ForumBukmacherskiePol.com

Regulamin konkursu - Aktywuj się

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Regulamin konkursu - Aktywuj się

Pisanie by faro2013 on 12/12/2017, 07:27

Czy moze byc wyplata nagrody na konto skrill

faro2013

Liczba postów : 211
FBPoints : 12

Powrót do góry Go down

Pisanie by faro2013 on 12/12/2017, 08:18

Lub konto Paypal

faro2013

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 12/12/2017, 09:36

Nie może być
Admin
Admin

Liczba postów : 1445
FBPoints : 251

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by webmaster on 13/12/2017, 20:31

Nagrody właśnie zostały wypłacone za zakończoną rundę na konta ecopayz
Pominąłem tylko @Special gdyż regulamin daje mi takie prawo i mam czas na wypłatę do końca czwartku.
Również informuje Cię @Special, że fakt niewywalenia Ciebie z forum zawdzięczasz Adminowi
webmaster
Admin

Liczba postów : 55
FBPoints : 44

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on 13/12/2017, 23:32

Ok spoko, ja Was nie prosiłem o to, żebyście mnie nie banowali, dla jasności. Po drugie, nic wam takiego nie zrobiłem, tylko po prostu napisałem w sprawie nagrody i napisałem, że dziś mija czas (3 dzień). @Admin napisał, że mają jeszcze czas na wypłatę, ja napisałem, że wolno idzie im wypłacanie nagród finansowych, nie chodzi o bonusy do bukmacherów, bo te są dopisywane bardzo szybko. Nagle widzę informację na forum tą powyżej umieszczoną przez @webmaster, i to że nagle wypłaty już zostały zrealizowane na konta ecopayz. A więc nie można było tak od razu? Nie rozumiem tej sytuacji całkowicie, ja się nie pcham na siłę, nie chcecie nie wypłacajcie, ale tak się nie robi, dużo czasu poświęciłem na pisanie tych analiz, byłem aktywny, dokładałem cegiełkę do rozwoju tego forum, widocznie komuś to się nie spodobało.

Wychodzi na to, że nie można nawet nic napisać do Administracji, ponieważ jest to uważane za płacz i użalanie się nad sobą. Inaczej się umawialiśmy, inaczej wyszło, tak jak napisałem już wyżej nic na siłę. Pozdrawiam
Special

Liczba postów : 314
FBPoints : -1

Powrót do góry Go down

Pisanie by webmaster on 14/12/2017, 09:11

Ty nas nie prosiłeś o niebanowanie.
Żart, zaraz poproszę @Admina aby wstawił kilka PW o ile odnajdzie je z tego Spamu który codziennie do niego wysyłasz. Kilka wiadomości typu "Przepraszam już nie będę tak robił, poprawię się itd."
W takim razie wytłumaczę coś tobie kolego
Bo widzę, że wydaje się Tobie, że jak napiszesz na forum to ktoś się ugnie, otóż nie i masz już Bana o którego dawno się prosiłeś.
Codziennie a nawet kilka razy dziennie pisałeś, kiedy będą wypłaty itd. na PW a regulamin jasno mówi ( i zostały zrealizowane w terminie.
Już kilka razy przeginałeś i tylko dzięki interwencji i stawiennictwu @Admin jesteś jeszcze na tym forum.
Szczytem chamstwa jest donoszenie na innych użytkowników a następnie z innego konta umawianie się z nimi i kombinacje, kilkukrotnie albo nawet kilkunastokrotnie nie stosowałeś się do regulaminów i Admin poszedł tobie na rękę, wypłacając nagrody, edytując posty, usuwając posty. Ty widzisz tylko czyjeś błędy i jak ktoś się pomyli to z automatu otrzymujemy od ciebie wiadomość, że użytkownik xyz złamał regulamin i coś mu się nie należy.
świetna postawa obywatelska gdyby działało to w obie strony. Natomiast ty uważasz, że powinniśmy cię traktować w sposób nadzwyczajny bo masz taki wpływ w rozwój forum, że powinniśmy stworzyć dla ciebie specjalną rangę VIP (tak przynajmniej wynika z każdej wiadomości PW jaką wysłałeś do Admina a jest ich praktycznie codziennie minimum 10)
To na tyle z mojej strony.
Nie otrzymujesz BANA juz tylko za kilka godzin, żebyś potem nie marudził, że otrzymałeś bana i nie miałeś szans na odniesienie się do tej sytuacji. Jak widać poprzedni właściciele też nie bez powodu zbanowali ci konta i IP.

Ostatnio zmieniony przez webmaster dnia 14/12/2017, 09:18, w całości zmieniany 2 razy
webmaster
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by webmaster on 14/12/2017, 09:13

Oczywiście, żeby nie zagubiła się wiadomość ważna dla tego tematu
@mazik oraz @wilu1103 otrzymali już wczoraj swoje nagrody za aktywność.
webmaster
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on 14/12/2017, 09:48

Ja potwierdzam, nagrody zawsze na czas i bez problemu.
Ale faktycznie irytowałoby mnie jakby ktoś co chwile pytał mnie w firmie kiedy wypłacę np. premię na święta skoro ustaliliśmy, że wypłaty będą do np. 20 grudnia.
Fakty są takie @special, że nie jestem długo na forum ale już kilka razy widziałem jakieś pretensje z twojej strony.
wilu1103

FBPoints : 134

Powrót do góry Go down

Pisanie by Special on 14/12/2017, 14:32

Napisałem do was raz, że dostaję jakiś spam w sprawie rejestracji, chyba normalne, chyba, że wam to nie przeszkadza. Więc nie piszcie, że notorycznie pojawiały się wiadomości takiego typu w waszej skrzynce. Po drugie pisałem rzeczywiście często z @Admin - ale często były to rozmowy na jakiś temat. Czasami przesadzałem z tym, że pisałem do was w sprawie nagród, gdy jeszcze tak na prawdę czas nie upłynął, a wy ten czas mieliście na wypłatę. Ale co w tym złego, że się zapytam poprzez PW? gdybym wiedział, że do takiej sytuacji dojdzie, bym spokojnie czekał do dziś. Na forum napisałem wiadomość w tym temacie w odpowiedzi na wasze zdanie "Również informuje Cię @Special, że fakt niewywalenia Ciebie z forum zawdzięczasz Adminowi" - inaczej tego dyskusji na ten temat tutaj bym nie zaczynał. Tak czy siak, dla mnie to jest chamskie z waszej strony, bo nie po to człowiek się stara cały tydzień, aby po wiadomości na PW, była publikowana wiadomość na forum, że @Special został pominięty.
Special

Liczba postów : 314
FBPoints : -1

Powrót do góry Go down

Pisanie by webmaster on 14/12/2017, 16:25

Oczywiście znowu Ty nie masz sobie nic do zarzucenia.
Widziałem twoje rozmowy z @Admin, w których praktycznie non stop masz pretensje o coś albo do kogoś , że popełnia błędy i nie stosuje się do regulaminów.
Zapominasz tym czasem, że najczęściej to Ty olewałeś regulaminu i jak ktoś pisał o tym nam, a my przekazywaliśmy na twoją skrzynkę PW, w odpowiedzi słyszeliśmy, że to przecież głupota i każdy ma prawo się pomylić.

Sam fakt, że najpierw wymieniasz 50 wiadomości PW, a jak nie osiągniesz celu to o to samo pytasz na forum. Nawet przed chwilą przeczytałem wiadomość, że nie masz nic do tłumaczenia i nie zamierzasz tego robić. Wchodzę kilka minut później na forum, a ty znowu zgrywasz pokrzywdzonego. W takim razie informuje cię, że Bana otrzymujesz za próby robienia wałów z innym użytkownikiem, który się przyznał do kombinacji, o której zresztą dowiedzieliśmy się właśnie od Ciebie. Co ciekawe kilka minut po tym, jak przesłałeś jego PW do Admina napisałeś do niego, że Twój kolega jest zainteresowany podając konto które było aktywne na tym samym IP co @special.
Faktycznie jesteś w porządku gość.
webmaster
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by webmaster on 14/12/2017, 16:36

W ramach przypomnienia
Poprzednia administracja forum też była nie fer, teraz rozumiemy dlaczego również cię zbanowali.
Oczywiście po odblokowaniu Cię miałeś takie same tłumaczenie , że ty rozwijałeś im forum a oni niewdzięcznicy dali BANA
@Special bądźmy obiektywni 95% twoich postów była związana z konkursami a nie z bezinteresowną pomocą w rozwoju forum
webmaster
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by mazik on 14/12/2017, 18:27

Dla rozluźnienia atmosfery uprzejmie donoszę, ze moja nagroda również już wczoraj była na koncie chociaż dopiero dzisiaj sprawdzałem.
@Special ty chyba powinieneś iść na odwyk skoro codziennie się dopytujesz o nagrody w sumie jest jeszcze jeden jegomość który pytał mnie czy mi w zeszłym tygodniu wypłacili  chociaż zrzekłem się nagrody na koszt innego użytkownika. Jak odpisałem coś w stylu " jak wypłacą to będą to zwyzywał mnie od debili" jak widać niektórzy powinni się leczyć zwłaszcza, że miał całe 30 czy 50 zł nagrody.

Jeszcze raz z tego miejsca chciałem podziękować @wil1103 za to, że zachował się w porządku i po tym jak otrzymał moja nagrodę i ugrał z niej kilka stówek to połowę nagrody przelał mi na e-portfel. Szkoda, że nie wszyscy są tacy

Liczba postów : 680
FBPoints : 256

Powrót do góry Go down

Pisanie by bmx34 on 14/12/2017, 19:58

Widzę ze pijesz do mnie takze ty powienieneś się leczyć kolego,owszem zapytałem cię raz o nagrodę a gdzie nazwałem cię debilem? to właśnie ty zacząleś mnie wyzywać od kur...
Mam całą rozmowę dlatego wyluzuj.
bmx34

Liczba postów : 267

Powrót do góry Go down

Pisanie by mazik on 14/12/2017, 21:14

A o Tobie jeszcze nie wspomniałem
Jak widać sam się zgłosiłeś na zbiorową terapię
Gratuluje decyzji
Faktycznie ty też strasznie byłeś zirytowany jak powiedziałem, że mi się nie spieszy

Liczba postów : 680
FBPoints : 256

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 14/12/2017, 21:18

stop
Spojój panowie 
Co dzisiaj jest jakiś światowy dzień  ban a
Następni ochotnicy po @Special
Wyjaśniajcie sobie takie sprawy na PW a nie na forum bo nie będzie skrupułów w blokowaniu.
Niektórzy jak widzę zaczęli uważać, że są niezastąpieni na tym forum i mona im wszystko  - otóż nie.
Admin
Admin

Liczba postów : 1445
FBPoints : 251

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by fbmod on 19/12/2017, 16:13

W związku z tym, że byłem na zasłużonym wolnym Smile
Dzisiaj podliczę wyniki 
Również zostanie zmieniony regulamin tak aby również aktywność w innych działach była wliczana.

Liczba postów : 196
FBPoints : 119

Powrót do góry Go down

Pisanie by faro2013 on 19/12/2017, 17:09

Wszystkie typy pisałem normalnie,nic nie kopiowałem.Podobno mam to z tobą wyjaśnic to i masz napisac do admina.Prosze o odpowiedz

faro2013

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry