ForumBukmacherskiePol.com

Romania - Liga 1

Go down

Romania - Liga 1

Pisanie by supertyper on Pon Gru 04 2017, 13:04

Poli Timisoara - Gaz Metan Medias
win 1
kurs 1,90 (p)
1xbet

Kolejny mój dzisiejszy typ i kolejny raz jako pierwszy poruszę typy na ligę której nie było na forum.  rumuńska Liga 1 myślę, że poziomem przypomina naszą Ekstraklasę lub nawet przewyższa nasz poziom i często można w niej znaleźć atrakcyjne kursy. Mój wybór padł na wskazanie zwycięscy spotkania  w meczy Poli Timisoara - Gaz Metan Medias  win 1. Poli ma 24 punkty a jego rywal o połowę mniejszy dorobek  mimo to można powiedzieć, że gospodarze w tym sezonie zawodzą  swoich fanów plasując się na 9 pozycji w 14-sto drużynowej lidze. W pierwszym spotkaniu 19.08.2017 r. Poli wygrało na wyjeździe 0-2 i nie sądzę aby przed własną publicznością mieli jakiekolwiek problemy z dzisiejszym rywalem.
supertyper

Liczba postów : 50
FBPoints : 2

Powrót do góry Go down

Re: Romania - Liga 1

Pisanie by Special on Pon Gru 11 2017, 18:17

Din. Bucharest - Voluntari
HT/FT: 1/1
Kurs: 2.06
Unibet

Analiza: Dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się spotkanie 21 kolejki Rumuńskiej - Liga 1. Dinamo Bukareszt na własnym stadionie zmierzy się z ekipą Voluntari,
faworytem w tym spotkaniu według wszystkich bukmacherów jest zespół gospodarzy. Dynamo zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 30 punktów. Voluntari plasuję się ma 11 miejscu i nie potrafi wygrać w lidze od 5 kolejnych spotkań z rzędu. Myślę, że będzie to łatwy sprawdzian dla zespołu gospodarzy. Moim typem na to spotkanie jest 1/1 (HT/FT),
Special

Liczba postów : 314
FBPoints : -1

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Pon Lut 12 2018, 12:16

Concordia - Din. Buchareszt

over 2.5 gola

Kurs: 2.22 Astekbet

W Rumunii powoli kończy się faza zasadnicza i dzisiaj czeka nas bardzo ciekawe starcie, a mianowicie Concordia podejmie u siebie Dinamo Bukareszt. Concordia już na bank zostaje w strefie spadkowej więc dużo tutaj nie ma do ugrania ,jedynie punkty, które mogą pomóc w wywalczeniu jak najwyższej pozycji w kolejnej fazie. Bukareszt ma zaś ogromnie ciekawą sytuację . Do końca sezonu zasadniczego dwa mecze a oni są 7 miejscu , a tylko 6 zagra w grupie mistrzowskiej. Do zespoły bezpośrednio przed sobą tracą 1 punkt i dzisiaj muszą wygrać aby móc myśleć o grze w najlepszej szóstce. To będzie na pewno ciekawy mecz i Dinamo od początku ostro zaatakuję wg. mnie. Ja w tym meczu proponuję zagrać zakład na over 2.5 gola. Moim zdaniem to będzie bardzo szalony mecz i można tutaj liczyć na sporo bramek
wilu1103

Liczba postów : 127
FBPoints : 52

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Sob Lut 17 2018, 10:30

Cluj - Astra Giurgiu

over 2.5 gola

Kurs: 2.46 888win.bet

O godzinie 19.45 lider ligi rumuńskiej czyli CFR Cluj podejmie będącą na 4 pozycji ekipę Astry Giurgiu. Jest to przedostatni mecz przed podziałem lig na grupę mistrzowską i spadkową. Cluj ma tylko 2 punkty przewagi nad swoim największym rywalem do zdobycie majstra a mianowicie FCSB więc na wpadkę sobie w tym meczu nie może pozwolić. Astra do 3 ekipy Craiovej ma 9 punktów straty ale jeden mecz mniej więc jeśli wygra zostanie tylko 6 do odrobienia , a później kto wie co się wydarzy. Jak więc widzimy obie drużyny mają o co grać. Ja kibicuje obu klubom bo oba bardzo lubię i mam nadzieję, że Cluj wygra ligę a Astra zajmie miejsce na podium. Tutaj spodziewam się bardzo zaciętego meczu i wielu bramek dlatego proponuję pograć zakład na over 2.5 gola. Kurs na to zdarzenie bardzo duży bo aż 2.46 od fortuny i moim zdaniem to przesada. Tutaj będzie ostra gra i nikt nie będzie kalkulował. Wg. mnie trzy bramki zobaczymy tutaj bez problemu.
wilu1103

Liczba postów : 127
FBPoints : 52

Powrót do góry Go down

Powrót do góry