Pisanie by Special on Sob 18 Lis 2017 - 18:20

First topic message reminder :

Oficjalne konkursy Facebook/Twitter

@Andree - miałeś rację, wrzucamy tylko oficjalne konkursy od bukmacherów;)

Ostatnio zmieniony przez Special dnia Sob 18 Lis 2017 - 19:35, w całości zmieniany 4 razy

Pisanie by marcinfks69 on Pią 22 Maj 2020 - 15:42

Typuj z =68.ARBkAlgYzuCFcZ8Yu-UPTzQr3OVGhIpphSTLSVSbJFJGLXObEtzVH1Fz3ssb9bHmHXCFWQ0w6g6UhveqPM1DntPZ3oDgexgsnvM3oD7KSrFFN-Lr7rGe88Ja5mtp5QhDYBKZDekQpHmhYB7Q2D9QaY97Hp83cIaRNM_5Rg3L3LXUPzjexzIxy8tF0i2sm0ldw3p7Z5QWGEQaJ_8ehAZKxbpQhF6nNEroZOTP6TPuWxUtxTHjz_9omgL2i_rXfJsNMVpuwv8_HBRjtHa5HfC3-w-u37DRnQaSff9-5kwMH3zOE0g_8Nl6tXAhbzqQyxYGR3EsX_CJI6h8qVJ9WkcBrclegA&__tn__=%2CdK%2AF-R&eid=ARD6JR1jknFEYGxjv1Y2xvmzYg6SBrlVZn4xdS75zb6BaS7rMi4jc8sDAoDu0QD9zmUZPx26vY3QM6oo]forBET - graj o cotygodniową pulę nagród 200 zł bonusu

Dorośli czytelnicy niniejszego fp mają szansę wygrać 75 zł za wytypowanie wyniku sobotniego pojedynku Bayern Monachium -Eintracht Frankfurt oraz minuty strzelenia pierwszej bramki w tym spotkaniu! Wygrywa osoba, która dokładnie trafi wynik i poda najbliższą minutę strzelenia pierwszej bramki.

Możecie typować bezbramkowe wyniki, ale w przypadku takich typów musicie wytypować także liczbę rzutów rożnych!

Ważne - typować mogą tylko osoby, nie bierzemy pod uwagę komentarzy dodawanych z poziomu fan page'ów. DODATKOWO dyskwalifikowane będą osoby, które do uczestnictwa w typowaniu wykorzystują więcej niż jedno konto facebookowe. Weryfikacja zostanie przeprowadzona na podstawie loginów do forbetu! W związku z powyższym w walce o nagrody liczyć się będą tylko komentarze, w których podane będą Wasze loginy do forbetu!!!!

W przypadku identycznych odpowiedzi liczy się czas zamieszczenia komentarza. Liczą się nieedytowane komentarze dodane do rozpoczęcia wskazanego pojedynku!

PS. Wygrać możecie także w konkursach równolegle prowadzonych na następujących stronach: