ForumBukmacherskiePol.com
Romania - Liga 1 Betsso13

Romania - Liga 1

Go down

Romania - Liga 1 Empty Romania - Liga 1

Pisanie by supertyper on Pon 4 Gru 2017 - 13:04

Poli Timisoara - Gaz Metan Medias
win 1
kurs 1,90 (p)
1xbet

Kolejny mój dzisiejszy typ i kolejny raz jako pierwszy poruszę typy na ligę której nie było na forum.  rumuńska Liga 1 myślę, że poziomem przypomina naszą Ekstraklasę lub nawet przewyższa nasz poziom i często można w niej znaleźć atrakcyjne kursy. Mój wybór padł na wskazanie zwycięscy spotkania  w meczy Poli Timisoara - Gaz Metan Medias  win 1. Poli ma 24 punkty a jego rywal o połowę mniejszy dorobek  mimo to można powiedzieć, że gospodarze w tym sezonie zawodzą  swoich fanów plasując się na 9 pozycji w 14-sto drużynowej lidze. W pierwszym spotkaniu 19.08.2017 r. Poli wygrało na wyjeździe 0-2 i nie sądzę aby przed własną publicznością mieli jakiekolwiek problemy z dzisiejszym rywalem.
supertyper
supertyper

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 82
FBPoints : 20

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Romania - Liga 1 Empty Re: Romania - Liga 1

Pisanie by wilu1103 on Pon 12 Lut 2018 - 12:16

Concordia - Din. Buchareszt

over 2.5 gola

Kurs: 2.22 Astekbet

W Rumunii powoli kończy się faza zasadnicza i dzisiaj czeka nas bardzo ciekawe starcie, a mianowicie Concordia podejmie u siebie Dinamo Bukareszt. Concordia już na bank zostaje w strefie spadkowej więc dużo tutaj nie ma do ugrania ,jedynie punkty, które mogą pomóc w wywalczeniu jak najwyższej pozycji w kolejnej fazie. Bukareszt ma zaś ogromnie ciekawą sytuację . Do końca sezonu zasadniczego dwa mecze a oni są 7 miejscu , a tylko 6 zagra w grupie mistrzowskiej. Do zespoły bezpośrednio przed sobą tracą 1 punkt i dzisiaj muszą wygrać aby móc myśleć o grze w najlepszej szóstce. To będzie na pewno ciekawy mecz i Dinamo od początku ostro zaatakuję wg. mnie. Ja w tym meczu proponuję zagrać zakład na over 2.5 gola. Moim zdaniem to będzie bardzo szalony mecz i można tutaj liczyć na sporo bramek
wilu1103
wilu1103

Liczba postów : 471
FBPoints : 134

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Sob 17 Lut 2018 - 10:30

Cluj - Astra Giurgiu

over 2.5 gola

Kurs: 2.46 888win.bet

O godzinie 19.45 lider ligi rumuńskiej czyli CFR Cluj podejmie będącą na 4 pozycji ekipę Astry Giurgiu. Jest to przedostatni mecz przed podziałem lig na grupę mistrzowską i spadkową. Cluj ma tylko 2 punkty przewagi nad swoim największym rywalem do zdobycie majstra a mianowicie FCSB więc na wpadkę sobie w tym meczu nie może pozwolić. Astra do 3 ekipy Craiovej ma 9 punktów straty ale jeden mecz mniej więc jeśli wygra zostanie tylko 6 do odrobienia , a później kto wie co się wydarzy. Jak więc widzimy obie drużyny mają o co grać. Ja kibicuje obu klubom bo oba bardzo lubię i mam nadzieję, że Cluj wygra ligę a Astra zajmie miejsce na podium. Tutaj spodziewam się bardzo zaciętego meczu i wielu bramek dlatego proponuję pograć zakład na over 2.5 gola. Kurs na to zdarzenie bardzo duży bo aż 2.46 od fortuny i moim zdaniem to przesada. Tutaj będzie ostra gra i nikt nie będzie kalkulował. Wg. mnie trzy bramki zobaczymy tutaj bez problemu.
wilu1103
wilu1103

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Sob 24 Lut 2018 - 7:02

Astra Giurgiu - Dinamo Bukareszt

over 2.5 gola

Kurs: 2.26
Astekbet

24 lutego o godzinie 18.45 w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego zmierzą się ze sobą Astra Giurgiu oraz Dinamo Bukareszt.Jest to arcyważny mecz dla obu klubów. Astra jest 5 zaś Dinamo na 6 miejscu i traci tylko dwa oczka do ekipy gospodarzy w tym meczu. Przypominam, że do strefy mistrzowskiej kwalifikują się tylko sześć ekip więc obie te drużyny mają o co walczyć tym bardziej, że tuż za nimi jest ekipa Pola Iasi , która ma tyle samo punktów co Dinamo i dwa oczka straty do Astry. W tym meczu oba kluby zawalczą o pełną pule. Nikt tutaj nie będzie ryzykował remisem bo w tym samym czasie swój mecz rozegra Pola Iasi i nie wiadomo jak on się potoczy. Spodziewam się bardzo zaciętego i dynamicznego meczu z obu stron. Proponuję tutaj pograć zakład na over 2.5 gola. Kurs na to zdarzenie spory i myślę, że może tutaj bez problemu wejść. I jedni i drudzy wiedzą o co toczy się stawka i kalkulacji tutaj nie będzie tylko sama walka o to aby wygrać te spotkanie i byś w tej strefie mistrzowskiej
wilu1103
wilu1103

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Sob 24 Lut 2018 - 7:03

Poli Iasi - FC Viitorul

over 2.5 gola

Kurs: 2.38 Astekbet

Wcześniej zaproponowałem bet do meczu Astry z Dinamem i teraz również liga rumuńska i mecz toczący się równolegle z tamtym spotkaniem, a mianowicie spotkanie Poli Iasi z FC Viitorul. Tutaj również czeka nas ciekawy mecz bo zespół gospodarzy chce być w tej strefie mistrzowskiej i jeżeli wygra ten mecz to na pewno w niej się znajdzie ale ich rywal to nie byle kto. FC Viitorul zajmuje 4 miejsce i ma tylko dwa punkty przewagi nad Poli ale oni nawet mimo porażki nie spadną do strefy spadkowej więc mają trochę luzu. Moim zdaniem ten mecz będzie podobny do meczu Astry czyli zobaczymy walkę walkę i jeszcze raz walkę. Wszystkie 4 zespoły toczą ze sobą bezpośredni bój o awans do tej strefy mistrzowskiej i to będą mega ciekawe spotkania. Moim zdaniem zobaczymy tutaj kilka bramek bo nikt nie będzie kalkulował i liczył punktów bo to jest ogromne ryzyko. Ja spodziewam się dynamicznego i przede wszystkim meczu ze zwrotami akcji i że będzie tutaj na co popatrzeć. Proponuję oczywiście pograć zakład na over 2.5 gola. Kurs na to zdarzenie tradycyjnie bardzo wysoki ale moim zdaniem warto bo dzisiaj tutaj naprawdę szansa bardzo duża na pokrycie tego overa.
wilu1103
wilu1103

Powrót do góry Go down

Powrót do góry