ForumBukmacherskiePol.com
POLSKI BASKET  088-0013

POLSKI BASKET

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Go down

POLSKI BASKET  Empty POLSKI BASKET

Pisanie by wilu1103 on Czw 18 Sty 2018 - 16:23

Legia Warszawa - Anwil Włocławek

Legia Warszawa z handicapem +17.5 punktów

Kurs: 1.79

Fortuna

Beniaminek ze stolicy na razie nie zaskakuje w tym pozytywnym sensie, bo zamyka tabele z 18 oczkami na koncie. Anwil jak do tej pory znajduje się na samym szczycie i jak na razie nie wiele wskazuję na to, że ktoś ich w najbliższym czasie z stamtąd zepchnie. Mimo to proponuję dzisiaj zakład w stronę gospodarzy. Nie będzie on jednak związany z wygraną, bo ta zapewne bez problemu przyjdzie dziś Anwilowi. Zdecydowałem się jednak, że typ na zwycięstwo w handicapie +17.5 jest całkiem prawdopodobny. Włocławianie nie grali w stolicy od 2002 roku. Dość odległe czasy, ale wszyscy wiemy, iż Legia w ostatnich latach raczej nie brylowała w koszykówce fanów. Mimo to hala może być atutem gospodarzy. W ostatniej kolejce po znakomitej pierwszej kwarcie udało im się wygrać z Czarnymi Słupsk, jeśli dodamy do tego całkiem niezłą postawę ze Zgorzelcem w drugiej połowie, możemy domniemać, iż przed własną publicznością gra im się zdecydowanie lepiej. Pokazują to zresztą statystyki. Tylko cud mógłby odebrać dziś zwycięstwo Anwilowi, ale czy krajowy lider rozgromi legionistów? W moim przekonaniu, nie więcej niż 17 oczkami
wilu1103
wilu1103

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 464
FBPoints : 127

Powrót do góry Go down

POLSKI BASKET  Empty Re: POLSKI BASKET

Pisanie by Michalski1988 on Sro 3 Paź 2018 - 0:06

Szkoda że tu tak pusto. Zapraszam wszystkich obstawiający polski basket do podawania typów, analiz i komentowania wyników. Chętnie podzielę się swoimi uwagami Smile

Michalski1988

Ostrzeżenie : zaufania.
Zaufanie : Moderator
Liczba postów : 1316
FBPoints : 128

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on Sro 3 Paź 2018 - 0:33

Ciekawy mecz z możliwością złapania dobrego kursu live odbył się w Zielonej Górze. Stelmet sensacyjnie przegrywał z Dąbrową Górniczą 9 punktami po trzech kwartach, by w czwartej zmiażdżyć rywali wygrywając ostatecznie 87-81. Kurs po trzeciej kwarcie na gospodarzy wynosił 4.00.

Zielona Góra
87
19 22 24 22

Dąbrowa Górnicza
81
32 19 23 7

Michalski1988

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by Michalski1988 on Sob 3 Lis 2018 - 16:58

MECZ: Trefl Sopot - Legia Warszawa
TYP: Legia Warszawa
KURS: 3,20
U>N>I>B>E>T
(win)

Dziś zdecydowałem się na typowanie wysokiego kursu, który dotyczy końcowego zwycięstwa Warszawian w Sopocie. Legia to nie jest ten słaby zespół z zeszłego sezonu i do końca nie można przewidzieć na co ją stać. Trefl w tym sezonie radzi sobie poniżej oczekiwań i mecz z gośćmi nie będzie dla nich spacerkiem. Wojskowi udowodnili, że potrafią w tym sezonie wygrywać z każdym i na pewno będą walczyć o kolejną wygraną w tym spotkaniu.

Ostatnio zmieniony przez Michalski1988 dnia Sob 3 Lis 2018 - 21:02, w całości zmieniany 1 raz

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on Sob 3 Lis 2018 - 20:54

Trefl Sopot 86 - 92 Legia Warszawa
TYP: Legia Warszawa (WIN)

Mecz w Sopocie na pewno nie rozczarował. Wysoki wynik i nagły zwrot akcji w ostatniej kwarcie dostarczył kibicom emocji. Tak jak pisałem w analizie Legia Warszawa w tym sezonie miło zaskakuje i również dziś okazała się lepszą drużyną. Goście do 4 kwarty przegrywali, by w ostatnim rozdziale tego meczu wygrać spotkanie.

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on Sob 10 Lis 2018 - 17:21

MECZ: Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń
TYP: Over 162
KURS: 3,25
U>N>I>B>E>T

Legia Warszawa, która jest zupełni innym zespołem niż w tamtym sezonie podejmie dziś ekipę z Torunia. Gdy zobaczyłem linię punktów na to spotkanie, troszeczkę się zdziwiłem, że jest tak niska. Dlatego dziś proponuje zaryzykować wysoki kurs na over 162 punkty. Legia gra inaczej i przede wszystkim ma wiele atutów w ofensywie. Polski Cukier nie ma problemów z przekraczaniem 80 punktów w meczach z koszykarzami ze stolicy, więc z tej strony jestem spokojny o ilość trafień. Myślę, że za powodzenie mojego typu odpowiedzialni będą gospodarze i wierzę że się nie zawiodę, zwłaszcza że w tym sezonie miło zaskakują.

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on Czw 3 Sty 2019 - 6:41

MECZ: Rosasport Radom - GTK Fluor Gliwice
TYP: Over 168,5 pkt
KURS: 1,88
U.N.I.B.E.T
(lost)

W Radomiu dojdzie do pojedynku wyrównanych w tym sezonie zespołów polskiej ligi Koszykówki. W tym roku zespół z Gliwic gwarantuje w meczach ze swoi udziałem overowe wyniki. Trzy razy mnie nie zawiedli i wierzę, że będzie tak samo w tym meczu. Zespół z Gliwic gra ofensywnie ale i lekkomyślnie w obronie a to gwarantuje dużą ilość punktów w meczu. W obecnym sezonie cała nasza liga nie stroni od wykręcania wysokich wyników, więc liczę na sukces.

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by Michalski1988 on Pią 4 Sty 2019 - 9:01

Rosasport Radom  91 - 72 GTK Fluor Gliwice
TYP: Over 168,5 pkt (163 pkt)

Typ okazał się nietrafiony. Duży wpływ na taki wynik miała dominacja gospodarzy, oraz słaba pierwsza kwarta. Zabrakło sześciu punktów. Spotkanie nerwowe ze strony gości, co odbiło się na końcowym wyniku.

Michalski1988

Powrót do góry Go down

Pisanie by adrianP on Wto 5 Lut 2019 - 21:22

Quinton Hosley znów będzie grał dla Zielonej Góry. Stelmet.bedzie miał w składzie teraz zawodnika który potrafi zadecydować o mistrzostwie Polski.

adrianP

Ostrzeżenie : brak
Liczba postów : 992
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by adrianP on Wto 5 Lut 2019 - 21:29

Piotr Pamula zawodnik Spojni Stargard będzie pauzowal przez 4 tygodnie. To ważna strata dla drużyny która walczy o utrzymanie w lidze.

adrianP

Liczba postów : 992
FBPoints : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by andrzejszwedzki on Sro 17 Kwi 2019 - 13:24

Arka-Sopot
typ:2
kurs:5,50
bet365
No cuz,wbrew pozorom wydarzenie to bedzie bardzo interesujace.Arka niby gra u siebie ale sa to derby trojmiasta a takie mecze rzadza sie swoimi prawami.Takze druzyna gospodarzy jest tutaj faworytem a kursy bukmacherskie na to zwyciestwo sa tak niskie,ze nie opaca sie go obstawiac.Nastepna rzecz,Arka zajmuje obecnie pozycje wicelidera,wszystkie te argumenty przemawiaja na jej korzysc.Ale ja mam nieco inne zdanie,jak juz wspomnialem,sa to derby a druga bardzo wazna rzecz,Trefl Sopot to bardzo doswiadczony zespol z wieloma sukcesami,niewazne,ze w tabeli zajmuje jedno z ostatnich miejsc,jego doswiadczenie pozwala na odnalezienie sie w trudnych momentach.W bezposrednich kontaktach z Arka ma kolosalna przewage,jest to sprzyjajacy argument.Mysle,ze Trefl nie przegra tego meczu.

andrzejszwedzki

Liczba postów : 2108
FBPoints : 259

Powrót do góry Go down

Pisanie by wilu1103 on Wto 7 Maj 2019 - 22:47

Ostrów Wielkopolski 98 -105 Anwil Włocławek
Pięknie dziś siadło a kursik 2.30 bajka
wilu1103
wilu1103