię. Wystarczy jedna fotka telefonem i wszystko załatwione. Trochę zachowujesz się jakbyś miał coś do ukrycia. Bukmacher wypłaca kasę w kilka sekund na ecopayz jezeli wypłacasz kwoty do 100 euro jak więcej to szło niecałą dobę.
Nie zagrałeś u nich nawet jednego kuponu  nie zleciłeś depozytu ani wypłaty a narzekasz na bukmachera. 
Dziwne
lukaszafc
lukaszafc

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 108
FBPoints : 58

Powrót do góry Go down

Pisanie by vamoskamil Wto 9 Sty 2018 - 17:09

Mi juz kilku bukmacherów kazało przesłać zdjęcie z dokumentem przy twarzy i zawsze kończyło się to weryfikacją
To już praktycznie norma zwłaszcza jak ktoś jak ja korzysta z osiedlowego internetu
888win nie był w tej materii inny
Inna sprawa to taka że po co mają cię informować jak w twoim koncie jest zakładka dokumenty jak jest zweryfikowany to jest wpis o tym

vamoskamil

Liczba postów : 15
FBPoints : 7

Powrót do góry Go down

Pisanie by gumas Wto 9 Sty 2018 - 17:33

Aha to nie wiedziałem, podziekowania Smile ja mam internet chyba osiedlowy właśnie teraz od tego roku wiec możliwe, że teraz bede miał takie weryfikacje. Dzieki za wyjaśnienia
gumas
gumas

Liczba postów : 70
FBPoints : 13

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW Sob 13 Sty 2018 - 2:27

Takie weryfikacje to norma w wielu bukach. Jak chcesz to graj gdzie indziej. Przecież nikt ciebie nie zmusza Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
FBPoints : 193

Powrót do góry Go down

Pisanie by Qwezy Wto 16 Sty 2018 - 3:27

Dokładnie takie weryfikację ostatnio są coraz częstsze, chociaż też wolę omijać takich bukmacherów, gdzie jestem proszony przykładowo o selfie z dowodem przy twarzy.. troszkę przesada. Co do firmy powyżej, w moim wypadku weryfikacja natychmiastowo (maksymalnie 2 godziny) sam dowód + rachunek.
Qwezy
Qwezy

Liczba postów : 85
FBPoints : 61

Powrót do góry Go down

Pisanie by kobra Sro 17 Sty 2018 - 16:45

Bukmacher godny polecenia, zwłaszcza imponują mi ich wypłaty na ecopayz poniżej 100 euro. Jak mi na LC powiedzieli gwarantujemy, że nie zdąży się pan zalogować na ecopayzy po zleceniu wypłaty a ona już bedzie na koncie Smile
Dobry tekst i faktycznie tak było
kobra
kobra

Liczba postów : 265
FBPoints : 88

Powrót do góry Go down

Pisanie by patrykus Sob 17 Lut 2018 - 1:06

do usunięcia skoro nieaktualne jak będzie nowa promocja może kiedyś to zrobi się nowy temat

patrykus

Liczba postów : 82
FBPoints : 35

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin Sob 17 Lut 2018 - 8:23

[Only admins are allowed to see this link] napisał:do usunięcia skoro nieaktualne jak będzie nowa promocja może kiedyś to zrobi się nowy temat
Coś się chyba Tobie znowu pomyliło. Wypisujesz jakieś głupoty na PW i potem to samo na forum.
Stawiasz wiecznie jakieś warunki i zamieszanie. To jest dział dostępny tylko dla zalogowanych czyli wydawałoby się rozgarniętych ludzi. Wystarczy przeczytać regulamin i wiesz czy promocja jest aktualna czy nie. Szczytem chamstwa z Twojej strony jest ocenianie pracy moda i teksty typu "czy on coś w ogóle ogarnia"
Mam wrażenie, że to Ty nic nie ogarniasz. Zacznij czytać regulaminy to będziesz wiedział: kiedy konkurs się skończy, jakie są jego warunki, ile kont można u bukmachera założyć. Temat zostaje np. z tego powodu, że mamy około 200 osób które się zarejestrowały ale nie odebrały bonusów (bonus dostępny był dla zarejestrowanych
7. Promocja jest ważna i będzie dostępna dla wszystkich nowych uczestników, którzy zarejestrują się na [Only admins are allowed to see this link] do 31.12.2017.
Admin
Admin
Admin

Liczba postów : 2033
FBPoints : 789

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW Sob 17 Lut 2018 - 11:42

Ja myślę że przydałby się ban temu Panu. Samym spamem z Blantare zrobili ładny przewrót w klasyfikacji top postujących i to jest pewnie jego główny cel tej jakże pożytecznej aktywności Wink

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
FBPoints : 193

Powrót do góry Go down

Pisanie by adrianP Nie 15 Lip 2018 - 14:02

Jakis bonus dla forum w tym roku ? Smile

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 995
FBPoints : 5

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin Nie 15 Lip 2018 - 18:41

Masz u nich standardowy bonus powitalny. Wstrzymaliśmy się trochę tymi darmowymi ofertami bo zazwyczaj z nimi są same problemy. Kilka osób rejestruje po 15 kont a jak na ostatnim coś wygra z darmowej kasy a bukmacher nie chce wypłacić to robią zamieszanie.
Jak wystartują wszystkie ligi będziemy rozdawać dla aktywnych bonusy do Astekbet, 1xbet oraz x-bet.co

Admin

Liczba postów : 2033
FBPoints : 789

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by adrianP Nie 15 Lip 2018 - 18:43

Rozumiem, okej Smile

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 995
FBPoints : 5

Powrót do góry Go down

Pisanie by okon247@wp.pl Czw 19 Lip 2018 - 23:28

daja jeszcze od rejestracji?

okon247@wp.pl

Liczba postów : 24
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 Pią 20 Lip 2018 - 1:11

Z tego co wiem to niestety raczej nie na tą chwilę.
bmx34
bmx34

Ostrzeżenie : Oszczerstwa i nieprzestrzeganie regulaminów
Liczba postów : 922
FBPoints : 31

Powrót do góry Go down

Strona 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry