ForumBukmacherskiePol.com

Regulamin i dyskusja

Strona 13 z 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Go down

Re: Regulamin i dyskusja

Pisanie by Admin on 4/12/2018, 07:10

@bastek ponownoe odpowiadasz na pytanie na które ja już udzieliłem odpowiedzi.
Widzę, że z jakiegoś powodu zależy Ci na robieniu zamętu.
To już otatnia uwaga w Twoim kierunku.
Zbyt wiele szans dostałeś za swoje kombinacje i następnym razem jak włączy Ci się problemator to wylatujesz. Jak widać i ponownie to się sprawdza jak ktoś już raz otrzmał bana to nie powinien otrzymać drugiej szansy.
Ty dostaleś ich już z 5.

Admin

Zaufanie : Administrator
Liczba postów : 1669
FBPoints : 378

https://www.forumbukmacherskiepol.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 4/12/2018, 15:18

@Admin napisał:Witam wszystkich.
Wszystkie nagrody zostały wypłacone za miejsca 1-3.
Po zmianie regulaminu jak można przeczytać wymieniamy tylko FBPointy. 
Postawiliśmy na bezpieczeństwo i anonimowość naszych użytkowników dlatego zaproponowaliśmy wypłatę za pomocą BTC. Nagrody zostaną przelewane bezpośrednio na portfel BTC a nie konta bukmacherów.
No nie wszystkie bo ja nie dostalem rzadnej a w miesiacach sierpien,wrzesien i pazdziernik zajmowalem nagrodowe miejsca.Powod jest blachy ale zarazem dokuczliwy bo pomimo swej aktywnosci,bo tez tyczy sie wymiany punktow FB,nie moge otrzymac i wykorzystac swych nagrod.Konkretnie,nie moge dokonczyc swej weryfikacji konta ecoPazy,nie dlatego,ze jestem oszustem...ha ha ale po prostu,z przyczyn naturalnych.Niestety i w wymianie punktow i w otrzymaniu nagrod brak jest jakiejs alternatywy innej mozliwosci otrzymania tego wszystkiego,sztywne zasady ecoPozy i koniec....Szkda bo tak ogolnie jest to fajna strona konkursowa itd.chyba jedna z lepszych w sieci ale zawsze znajda sie jakies mankamenty...
pozdrawiam wszystkich

andrzejszwedzki

Ostrzeżenie : brak
Zaufanie : 100%
Liczba postów : 1337
FBPoints : 1212

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 4/12/2018, 15:26

Kolego chyba rozmawialiśmy już na ten temat.
Niestety nie jest naszą winą to, że nie jesteś w stanie zweryfikować konta.
Jeżeli były miesiące w których otrzymałeś nagrodę to pewnie jak zweryfikujesz ecopayz to ją otrzymasz.
Z drugiej strony, zanim przystąpiłeś do udziału w konkursie to w regulaminie była informacja o zasadach wypłat nagród czy wymiany punktów.
Jeżeli postanowiłeś brać w tym udział to również miałeś świadomość w jaki sposób będziesz mógł je otrzymać. 

Dlaczego wybór padł na ecopayz?
Bo ecopayz restrykcyjnie podchodzi do weryfikacji i jest gwarantem, że nie będziemy nagradzać multikontowców i oszustów. Chociaż zdaje sobie sprawę, że może pojawić się taka sytuacja jak u Ciebie. Czekam cierpliwie bo na niezweryfikowane ecopayz przy próbie wypłaty nagród wyskakuje komunikat o błędzie.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 4/12/2018, 16:00

No tak spodziewalem sie takiej reakcji ale musisz wiedziec,ze nie chcialem nikogo urazic i nie mam do nikogo pretensji,po prostu wyrazilem swe poglady...
jeszcze raz pozdrawiam

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on 4/12/2018, 17:44

Ja również tylko odpowiedziałem na twoją wiadomość Smile
Pozdrawiam.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by webmaster on 6/12/2018, 17:08

Drodzy użytkownicy.
Z tego co widzę wciąż ktoś ma jakieś pretensje lub narzekania.
Wypłacam dziś nagrody ale tylko osobą którym one się należą i które prawidłowo zgodnie z regulaminem dokonały zgłoszenia.
Nauczcie się wreszcie, że aby oceniać innych należy najpierw samemu się stosować do obowiązujących zasad.
webmaster
Admin

Liczba postów : 133
FBPoints : 50

Powrót do góry Go down

Pisanie by webmaster on 6/12/2018, 17:43

Informuje również, że od teraz za płatności na forum odpowiada również @zacharty.
Ja bywam na forum sporadycznie a Zacharty to osoba jak się okazało którą znam osobiście więc mogę powierzyć mu finanse bo wiem jak go znaleźć Smile
webmaster
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by boywer on 6/12/2018, 20:53

@zacharty a co ja zle zrobilem ? wczesniej wymienialme punkty wiec o co chodzi ?
boywer

Liczba postów : 456
FBPoints : 21

Powrót do góry Go down

Pisanie by zacharty on 6/12/2018, 23:46

@boywer napisał:@zacharty a co ja zle zrobilem ? wczesniej wymienialme punkty wiec o co chodzi ?

Jak już dziś @webmaster napisał. Najpierw czytamy potem wysyłamy zgłoszenia. Przeczytaj regulamin a z pewnością zorientujesz się co jest nie tak.
zacharty

Liczba postów : 216
FBPoints : 97

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by Admin on 7/12/2018, 07:03

No i po raz już nie wiem który ale na pewno ostatni wylatujesz z forum. Jesteś tu chyba jedynym kombinatorem co do @andrzejszwedzki  to nagroda została wypłacona. Oczywiście jak zawsze wszyscy źle robią tylko ty dobrze. A z pewnością dlatego na forum miałeś parę kont
Bastek [ 964 Posty ]
Special [ 308 Posty ]
Berkos12 [ 147 Posty ]
Qwezy [ 74 Posty ]
Tixed [ 39 Posty ]
Krystian777 [ 19 Posty ]
Roony [ 17 Posty ]
Master77 [ 14 Posty ]
Sasen [ 9 Posty ]
Berkoj [ 3 Posty ]
Portor1 [ 3 Posty ]
Jak są a są użytkownicy mające konta na innych forach to sobie sprawdzą, że nie tylko tu marudzisz i posiadasz kilka kont. 
Z drugiej strony jesteś niesamowitym hipokrytą. Raz piszesz, że nigdy nie miałeś problemów i zawsze otrzymujesz na czas pieniądze i nagrody z forum, a jak dostaniesz obniżenie poziomu zaufania i ktoś wytknie Ci błąd to zmieniasz zdanie o 180 stopni.

Nie chce mi się już innym udowadniać jak kilkadziesiąt razy płakałeś i prosiłeś o pozwolenie powrotu na forum. Jak widać jak ktoś jest oszustem to dalej nim zostanie i się nie zmieni. Zawsze tylko ty jesteś pokrzywdzony w takim razie żegnamy z forum. Pewnie teraz znowu będziesz wypisywał głupoty na innym forum jak widać nie przynosi to pożądanego efektu.

Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on 7/12/2018, 18:32

Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby brać kasę i pisać że się "admin przypie"  Rolling Eyes

Z przyjemnością po raz kolejny potwierdzam otrzymanie nagrody na "niewypłacalnym forum". wygrana

MichW

Liczba postów : 5076

Powrót do góry Go down

Pisanie by boywer on 8/12/2018, 19:07

@zacharty napisalem ci priv byłbym wdzieczny za odpowiedz.
boywer

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on 8/12/2018, 19:53

@Admin napisał:No i po raz już nie wiem który ale na pewno ostatni wylatujesz z forum. Jesteś tu chyba jedynym kombinatorem co do @andrzejszwedzki  to nagroda została wypłacona. Oczywiście jak zawsze wszyscy źle robią tylko ty dobrze. A z pewnością dlatego na forum miałeś parę kont
Bastek [ 964 Posty ]
Special [ 308 Posty ]
Berkos12 [ 147 Posty ]
Qwezy [ 74 Posty ]
Tixed [ 39 Posty ]
Krystian777 [ 19 Posty ]
Roony [ 17 Posty ]
Master77 [ 14 Posty ]
Sasen [ 9 Posty ]
Berkoj [ 3 Posty ]
Portor1 [ 3 Posty ]
Jak są a są użytkownicy mające konta na innych forach to sobie sprawdzą, że nie tylko tu marudzisz i posiadasz kilka kont. 
Z drugiej strony jesteś niesamowitym hipokrytą. Raz piszesz, że nigdy nie miałeś problemów i zawsze otrzymujesz na czas pieniądze i nagrody z forum, a jak dostaniesz obniżenie poziomu zaufania i ktoś wytknie Ci błąd to zmieniasz zdanie o 180 stopni.

Nie chce mi się już innym udowadniać jak kilkadziesiąt razy płakałeś i prosiłeś o pozwolenie powrotu na forum. Jak widać jak ktoś jest oszustem to dalej nim zostanie i się nie zmieni. Zawsze tylko ty jesteś pokrzywdzony w takim razie żegnamy z forum. Pewnie teraz znowu będziesz wypisywał głupoty na innym forum jak widać nie przynosi to pożądanego efektu.
Tak jak najbardziej potwierdzam,nagroda wyplacona...dzieki i pozdrawiam...

andrzejszwedzki

Powrót do góry Go down

Pisanie by boywer on 11/12/2018, 14:25

Czy ktos zrealizuje moje zgłoszenie ? Kazaliscie zalozyc bitcoin mimo ze niektorzy dostali na ecopayz wiec zalozylem i nadal czekam.
boywer

Powrót do góry Go down

Pisanie by webmaster on 11/12/2018, 22:24

@boywer napisał:Czy ktos zrealizuje moje zgłoszenie ? Kazaliscie zalozyc bitcoin mimo ze niektorzy dostali na ecopayz wiec zalozylem i nadal czekam.
Ja widzę, że niektórym się tu coś pomyliło. Do kogo masz pretensje, że wysłałeś mi dane na ecopayz pomimo jasnej informacji w regulaminie o BTC.
Skoro podałeś nieprawidłowo dane to nie otrzymałeś wymiany punktów.
Może jeszcze powinienem Cię przeprosić za Twój błąd?
Czas chyba skończyć z tego typu nagradzaniem użytkowników. Wówczas skończą się multikonta jakiś pilonków, tixed, bastek czy innych specialów oraz sztuczne nabijanie postów.
Troszeczkę się zapominasz, a to kto i w jaki sposób otrzymał nagrody czy wymiany punktów to już nasza sprawa.
Jak będziesz tyle czasu poświęcał dla forum co @MichW to też z pewnością będziemy szli Tobie na ustępstwa.

@zacharty ma dostęp do wszystkich metod oprócz BTC. Chyba nie sądzisz, że dam komuś dostęp do metody płatności która jest zupełnie anonimowa i można wyczyścić konto bez żadnych konsekwencji Smile

Otrzymałeś nagrodę po raz ostatni na ecopayz bo wciąż nie przesłałeś mi  BTC.
Chyba nigdy nie przestaniecie nas zaskakiwać.
Kolejnym razem jeżeli wyśle ktoś zgłoszenie niezgodne z regulaminem to punkty przepadną a wymiana nie zostanie zrealizowana.
Forum przeznaczone jest dla osób pełnoletnich a niektórzy zachowują się jak dzieci.
To tyle ode mnie.
webmaster
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by bestia on 12/12/2018, 16:16

@boywer napisał:Czy ktos zrealizuje moje zgłoszenie ? Kazaliscie zalozyc bitcoin mimo ze niektorzy dostali na ecopayz wiec zalozylem i nadal czekam.
@boywer i co otrzymałeś kaskę czy ciągle czekasz bo chciałbym wrócić do aktywności.
bestia

Liczba postów : 263
FBPoints : 160

Powrót do góry Go down

Pisanie by zacharty on 12/12/2018, 17:51

Tak już wszyscy otrzymali nagrody i wymianę punktów.
zacharty

Liczba postów : 216
FBPoints : 97

Powrót do góry Go down

Pisanie by bestia on 12/12/2018, 18:23

Widać dalej się sprawdza fakt że jak ktoś coś chce to marudzi co chwilę ale jak otrzyma to już nie da cyny.
bestia

Liczba postów : 263
FBPoints : 160

Powrót do góry Go down

Pisanie by boywer on 12/12/2018, 22:12

Webmaster jednoznacznie dał do zrozumienia ze moje posty to spam wiec nie bede sie juz tutaj udzielał a tym samym będę rzadko wchodził wiec nie widzialem wczesniej twojego postu Smile
boywer

Powrót do góry Go down

Strona 13 z 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Powrót do góry