ForumBukmacherskiePol.com

Liga Polska

Go down

Liga Polska

Pisanie by mazik on Sro Lis 22 2017, 15:12

Azoty-Puławy - Kwidzyn

Azoty-Puławy Handi -4.5 bramki

Kurs: 1.75
Fortuna
(w)
I doczekałem się kursów, choć dalej tak do końca oferta nie jest rozwinięta, ale myślę, że kursy polecą w dół, więc biorę kurs jaki jest teraz. O 18:00 odbędzie się spotkanie 11 kolejki polskiej ligi w piłkę ręczną, w meczu zmierzą się Azoty-Puławy z Kwidzynem, ja idę w zdecydowaną wygraną gospodarzy, co najmniej 5 bramkami. Azoty z Górnikiem to dwie drużyny, które próbują gonić czołówkę ligi jaką jest Wisła Płock i Vive, w tamtym roku Azoty na własnej hali przegrali tylko 3 pojedynki oczywiście 2 z wyżej wymienionymi drużynami, oraz ostatni mecz z Wybrzeżem, który najnormalniej w świecie został odpuszczony. W tym roku również 5 spotkań i 4 wygrane, oraz 1 porażka dopiero po dogrywce i karnych z Wisłą, pozostałe zwycięstwa to wygrane +9 bramek z Mielcem, +11 bramek z Elblągiem, +11 bramek ze Szczecinem i +15 bramek z Gdynią, bardzo wyraźne zwycięstwa i myślę, że tu będzie podobnie. Kwidzyn do tej pory przegrał 2 wyjazdowe spotkania, -15 bramek z Vive i -5 bramek z Mielcem, tu również nie daje im większych szans. W poprzednim sezonie obie drużyny mierzyły się ze sobą 4 razy, 2 razy w sezonie zasadniczym, gdzie Azoty wygrywały 33:21 i 27:29, oraz w PO o 3 miejsce, pierwszy mecz przegrany na wyjeździe 24:18 i wygrana 30:20 już przed własną publicznością. Azoty posiadają o wiele lepszą kadrę i sądzę, że tutaj łatwo wygrają swoje spotkanie co najmniej 5 bramkami.

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw Lis 23 2017, 11:39, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : rozliczenie)
mazik

Liczba postów : 181
FBPoints : 78

Powrót do góry Go down

Re: Liga Polska

Pisanie by faro2013 on Wto Gru 12 2017, 13:18

Super Liga
Wybrzeże Gdańsk - Spojnia Gdynia
Typ under 62,5
kurs 1,55
Totolotek
Analiza.Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze Wybrzeże Gdańsk.Obecnie zajmują oni 6 miejsce grupy B z 18 punktami zdobytymi.Na ten ich wynik składa się 5 zw3ycięstw i 9 pojedynków przegrali.w ostatniej kolejce przegrali wysoko na wyjeżdzie z Górnik Zabrze 33-25.Spojnia Gdynia ich rywal w grupie a zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z 7 punktami zdobytymi.Myśle że tutaj może paśc dużo goli,ale zdecydowanie mniej niż 62,5.

faro2013

Liczba postów : 197
FBPoints : 1

Powrót do góry Go down

Re: Liga Polska

Pisanie by wilu1103 on Wto Lut 06 2018, 09:03

Vive Kielce - Meble Wójcik Elbląg

Over 60.5 bramki

Kurs: 2 (w) 43-25
Astekbet
Sporo zastanawiałem się nad zagraniem overu w meczu Vive Kielce z Meble Wójcik Elbląg, jeśli chodzi o bramki ze strony Kielc nie ma co się martwić, ale czy Elbląg dorzuci coś od siebie, z topowymi drużynami mają trochę problemy, tym bardziej na wyjazdach, tylko 19 bramek przeciwko Puławom, 17 bramek przeciwko Wiśle, czy 19 bramek z Gwardią, a overy wynosi w końcu 60.5 bramki, jeśli podobnie zagrają przeciwko Vive, to gospodarze musieliby rzucić 42 bramki do pokrycia overu, mimo tego próbuję. Vive ostatnio w niesamowitej formie, cały skład zdrowy, w lidze mistrzów nie radzą sobie zbyt dobrze, ale w polskiej lidze mocno dominują, o czym świadczy choćby ostatnie spotkanie przeciwko Piotrkowiu Trybunalskiemu, wygrana 24:43, prowadząc po pierwszej połowie 10:26 to wow, w drugiej ewidentnie sobie już odpuścili, ale i tak bardzo dużo bramek, czy stać ich na powtórzenie takiego rezultatu? Myślę, że tak, dopiero za 5 dni spotkanie wyjazdowe z Flensburgiem, więc nie ma mowy o odpuszczaniu, żeby pozostać w rytmie meczowym, a poza tym po co dawać odpoczywać zawodnikom, skoro i tak przez 5 dni nie będą rozgrywać meczu, dodatkowo grają u siebie, więc jak najbardziej będą chcieli stworzyć swoim kibicom jak najlepsze widowisko i według mnie mogą spokojnie zdobyć +40 bramek i to grubo ponad. Elbląg na wyjazdach traci średnio 27.9 bramek, dosyć sporo, a Vive powinno zdobyć o wiele więcej. Myślę, że jeśli Elbląg postara się, to i rzuci nawet 22 bramki, przy odrobinie szczęścia i odpuszczeniu końcówki przez Kielce może nawet i 24. Kursy z tego powodu, że między dwiema drużynami nie padło te 61 bramek, nawet w pierwszym meczu w tym sezonie padł wynik 22:38, czyli 60 bramek, stąd na under mamy o wiele niższy kurs 1.72, ja jednak przyjmując powyższe okoliczności myślę, że mamy szanse w końcu na wyższy wynik niż dotychczas.
wilu1103

Liczba postów : 118
FBPoints : 44

Powrót do góry Go down

Powrót do góry