ForumBukmacherskiePol.com
Petycja :) o kontynuacje Ligi Typerów Imgpsh15

Petycja :) o kontynuacje Ligi Typerów

Go down

Czy weźmiesz udział w kontynuacji konkursu Liga Typerów

Petycja :) o kontynuacje Ligi Typerów I_vote_lcap47%Petycja :) o kontynuacje Ligi Typerów I_vote_rcap 47% 
[ 8 ]
Petycja :) o kontynuacje Ligi Typerów I_vote_lcap53%Petycja :) o kontynuacje Ligi Typerów I_vote_rcap 53% 
[ 9 ]
Petycja :) o kontynuacje Ligi Typerów I_vote_lcap0%Petycja :) o kontynuacje Ligi Typerów I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Wszystkich Głosów : 17

Petycja :) o kontynuacje Ligi Typerów Empty Petycja :) o kontynuacje Ligi Typerów

Pisanie by frank1989 on Pią 19 Sty 2018 - 10:16

Myślę, że najlepiej nie zaśmiecać regulaminu przerwanego konkursu tylko rozpocząć dyskusję z prośba do Admina o kontynuacje konkursu.
Jak widać konkurs się podobał i pewnie wiele osób liczy na jego kontynuacje
Spróbowałem tez dodać ankietę ale pierwszy raz to robię wiec jak coś spierdzieliłem to proszę o poprawę
frank1989
frank1989

Zaufanie : 100%
Liczba postów : 125
FBPoints : 47

Powrót do góry Go down

Petycja :) o kontynuacje Ligi Typerów Empty Re: Petycja :) o kontynuacje Ligi Typerów

Pisanie by lukaszafc on Pią 19 Sty 2018 - 11:24

ja  jestem jak najbardziej za 
i nie ma tu znaczenia czy to będzie ten czy inny konkurs z przyjemnością wezmę udział
lukaszafc
lukaszafc

Liczba postów : 108
FBPoints : 58

Powrót do góry Go down

Petycja :) o kontynuacje Ligi Typerów Empty Re: Petycja :) o kontynuacje Ligi Typerów

Pisanie by polocard3 on Pią 19 Sty 2018 - 13:29

Ja z miłą chęcią widziałbym taki konkurs ponownie. Widzę, że forum rosnie w siłę to i może większa rywalizacja by z tego była. Fajny jest konkurs AKO ale tylko dla tych co grają za kasę i to w 888win.bet
jakby taki konkurs był w Astekbet lub 1xbet to z pewnością znalazłby kilka kuponów w tygodniu

polocard3

Liczba postów : 14
FBPoints : 7

Powrót do góry Go down

Pisanie by MichW on Sob 27 Sty 2018 - 14:50

Pomysł dobry, ale potrzeba więcej aktywnych userów. Sporo jest takich osób co chcą tylko brać udział w konkursach a inicjatywy z ich strony na forum nie ma żadnej Smile

MichW

Ostrzeżenie : Wprowadzanie w błąd innych użytkowników.
Zaufanie : 75%
Liczba postów : 5281
FBPoints : 193

Powrót do góry Go down

Pisanie by Robocop on Pon 29 Sty 2018 - 12:55

Jestem winny przeprosiny al jak już powiedziałem myślałem że cały czas rządzi tu ta sama ekipa a kiedyś nie wypłacili mi 500 zł po kilku postach z prośbą o nagrodę otrzymałem banana.
Przepraszam jeszcze raz za tego LAMUSA
Robocop
Robocop

Liczba postów : 48
FBPoints : 5

Powrót do góry Go down

Powrót do góry